Zivot u zajednici...

odgovora

Objavljeno

Selidba, ako ne može ovako... ;) I mnogo bolje ćeš se slagati sa s&s, veruj mi :);)

Pa sto se ne vrate u selo? Kako njima odgovara da se guraju sa vama? Uh, bas me nerviraju takvi ljudi!

A sto, ako vec oni iz nekog razloga nece, ti i tm se ne spremite i ne odete na selo?

Ja bih i u supi zivela, samo da je moja - nema nista gore od zajednice!

Da slazem se,ako oni nece na selo ja bih otisla sve zbog mira i srece u domu

I meni je to palo na pamet,ali tek bi onda bio haos,nasli bi se uvrijedjeni,ali definitivno cu razgovarati sa mm kada dodje sa posla...Ne mogu ovako da zivim...

volant-1.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I meni je to palo na pamet,ali tek bi onda bio haos,nasli bi se uvrijedjeni,ali definitivno cu razgovarati sa mm kada dodje sa posla...Ne mogu ovako da zivim...

volant-1.gif

Tigrice ti i ja smo odavno pricale o ovom problemu.Meni je samo zao sto se ti vec duzi vremenski period "mucis" sa tom cinjenicom,boris se ustvari sama sa sobom ,a ne mozes nista da preduzmes i promenis.

I prosli put je bio neki bas grozno tuzan smajli koji ostavlja utisak.

Zelim ti da se sto pre izvuces iz toga i konacno se oslobodis tog osecaja i das sebi oduska i konacno pocnes da dises punim plucima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tigrice ti i ja smo odavno pricale o ovom problemu.Meni je samo zao sto se ti vec duzi vremenski period "mucis" sa tom cinjenicom,boris se ustvari sama sa sobom ,a ne mozes nista da preduzmes i promenis.

I prosli put je bio neki bas grozno tuzan smajli koji ostavlja utisak.

Zelim ti da se sto pre izvuces iz toga i konacno se oslobodis tog osecaja i das sebi oduska i konacno pocnes da dises punim plucima.

Hvala na podrsci...nadam se...to mi jedino i ostaje...

levitation.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi takodje zivimo u zajednici, nas 7 u kuci. Strasno!

Naravno da nisam za to, ali trenutno nam nema druge.

Nista ne moze da nadoknadi kada imas svoju kucu- svoj mir, i u njoj svu slobodu. :(:unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh Tigi...ja ne bih mogla ni sa svojom mamom u 40 kvadrata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh Tigi...ja ne bih mogla ni sa svojom mamom u 40 kvadrata.

Razgovarali smo,trazimo stan cim legnu pare(a trebaju leci ovih dana)!rythme-3.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bravooo, radujem se zbog vas mnogo...:)

gros3d84.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Razgovarali smo,trazimo stan cim legnu pare(a trebaju leci ovih dana)!rythme-3.gif

Jaooo,super!

Razgovor uvek sve rešava! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod mene to nuzno zlo jos uvijek traje... :( Roditelji mm su se vratili juce u svoj stan!Cijelo ljeto su bili na selu,nadomak grada,gajili cvijece,bastu,sada smo svi tu...na okupu u 40 kvadratnih metara :angry: Ljudi su ok,ali jednostavno ne mogu da se uklopim u taj "ritam"...Oni idu na spavanje otprilike kad i moj Nikola,a Nikola spava kao zec...znaci bukvalno mogu samo leci i spavati,jer se on na svaki sum budi...postaje mi sve teze,gusi me ova situacija... :(

Uh, katastrofa, mora da si odlepila posle tromesečne harmonije, to je najgore, par meseci uživaš u miru i slobodi i onda buuuumm, cela ta idila se sruši k'o kula od karata <_<

Ja bih i u supi zivela, samo da je moja - nema nista gore od zajednice!

Potpis!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tigi bravo....al' bi ja samo da dam moje 'skromno' mišljenje :P ...kada se mora u zajednicu onda mora...nema kuknjave...mislim da ni jednoj ni drugoj strani nije lako....u svemu treba naći dobru stranu i verovati da će biti drugačije kada se steknu određeni uslovi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaooo,super!

Razgovor uvek sve rešava! :rolleyes:

Uh, katastrofa, mora da si odlepila posle tromesečne harmonije, to je najgore, par meseci uživaš u miru i slobodi i onda buuuumm, cela ta idila se sruši k'o kula od karata <_<

Tigi bravo....al' bi ja samo da dam moje 'skromno' mišljenje :P ...kada se mora u zajednicu onda mora...nema kuknjave...mislim da ni jednoj ni drugoj strani nije lako....u svemu treba naći dobru stranu i verovati da će biti drugačije kada se steknu određeni uslovi ;)

Djevojke hvala na podrsci!

Mna,jasno je da nije lako i to postujem,ali alternativa postoji,imaju kucu na selu,ali,s' obzirom da sada nemaju obaveza u basti na selu im je dosadno... B)

Jasno je da nemamo para na bacanje,ali bolje da se razidjemo u miru,nego da pucam tamo gdje ne trebam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tigi jeste li njima rekli da cete da trazite stan ?

Ako im to kazete na lep nacin, mozda njima bude neprijatno sto

"zbog njih idete u podstanare ",

pa iako nemaju obaveza u selu, mozda iz ljubavi prema vama i zarad mira u kuci

odluce da se vrate tamo,

da se vi ne mucite.

Ako su iole pri zdravoj svesti i pameti, za ocekivati je takav postupak.

Ja polazim od mojih roditelja koji bi radije gladovali, u sumi,

nego da im deca odu iz kuce,

ako bi imali mogucnosti gde da odu oni bi prvi to predlozili ....znam nisu oni duzni na tako nesto,

ali roditelj je to, bar moji se trude na svaki nacin da nam pomognu .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tigi jeste li njima rekli da cete da trazite stan ?

Ako im to kazete na lep nacin, mozda njima bude neprijatno sto

"zbog njih idete u podstanare ",

pa iako nemaju obaveza u selu, mozda iz ljubavi prema vama i zarad mira u kuci

odluce da se vrate tamo,

da se vi ne mucite.

Ako su iole pri zdravoj svesti i pameti, za ocekivati je takav postupak.

Ja polazim od mojih roditelja koji bi radije gladovali, u sumi,

nego da im deca odu iz kuce,

ako bi imali mogucnosti gde da odu oni bi prvi to predlozili ....znam nisu oni duzni na tako nesto,

ali roditelj je to, bar moji se trude na svaki nacin da nam pomognu .

Nensi,cim pare "legnu" to cemo im i saopstiti...Apsurdno bi bilo da idu tad u selo,mislim da su dovoljno svjesni...Naprotiv,ja im nista ne zamjeram,to je njihov stan,nikad se i nisam osjecala kao svoj na svome...

Davno smo trebali to uraditi,ali uvijek cekas nesto bolje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tigi, ja taman htela kod nas da vas pozovem, zamisli te zurke.... sa Nidzom i Aleksom t3411.gif

Drago mi je da ste nasli resenje, samo bas steta da pored kuce i stana vi placate kiriju....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Razgovarali smo,trazimo stan cim legnu pare(a trebaju leci ovih dana)!rythme-3.gif

Bravo! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tigi, ja taman htela kod nas da vas pozovem, zamisli te zurke.... sa Nidzom i Aleksom t3411.gif

Drago mi je da ste nasli resenje, samo bas steta da pored kuce i stana vi placate kiriju....

Vec ih zamisljam,pa to bi bio haos! :lol:

Nadam se da cemo naci vec neko rjesenje,jer ovako ne funkcionisemo! :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadam se da cemo naci vec neko rjesenje,jer ovako ne funkcionisemo! :(

Ako ne moe sa nima, ne može. Bolje da ste sami, neće biti lako plaćati kiriju i račune pored svih troškova, ali šanse da ostanete koliko toliko u ok odnosima sa njima su mnogo veće. A možda i njima sine, pa se vrate u selo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako ne moe sa nima, ne može. Bolje da ste sami, neće biti lako plaćati kiriju i račune pored svih troškova, ali šanse da ostanete koliko toliko u ok odnosima sa njima su mnogo veće. A možda i njima sine, pa se vrate u selo ;)

Ako su ok, onda verovatno hoće! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako ne moe sa nima, ne može. Bolje da ste sami, neće biti lako plaćati kiriju i račune pored svih troškova, ali šanse da ostanete koliko toliko u ok odnosima sa njima su mnogo veće. A možda i njima sine, pa se vrate u selo ;)

Svjesna sam svega,Ivancice,da nece biti lako,ali mislim da je tako najbollje za sve...A i ako odu u selu,otici ce uvrijedjeni(sto nikako ne zelim)!

Ako su ok, onda verovatno hoće! :)

Ne zelim bilo kakve rasprave i ljutnju,jer jednostavno hocu svoj mir...Premija je kako sam i ovoliko izdrzala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svjesna sam svega,Ivancice,da nece biti lako,ali mislim da je tako najbollje za sve...A i ako odu u selu,otici ce uvrijedjeni(sto nikako ne zelim)!

Ne zelim bilo kakve rasprave i ljutnju,jer jednostavno hocu svoj mir...Premija je kako sam i ovoliko izdrzala!

Ti si divna, i dalje vodiš računa da se ne naljute i uvrede. :rolleyes: :rolleyes:

Svakako ćete imati svoj mir, i svoju slobodu, a to je vama kao porodici najvažnije :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne zelim bilo kakve rasprave i ljutnju,jer jednostavno hocu svoj mir...Premija je kako sam i ovoliko izdrzala!

I ja kažem... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neki dan je S rekla mm da smo mogli ustedjeti brdo para da smo ostali s njom..Istina nismo ustedjeli pare ali smo sacuvali zivce sto je mnogo vaznije..Mozda necu moci uskoro da ostvarim svoj san da kupim stan,mozda ce potrajati ali cu do tada bar ostati normalna..Zato draga kirija je zakon ma koliko u dzepu ostalo para..

Apsolutno se slazem!

Ti si divna, i dalje vodiš računa da se ne naljute i uvrede. :rolleyes: :rolleyes:

Svakako ćete imati svoj mir, i svoju slobodu, a to je vama kao porodici najvažnije :)

Hvala Ivancice na podrsci!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svjesna sam svega,Ivancice,da nece biti lako,ali mislim da je tako najbollje za sve...A i ako odu u selu,otici ce uvrijedjeni(sto nikako ne zelim)!

Ne zelim bilo kakve rasprave i ljutnju,jer jednostavno hocu svoj mir...Premija je kako sam i ovoliko izdrzala!

Tigi, naravno da ti rasprave nisu potrebne i da ih ne želiš, ali možda jednostavno sami odluče da vam ponude takvo rešenje i odu nazad u selo, bez rasprave i bez da se uvrede, kako bi olakšali svom sinu! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tigi, naravno da ti rasprave nisu potrebne i da ih ne želiš, ali možda jednostavno sami odluče da vam ponude takvo rešenje i odu nazad u selo, bez rasprave i bez da se uvrede, kako bi olakšali svom sinu! ;)

Vidjecemo...mozda se i to desi... ;)Mada ja vec vidim nas kako se pakujemo! :D

voyage.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.