Zivot u zajednici...

odgovora

Objavljeno

Joj, majko mila, kakvih sve ljudi ima...

Inace, ja se ne zalim na svekrvu sto se tice higijene, vec na muza, devera i svekra, a nas dve treba da idemo za njima i cistimo! E sad, ona je manje u kuci od mene pa veci deo posla obavljam ja... <_<

A kad ima vremena ona i preteruje sa higijenom, ima obicaj da izvadi ves iz masine i da ga na ruke ispere u omeksivacu (lepse mirise), sto mene izludjuje, treba mu onda sto dana da se osusi! Aj ranije kad smo imali staru ves masinu pa i da razumem nekako, sad smo kupili novu, a ona iz navike zaboravi da stavi omeksivac pa ga posle ispire na ruke, jednom je mene sacekao pun lavor opranog vesa ispred kupatila da ga isperem u omeksivacu, ja sam ga nonsalantno vratila u masinu i ukljucila program za omeksavanje. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To definitivno, zamisli da navučeš neku bakteriještinu od nehigijene? Gde se stavljaju krpe sa usranim gaćama na 30? Cccc <_< Otvoreni mlečni proizvodi u frižideru prosto mame bakterije.... Kako žena u tim godinama radi takve stvari? Ona je znači ceo život tako radila? :mellow:

E ne znam da li je takva bila...ali ćerke su joj skroz drugačije, pa i mm...Samo ne znam zašto joj one nešto ne kažu :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ne znam da li je takva bila...ali ćerke su joj skroz drugačije, pa i mm...Samo ne znam zašto joj one nešto ne kažu :unsure:

Ima i cerke? One kad dodju kod nje, jel joj pospreme, pociste sve to?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li je vama normalno dati psu da jede iz platične posude u kojoj vi spremate salatu pa onda opet vi to koristite? :o

Ja pse obožavam, i spavam sa njima i da ga poljubim u glavu, sve to može... ali neka granica mora da postoji, koliko god pas bio čist i negovan ne dolazi u obzir da me poliže po ustima, a kamoli da jede iz činije iz koje ću ja posle jesti! :mellow: :mellow: :mellow: Pa to je van svake pameti, tvoja svekrva je definitivno "šano dušo" :blink: :blink: :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li je vama normalno dati psu da jede iz platične posude u kojoj vi spremate salatu pa onda opet vi to koristite? :o

:unsure: Mislim da joj se ipak nešto otkačilo u glavi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja pse obožavam, i spavam sa njima i da ga poljubim u glavu, sve to može... ali neka granica mora da postoji, koliko god pas bio čist i negovan ne dolazi u obzir da me poliže po ustima, a kamoli da jede iz činije iz koje ću ja posle jesti! :mellow: :mellow: :mellow: Pa to je van svake pameti, tvoja svekrva je definitivno "šano dušo" :blink: :blink: :blink:

Slazem se, mi imamo cak i posebnu serpu u kojoj se sprema hrana za pse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li je vama normalno dati psu da jede iz platične posude u kojoj vi spremate salatu pa onda opet vi to koristite? :o

Svaka cast tebi,ali ja takvu aljkavost ne bih mogla da precutim bez obzira sto ne zivim snjom, sve mi je ovo neverovatno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da znate da zena od mog dede pere drva prije nego sto unese u kucu,a nestasica vode,imaju je samo navecer..Cijelo selo ne prica s njom zbog toga..Sta ces zena cistunica

Kako bre pere drva? :blink: Kako gore tako mokra?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja svekrva je zasrala dasku na wc solji i mrtva hladna ostavila tako! Jedva cekam da se vrati kuci, pa u nos cu joj nabiti ona govna... :angry: :angry: :angry:

Joj, Boze...

Ja stalno zaticem solju umazanu, par puta se desilo da voda uopste nije pustena! :blink:

A kako svako jutro zaticem kuhinju to necu ni da pricam...

Ja ne mogu da verujem, ne bih mogla to trpeti ni dan, a kamoli duze. Pa takvu bih dreku digla. Moram ovo da vam napisem. Mi svi zivimo u istom dvoristu. Deda mog supruga zivi u jednoj kuci, moji s&s u drugoj a mi u trecoj. E, deda kad ide npr. kod lekara, naravno okupa se, sredi i kad izadje napolje da krene on ubere ruzmarin i istrlja ruke. To je covek koji ima 86 godina, seljak koji je ceo zivot proveo u stali i njivi, nikada nisam osetila da smrdi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma odvratne su. Ova krmaca svoj ves pere na ruke kao ne veruje da ce masina dobro da ga opere kao ona. A kada nesto stavi u masinu, strogo vodim racuna da sa njenim vesom ne zaluta nesto nase. Ja sam je naucila da se svako vece mora tusirati jer je smrdela kao tvor i nisam htela da joj dam decu da dodirne dok nije pocela da se tusira svako vece. I dan danas je redovno saljem da pere ruke posle wc-a ili kada udje u kucu. Ja nisam neka preterana cistunica, cak sam prilicno aljkava i neuredna, ali stroku ne podnosim. Prljav ves, prljavo kupatilo i lose oprani sudovi mogu da me podstaknu na povracanje. Ova hvala Bogu ne ulazi u kuhinju nikada, a u wc mora. E, od danas ce i da ga pere. Spremam se da joj zovem ova druga dva sina i da pred njima i njom ispricam kako im mama sere mimo rupe predvidjene za to. Mnogo sam besna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma odvratne su. Ova krmaca svoj ves pere na ruke kao ne veruje da ce masina dobro da ga opere kao ona. A kada nesto stavi u masinu, strogo vodim racuna da sa njenim vesom ne zaluta nesto nase. Ja sam je naucila da se svako vece mora tusirati jer je smrdela kao tvor i nisam htela da joj dam decu da dodirne dok nije pocela da se tusira svako vece. I dan danas je redovno saljem da pere ruke posle wc-a ili kada udje u kucu. Ja nisam neka preterana cistunica, cak sam prilicno aljkava i neuredna, ali stroku ne podnosim. Prljav ves, prljavo kupatilo i lose oprani sudovi mogu da me podstaknu na povracanje. Ova hvala Bogu ne ulazi u kuhinju nikada, a u wc mora. E, od danas ce i da ga pere. Spremam se da joj zovem ova druga dva sina i da pred njima i njom ispricam kako im mama sere mimo rupe predvidjene za to. Mnogo sam besna.

To ona verovatno nije htela da sedne na šolju, da se "ne zarazi" pa čučeći obavila posao, bljakac, mogla je barem da opere za sobom. Al' možda je bolje ovako, zato što da je samo obrisala ti ne bi ni znala šta se tu desilo pa bi sela na obrisano govance, tj. nevidljivi trag, eto ešerihije u najavi. Ovako znaš šta radi, očitaš joj lekciju pa će (valjda) da ubuduće povede računa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Verujem, ja bih poludela. Meni ne smeta kad deca zalomataju sa knjigama, igrackama, ostavi se neka garderoba... ma sve se to brzo uskupi, ali nemogu da podnesem prljavstinu i kad je neko toliko aljkav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To ona verovatno nije htela da sedne na šolju, da se "ne zarazi" pa čučeći obavila posao, bljakac, mogla je barem da opere za sobom. Al' možda je bolje ovako, zato što da je samo obrisala ti ne bi ni znala šta se tu desilo pa bi sela na obrisano govance, tj. nevidljivi trag, eto ešerihije u najavi. Ovako znaš šta radi, očitaš joj lekciju pa će (valjda) da ubuduće povede računa.

Upravu si, ja bih najvise poludela zbog dece, pa zamisli da oni odu za njom u wc.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima i cerke? One kad dodju kod nje, jel joj pospreme, pociste sve to?

Ma kakav...npr kada neka od njih kuha kafu...ja obavezno uzimam šolju i sama ju operem prije nego što sipaju kafu....nemam pojma kako nijedna ne reaguje...ali u njihovim domaćinstvima je sve uredno i čisto... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Filipa, ja ti se divim kako i pored toga vodiš Filipa kod nje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Filipa, ja ti se divim kako i pored toga vodiš Filipa kod nje.

Pa šta ću...Od hrane sve mu nosim i samo mu to smije davati, njegov tanjir, čaša i ostalo...kada spava, nosim njegovu posteljinu..ima svoj peškir i svoj sapun... :( A da vam ne pričam kada nam je Slava...tek tad me pravi posao čeka... :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako bre pere drva? :blink: Kako gore tako mokra?

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol::lol:

Ne znam je li zalosno ili smijesno,ali zivjeti tolike godine tako,bas cudno.Kao sto kazes to joj kcerke ne kazu sta valja i kako treba..

Samo da znate da zena od mog dede pere drva prije nego sto unese u kucu,a nestasica vode,imaju je samo navecer..Cijelo selo ne prica s njom zbog toga..Sta ces zena cistunica

:blink::blink::blink::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Frižider: Sve namirnice stoje otvorene...krenuvši od sira, pečenog pileta, slanine, povrća...i to onako na rešetci.... :huh:

Kupatilo: Kuhinjske krpe sa prljavim donjim vešom na 30 stepeni u mašini :huh: da ne govorim kakve su me gaće zatekle kada sam jednom htjela staviti veš :angry:

Ormar:Gospode Bože...ono se nije preslagalo od *83 :o

Špajza u koju ljudi stavljaju inače tegle i ostalo: Odlagalište drva :huh:

A ne moram vam reći koliko je moja torba kada ja idem kod nje...i to samo na jedan dan, nosim sve...šerpe, kuhinjske krpe, peškire, svoj sapun, svoje papuče... B)

Pa šta ću...Od hrane sve mu nosim i samo mu to smije davati, njegov tanjir, čaša i ostalo...kada spava, nosim njegovu posteljinu..ima svoj peškir i svoj sapun... :( A da vam ne pričam kada nam je Slava...tek tad me pravi posao čeka... :angry:

Strasno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj Filipa,ipak nemam onda ja neki veliki problem sa njima,citajuci vase ja sam mala maca naspram vas <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Frižider: Sve namirnice stoje otvorene...krenuvši od sira, pečenog pileta, slanine, povrća...i to onako na rešetci.... :huh:

Kupatilo: Kuhinjske krpe sa prljavim donjim vešom na 30 stepeni u mašini :huh: da ne govorim kakve su me gaće zatekle kada sam jednom htjela staviti veš :angry:

Ormar:Gospode Bože...ono se nije preslagalo od *83 :o

Špajza u koju ljudi stavljaju inače tegle i ostalo: Odlagalište drva :huh:

A ne moram vam reći koliko je moja torba kada ja idem kod nje...i to samo na jedan dan, nosim sve...šerpe, kuhinjske krpe, peškire, svoj sapun, svoje papuče... B)

Uvek ima i gore! I to mnogo gore!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja svekrva je zasrala dasku na wc solji i mrtva hladna ostavila tako! Jedva cekam da se vrati kuci, pa u nos cu joj nabiti ona govna... :angry: :angry: :angry:

:lol::lol::lol: Sta ces da joj kazes?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja je na mene ljubomorna..meni muz kupi parfem sutra je i ona sebi kupila,dobijem prsten odmah i ona sebi kupuje.Ziveli smo 3 meseca u zajednici i nikad vise...znaci kad sam cula kako ona sisti na mm "sto bas nadje sa nom da se ozenis,ovakva je onakva" JA SAM JOJ SE LEPO ZAHVALILA NA RAZUMEVANJU I KOMPLIMENTIMA i otisla sa mm u podstanare hvala Bogu kupili smo svoj stancic super nam je:A kod nje sta god uzmem "Jok ko je ovo dirao,zasto casa ovde stoji,sto lupate na spratu sto se kupate u 12 nocu ja ne mogu da spavam..." ma svasta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.