Zivot u zajednici...

odgovora

Objavljeno

Moram da vam se pozalim, vec par puta zaticem svoju cetkicu za zube tamo gde je nisam ostavila, i to mokru tj ocigledno koriscenu, pitala sam mm, nije on :angry: Ne verujem da je to bilo ko namerno uradio ali bas sam se iznervirala. Za par dana ce biti gotovo kupatilo za nas dvoje, jedva cekam! A do tad krijem novu cetklicu koju sam uzela, glupo mi da bilo sta kazem, jer sam sigurna da nije iz zle namere ali eto...

:blink: :blink: :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:blink: :blink: :D

Ovo je mozda bilo za temu "Cudno"? :blink:

<_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro sakriji novu cetkicu..

Kad vec spomenu ovo,tako je kod mog brata cetkica uvijek bila mokra,ja,mama i tata nismo..Medjutim u to vrijeme bio kod nas dedo,i pita njega tata a jesi li ti koristio tudju cetkicu hehe,a on mrtav ozbiljan jesam sta fali nek i on uzme moju necu se ja ljutiti..Od tada je brat sa sobom u sobu nosio cetkicu u kuticiji :lol: ..

Tako isto mozda i taj neko kod tebe misli da to nije nista strasno hehe

O, Gospode Boze, dedo je zakon :D :D :D Bas sam se ismejala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moram da vam se pozalim, vec par puta zaticem svoju cetkicu za zube tamo gde je nisam ostavila, i to mokru tj ocigledno koriscenu, pitala sam mm, nije on :angry: Ne verujem da je to bilo ko namerno uradio ali bas sam se iznervirala. Za par dana ce biti gotovo kupatilo za nas dvoje, jedva cekam! A do tad krijem novu cetklicu koju sam uzela, glupo mi da bilo sta kazem, jer sam sigurna da nije iz zle namere ali eto...

Joj Anchy uzas,pa nije to jakna da se posudi :lol:

Stisni zube jos malo,pa si svoj gazda. I ja jedva cekam da se totalno osamostalimo,zasad jos delimo zajednicku kuhinju,ja svaki put kad sidjem nema onog sto sam nakupovala i uvek i samo punim,punim,i punim a docekuje me prazno... Jos malo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moram da vam se pozalim, vec par puta zaticem svoju cetkicu za zube tamo gde je nisam ostavila, i to mokru tj ocigledno koriscenu, pitala sam mm, nije on :angry: Ne verujem da je to bilo ko namerno uradio ali bas sam se iznervirala. Za par dana ce biti gotovo kupatilo za nas dvoje, jedva cekam! A do tad krijem novu cetklicu koju sam uzela, glupo mi da bilo sta kazem, jer sam sigurna da nije iz zle namere ali eto...

Joj Anchy uzas,pa nije to jakna da se posudi :lol:

Stisni zube jos malo,pa si svoj gazda. I ja jedva cekam da se totalno osamostalimo,zasad jos delimo zajednicku kuhinju,ja svaki put kad sidjem nema onog sto sam nakupovala i uvek i samo punim,punim,i punim a docekuje me prazno... Jos malo :lol:

:blink: Katastrofa <_< <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ja sam sigurna da je bilo slucajno/u brzini, cetkice su sve slicne, lako se pomesaju, necu da pravim frku oko toga. Mi delimo i kupatilo i kuhinju, za kuhinju mi nije problem ionako bi bilo suludo spremati na dva mesta (a i moja sveki super kuva :) ), ali to kupatilo je bas problem, petoro nas je u kuci, cekamo red za tusiranje, jos samo par dana, izdrazacu valjda <_<

Inace, postoji jos jedan sprat koji je namenjen za nas, ali nije sredjen, bukvalno su samo zidovi, ali trenutno nismo bas u mogucnosti to da sredimo, zasad samo ovo kupatilo koje nam je blizu sobe.

Deda je car :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ja sam sigurna da je bilo slucajno/u brzini, cetkice su sve slicne, lako se pomesaju, necu da pravim frku oko toga. Mi delimo i kupatilo i kuhinju, za kuhinju mi nije problem ionako bi bilo suludo spremati na dva mesta (a i moja sveki super kuva :) ), ali to kupatilo je bas problem, petoro nas je u kuci, cekamo red za tusiranje, jos samo par dana, izdrazacu valjda <_<

Inace, postoji jos jedan sprat koji je namenjen za nas, ali nije sredjen, bukvalno su samo zidovi, ali trenutno nismo bas u mogucnosti to da sredimo, zasad samo ovo kupatilo koje nam je blizu sobe.

Deda je car :lol: :lol: :lol:

Važno da imate šta da sređujete... A i kupatilo ćete imati svoje pa da deda ne zalazi i tamo... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja svekrva je zasrala dasku na wc solji i mrtva hladna ostavila tako! Jedva cekam da se vrati kuci, pa u nos cu joj nabiti ona govna... :angry: :angry: :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja svekrva je zasrala dasku na wc solji i mrtva hladna ostavila tako! Jedva cekam da se vrati kuci, pa u nos cu joj nabiti ona govna... :angry: :angry: :angry:

Bože me sačuvaj... Grozno... :angry: :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja svekrva je zasrala dasku na wc solji i mrtva hladna ostavila tako! Jedva cekam da se vrati kuci, pa u nos cu joj nabiti ona govna... :angry: :angry: :angry:

Joj, Boze...

Ja stalno zaticem solju umazanu, par puta se desilo da voda uopste nije pustena! :blink:

A kako svako jutro zaticem kuhinju to necu ni da pricam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja svekrva je zasrala dasku na wc solji i mrtva hladna ostavila tako! Jedva cekam da se vrati kuci, pa u nos cu joj nabiti ona govna... :angry: :angry: :angry:

:lol: :lol: :lol: Grozno!

Joj, Boze...

Ja stalno zaticem solju umazanu, par puta se desilo da voda uopste nije pustena! :blink:

A kako svako jutro zaticem kuhinju to necu ni da pricam...

Joj bre :angry: :angry: :angry: Kako bre tako ne vode računa, kako ih nije sramota?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je ponekad stvarno strasno, uopste nisam navikla da zivim sa tri muskarca u kuci, nisam bila svesna koliki lom su oni u stanju da naprave!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: Grozno!

Joj bre :angry: :angry: :angry:Kako bre tako ne vode računa, kako ih nije sramota?

Baš vala....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana...grozno...nemam reči... :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj bre :angry::angry::angry: Kako bre tako ne vode računa, kako ih nije sramota?

Samo se pitam da li su se oduvijek tako ponašale i održavale dom...joj...kad bih ja vama napisala par grozota... :unsure: ma ne smijem...samo ću reći, Ivana tvoj slučaj je mala maca za naš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo se pitam da li su se oduvijek tako ponašale i održavale dom...joj...kad bih ja vama napisala par grozota... :unsure: ma ne smijem...samo ću reći, Ivana tvoj slučaj je mala maca za naš.

Ajde napiši, baš me zanima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde napiši, baš me zanima :D

I mene :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde napiši, baš me zanima :D

I mene :mellow:

Frižider: Sve namirnice stoje otvorene...krenuvši od sira, pečenog pileta, slanine, povrća...i to onako na rešetci.... :huh:

Kupatilo: Kuhinjske krpe sa prljavim donjim vešom na 30 stepeni u mašini :huh: da ne govorim kakve su me gaće zatekle kada sam jednom htjela staviti veš :angry:

Ormar:Gospode Bože...ono se nije preslagalo od *83 :o

Špajza u koju ljudi stavljaju inače tegle i ostalo: Odlagalište drva :huh:

A ne moram vam reći koliko je moja torba kada ja idem kod nje...i to samo na jedan dan, nosim sve...šerpe, kuhinjske krpe, peškire, svoj sapun, svoje papuče... B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Frižider: Sve namirnice stoje otvorene...krenuvši od sira, pečenog pileta, slanine, povrća...i to onako na rešetci.... :huh:

Kupatilo: Kuhinjske krpe sa prljavim donjim vešom na 30 stepeni u mašini :huh: da ne govorim kakve su me gaće zatekle kada sam jednom htjela staviti veš :angry:

Ormar:Gospode Bože...ono se nije preslagalo od *83 :o

Špajza u koju ljudi stavljaju inače tegle i ostalo: Odlagalište drva :huh:

A ne moram vam reći koliko je moja torba kada ja idem kod nje...i to samo na jedan dan, nosim sve...šerpe, kuhinjske krpe, peškire, svoj sapun, svoje papuče... B)

Joj strašno <_< Ovo boldovano me najviše zgrozilo <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malo sam bila OT, ja nisam s njom u zajednici, da jesam mislim da bih skrenula....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Filipa jel te pitala svekrva nekad zasto to sve nosis kad dolazis kod nje ili ne obraca paznju na to?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Filipa jel te pitala svekrva nekad zasto to sve nosis kad dolazis kod nje ili ne obraca paznju na to?

Ne, nikada me nije pitala. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li je vama normalno dati psu da jede iz platične posude u kojoj vi spremate salatu pa onda opet vi to koristite? :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malo sam bila OT, ja nisam s njom u zajednici, da jesam mislim da bih skrenula....

To definitivno, zamisli da navučeš neku bakteriještinu od nehigijene? Gde se stavljaju krpe sa usranim gaćama na 30? Cccc <_< Otvoreni mlečni proizvodi u frižideru prosto mame bakterije.... Kako žena u tim godinama radi takve stvari? Ona je znači ceo život tako radila? :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.