higijena intimne regije devojčica

odgovora

Objavljeno

Sa koliko ste prestale da peglate gacice svojim devojcicama? Ja svojoj curi jos uvek peglam ali mislim da ni to bas nije korisno. Sta vise mozda i nije mnogo pametno???

Gaće nikad u životu nisam peglala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sa koliko ste prestale da peglate gacice svojim devojcicama? Ja svojoj curi jos uvek peglam ali mislim da ni to bas nije korisno. Sta vise mozda i nije mnogo pametno???

Ne znam.Ja mojoj neću peglati,i sad kad ima platnene pelene ne peglam ih.Jednostavno ih stavim u mačinu za sušenje na 10 minuta.Da li sebi peglaš veš?Ja ne ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa i meni se cinilo da joj cinim medvedju uslugu. Ali rekoh da vidim kako vi to radite. Ipak mi je to osetljiva zona i zbog toga sam peglala ves. A sa druge strane treba telo da postane imuno na bakterijice. Verovatno cu prestati i ja sa peglanjem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hm, ja samo mojoj malenoj ocistila ribicu skroz od belog pranja, u pocetku sam samo povrsinski brisala i onda sam pitala pedijatricu sta cu i kako cu i ona mi rekla da uzmem samo toplu vodu i vatu i polako temeljno ocistim.... e sad citajuci forum pocinjem da se brinem da sam pogresila i ostetila njenu vaginalnu floru... help!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa pre 2 meseca sam joj to temeljno ocistila, niasm odjednom, nego 4-5 dana sam malo po malo cistila, jer sam se bojala da je ne boli to sto je bilo toliko slepljeno... a sta sada, da li da joj i dalje to temeljito nastavim cistiti? jer posle svakog kupanja ja polako sve obrisem vaticom...

hvala milica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja imam vlazne koje sede u torbi tek onako da ih imam kad smo vani.ukoliko se ukaki u toku setnje inace ih ne koristimo,nego peremo guzu vodom i sapunom kosili :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.