Astrologija

odgovora

Objavljeno

pravo u centar pogodi!!taj ne prasta lako!vrlo pravedan,ne da na svoje,hrabar,izdrzljiv...a sa druge strane,mozda zbog onog Raka,M me nekad gane u dusu da se rasplacem od srece..dobar organizator,visoko ceni higijenu,razume se u svasta...jedino u cemu sam ja recimo brza od njega je razmisljanje...on to polako i natenane,a ja vec skontala kako cu nesto da uradim....znam da su mi mnogi pricali da ce sputavati moj slobodan duh,ali ja to ne vidim..stavise,podstice me na logicko i trezveno razmisljanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa da, ni ovaj lako ne oprasta.
Dobar je organizator, pedantan i po meni dozlaboga spooooor. Sto ti kazes sve nesto natenane...mene izludi. E sad da li smo mi brze u razmisljanju jer smo pametnije od njih...hm...sta mislis?:-)))Ili im je ta 'sporost' u horoskopu hahah

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja mislim da su jednostavno takvi,spori i temeljni...valjda su tako sigurniji da nece pogresiti.

ono sto se meni posebno svidja kod muskaraca Jarceva je sto su uvek dzentlmeni,nikad se ne hvale podvizima sa zenama,a ljubomorni su taman toliko da se zena uvek oseti pozeljno pored njih

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Snow, pocinjes da me plasis :lol:

Toliko neku slicnost vidim s tobom da je to nevjerovatno. Iz onog sto pises djeca su nam poprilicno slicna, starije kcerkice pogotovo. Cesto mi ukrades slova sa tastature i to od-do, sad nam se jos i muzevi podudaraju :lol:

Sreca pa nisi lavica :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahaha nisam Lavica, nego kao sto pomenuh vec - Vaga;-)
Posto imamo iste tj slicne i muzeve i djecu dooooobro se razumijemo. Niko nam ne bio u kozi hahah

A sta su ti djeca u horoskopu? Sin devica? Cerke?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kcerke su vage, ali totalna suprotnost jedna drugoj. Starija u podznaku djevica, a mladja dupla vaga. Sin djevica, u podznaku vaga(zamijenio sa starijom sekom :D)

Vjeruj da se razumijemo po mnogo cemu kad su i djeca a i muzevi u pitanju :)

 

snowhite voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako da izračunam podznake, nisam se nikada time bavila,a sad ste me nač zaintrigirale :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tange, pisi sad o Banetu :D sta da ocekujem od sina :D i moj je djevica/vaga -_-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ahahahahahahahahaah, al me nasmeja ovaj opis bika.  tacno do u rec :D 

MakiJana i Tangerine volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tang, i ja mislim da Jarcevi nikad ne stare! Takav je mm, ne mozes provaliti koliko ima god, bas je mladolik!

I da, muskarci Blizanci su picajzle i perfekcionisti, znam neke.

Upravo izracunah i ppdznake sebi i djeci pa da zapisem. Ako ima ko ove komb.nek se javi da se 'pozalimo' jedni drugima:-)

Starija cerkica - ribe/vaga
Mladja cerkica - bik/lav
Sin - blizanci/rak

Moja malenkost - vaga/ strelac

Tangerine voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zanima me ova kombinacija - Rak/Devica(muskarac) a nije mm;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahaha a ja krenula da pisem 'ma nije ova osoba uopste 'svalerski nastrojena' :-D a andjelita aludira da imam svalera ju ju ccccccc

ReinaS voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

aaaah, snow, like :D :P 

(kao da uopste imas vremena za svalera, onog od krvi i mesa, ovog imaginarnog mozes uvek... :D :P

mama maza, snowhite i ReinaS volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tange, pisi sad o Banetu :D sta da ocekujem od sina :D i moj je djevica/vaga -_-

Ja cu samo da kazem-tesko vasim snajkama :D  To je i moja kombinacija i imala sam (nekada daavno) decka s tom kombinacijom. Ajme meni, pa to je bio haos, perfekcionista&esteta na kub (to bas i nisu poželjne osobine za muškarca) ^_^, zakeralo, analiticar, dubiozan... Cini mi se da muske device imaju mnogo izrazenije osobine nego zenske. Naravno, nije dugo potrajalo, ja sam poludela, ali smo se kao prijatelji savrseno razumeli, evo i dan danas. Ali da znate da ce da vas (majke) voli i postuje do srzi, iako nece to bas pokazivati. I sigurno ce vam u kucu dovesti zenu koja je zadovoljila izuzetno visoke kriterijume, tako da nema brige. Cesto se za ove muskarce (ova kombinacija) misli da su gayevi, imam kolegu sa posla, drugarice imaju prijatelje s tom komb., zato sto su eto pedantni, preterano vole da se sredjuju i da sve bude pod konac, a to je tako netipicno za muskarce (mada je sad moderno doba, pa i nije vise netipicno).

Tangerine i leni volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja cu samo da kazem-tesko vasim snajkama :D  To je i moja kombinacija i imala sam (nekada daavno) decka s tom kombinacijom. Ajme meni, pa to je bio haos, perfekcionista&esteta na kub (to bas i nisu poželjne osobine za muškarca) ^_^, zakeralo, analiticar, dubiozan... Cini mi se da muske device imaju mnogo izrazenije osobine nego zenske. Naravno, nije dugo potrajalo, ja sam poludela, ali smo se kao prijatelji savrseno razumeli, evo i dan danas. Ali da znate da ce da vas (majke) voli i postuje do srzi, iako nece to bas pokazivati. I sigurno ce vam u kucu dovesti zenu koja je zadovoljila izuzetno visoke kriterijume, tako da nema brige. Cesto se za ove muskarce (ova kombinacija) misli da su gayevi, imam kolegu sa posla, drugarice imaju prijatelje s tom komb., zato sto su eto pedantni, preterano vole da se sredjuju i da sve bude pod konac, a to je tako netipicno za muskarce (mada je sad moderno doba, pa i nije vise netipicno).

jeste,to za device je tacno.moj dever jos uvek nije ozenjen,jer mora snajka da se dopadne svekrvi...;-)

ReinaS voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Ja sam lav/devica. Mnogo cudna kombinacija. A mm ovan/rak. Ispovredjujemo se recima dok si rek'o keks a onda ovaj rak i drvica pate u tisini. Haos xD

Izmenjeno od strane Tackicca
leni voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

iju, iju, i moj sinak devica vaga, kuku, to nesto ne vaja... :D :P 

mama maza i Tackicca volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja samo sa blizancima nemam lepa iskustva. I zenskim ribama (maceha i svekrva. ah ironije)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ahaha, Tackice, ovo za lava i ovna je ludilo :D Ja vodolija/ovan, mm ovan, klinke ovan/lav, devica/ovan i vaga/strelac.

Jako volim ovnove, i zene i muskarce, meni njihova energija mnogo prija i obozavam to sto hoce sve, odmah, nista nikad nije tesko i za cas se sve organizuje. Njihovu impulsivnost odlicno usmeravam i mnogo se volimo :D Kod ovnova je kljucno da ih postujes(msm, to svi ljudi vole, ali ovnovi to traze od svih) i da kad krene oluja nadjes neki zaklon :D a ne da ides djonom. A dobijas toliko brige, ljubavi i postovanja... I vole da radeeee a onda da trose na druge(ili je to samo mm :D )

Device su mi mnogo teske, zbog tog perfekcionizma koji ne mogu da ne vidim kod svoh koje znam u tom znaku.

A zenske bikove volim :) Potpuno smo razliciti i tesko se razumemo ali mi one dodju kao ona uzica od zmaja. Ja sam zmaj a ona me trgne kad se zaletim previse :) 

Za zene vage kazu da su najlepse u zodijaku, i najelegantnije, mada znam i neke koje nisu :D Vage su odlicni sagovornici. 

Skorpija se bojim :D Strelcevi mi prijaju, vole kafane :) I lavovi, ni njihovu sujetu nije tesko preusmeriti. Zene jarcevi su mi dobri prijatelji, kao i bikcice, imaju tu stabilnu energiju, samo nemam bas strpljenja za te njihove rigidne stavove. Kratak je brate ovaj zivot, toliko toga bismo boljeg uradili kad bismo prastali :) 

Dosta znam o horoskopu zato sto me, kao vodoliju, zanima sve o svacemu, ali povrsno :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Veruj mi za ovna si u pravu Leni . Nikad zaboraviti necu kako mi je dao prsten. Postavio mi je zagonetke.po celoj kuci i na kraju sam.nasla prsten sa prelepom porukom. Koliko god da.he ljut ja ga pustim da se istrese i iskuliram ga. Posle se smiri i bude super. Mislim da to kako ovan voli ne moze niko. Jarac isto. Ja samoperisana od pokazivanja emocija sto njemu smeta ali trudim se! 

andjelita i leni volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Veruj mi za ovna si u pravu Leni . Nikad zaboraviti necu kako mi je dao prsten. Postavio mi je zagonetke.po celoj kuci i na kraju sam.nasla prsten sa prelepom porukom. Koliko god da.he ljut ja ga pustim da se istrese i iskuliram ga. Posle se smiri i bude super. Mislim da to kako ovan voli ne moze niko. Jarac isto. Ja samoperisana od pokazivanja emocija sto njemu smeta ali trudim se! 

I moj je mene zaprosio na specifican nacin, citava org, pa zalazak sunca, more, prsten, ahhh, ko ne bi rekao DA :D 

Tackicca i andjelita volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Endzi, bas tako, ko da imam vremena i za njega jos hahaha
Leni, ubode i ti ponesto;-)
Prvo sam mislila da ne znam nijednog Ovna, a onda se sjetih djevera starijeg, i upravo je takav kakvim si ga opisala.
Ja sam Vaga, i kazu ljudi (ili ja tako mislim:-) da sam dobar sagovornik odnosno slusalac;-)
Ko rece da je Vaga/Strelac? Ta sam:-D
A zene Bik...moja M, za sad njezna, srcana,nedoljiva(sad ja hvalim svoje dijete:-) al istina je da je sva posebna.

Tangerine i andjelita volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poznaje te. Kao da vidi kroz tebe i cita ti misli. Pokret ruke mi protumaci bukvalno. Samo trazi da mu verujes i pistujes ga i cuvas mu obraz i ponos. Na obraz jaaaaaako puno polaze.

leni voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve vagice koje znam su cutljive i samo posmatraju i analiziraju. ne pricaju mnogo al kad ti odbruse ostabe te bez teksta

merima i Venera volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.