Saranje, crtanje, slikanje

odgovora

Objavljeno

Kada su vasa deca pocela da boje slikovnice pravilno,ili bar blizu pravilnog? Anja ne ume da farba,sve se svodi na levo-desno,a dobila je upisnicu za grupu (u koju ce krenuti u avgustu) na kojoj je nacrtan meda i kojeg mora sama da ofarba. Pise "sama" i to naznaceno,znaci oni tamo ce verovatno ukapirati ako joj pomognem. Ja joj odavno dajem slikovnice da farba,ali ni makac da se pomeri u usavrsavanju toga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kada su vasa deca pocela da boje slikovnice pravilno,ili bar blizu pravilnog? Anja ne ume da farba,sve se svodi na levo-desno,a dobila je upisnicu za grupu (u koju ce krenuti u avgustu) na kojoj je nacrtan meda i kojeg mora sama da ofarba. Pise "sama" i to naznaceno,znaci oni tamo ce verovatno ukapirati ako joj pomognem. Ja joj odavno dajem slikovnice da farba,ali ni makac da se pomeri u usavrsavanju toga

Ih lepo bojenje možeš da očekuješ sa 5 godina... :) a približno lepo sa 3,5 godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ih lepo bojenje možeš da očekuješ sa 5 godina... :) a približno lepo sa 3,5 godine.

E dobro je,sta cu kad nemam pojma,a zao mi je da je teram da se uci kad nije zainteresovana. Taj ce meda ocito biti ofarban samo po sredini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E dobro je,sta cu kad nemam pojma,a zao mi je da je teram da se uci kad nije zainteresovana. Taj ce meda ocito biti ofarban samo po sredini.

Ma oni su to naglasili da bi zaista ona ofarbala..ali to uopšte nije bitno kako će biti ofarbano...bez sekiracije...pa nisu ni sva deca ista...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja cerka nije volela da boji do pre par meseci. Stvarno, bojice su joj bile nocna mora.

Kad ih uzme, malo nesto izvrlja i kraj...

A onda, odjednom je naucila da pravilno i lepo boji, da ne izlazi van okvira i sad je to bas zanima i zna da boji po sat vremena, dok god ne oboji ceo crtez.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja cerka nije volela da boji do pre par meseci. Stvarno, bojice su joj bile nocna mora.

Kad ih uzme, malo nesto izvrlja i kraj...

A onda, odjednom je naucila da pravilno i lepo boji, da ne izlazi van okvira i sad je to bas zanima i zna da boji po sat vremena, dok god ne oboji ceo crtez.

Starija ili mlađa?

Mi za sada žvrljnemo flomasterima, drvene je ni najmanje ne interesuju :( Naravno striktno po celom listu :lol: Kod nas ne postoje "ivice" :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Starija ili mlađa?

Mi za sada žvrljnemo flomasterima, drvene je ni najmanje ne interesuju :( Naravno striktno po celom listu :lol: Kod nas ne postoje "ivice" :D

Starija.

Mladja zvrlja sestrine lepo obojene radove. :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Starija.

Znači, ima nade i za nas ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znači, ima nade i za nas ;)

I za nas,dobro je ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi nismo nesto bile zainteresovane pre mesec-dva,zvrljkala je krugove,jela vostene bojice,flomastere,uglavnom nam se crtanje svodilo na to,sada ne crta ceto, crta krugove i crta linije,ono kao kd se boji,levo- desno i prestala je da jede bojice i da crta po stolu :)

I sve sto nacrta joj je dinosurus :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi nismo nesto bile zainteresovane pre mesec-dva,zvrljkala je krugove,jela vostene bojice,flomastere,uglavnom nam se crtanje svodilo na to,sada ne crta ceto, crta krugove i crta linije,ono kao kd se boji,levo- desno i prestala je da jede bojice i da crta po stolu :)

I sve sto nacrta joj je dinosurus :P

I mi smo prestali da jedemo bojice, ali crtanje po stolu je i dalje zabavno. <_<

Tako da sad kad ga vidim kako nosi bojice, uglavnom uspem da ga ubedim da se menjamo - on meni bojice, ja njemu magičnu tablu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.