Deblje čarapice (priglavci) ili papučice po kući?

odgovora

Objavljeno

Juče sam u Hemofarm apoteci vidjela ove Grubin, koštaju oko 15 eura...izgledaju mi baš kvalitetne...ima li ko iskustva, jer bih ih kupila?

plava.jpg

Mislim da uopšte ne treba da sumnjaš u Grubinovu obuću :)

Mi koristimo takav model samo je u pitanju proizvođač Doss i veoma sam zadovoljna :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da uopšte ne treba da sumnjaš u Grubinovu obuću :)

Mi koristimo takav model samo je u pitanju proizvođač Doss i veoma sam zadovoljna :)

Još su 15 evra - to nije ni skupo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moje dijete hoda u tankim carapicama i ljetnjim sandalicama, posto joj je u cipelicama vruce. Sve ostalo, osim priglavaka smo pokusali i sve je uspjelo da zavrsi u razlicitim djelovima kuce. Sve zivo izuva, crci - puci, al' izuti. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poznato mi to izuvanje :D Ide to sve s'godinama ;)

Mislim da su bolje patofnice po kuci,eto npr grubin (samo treba paziti ako imate veli ris kao mi,pa ne mozemo bas svake) a te kao carapice za igraonicu,goste ...

Ipak treba da im drzi zglob,oni su sad bas aktivni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poznato mi to izuvanje :D Ide to sve s'godinama ;)

Mislim da su bolje patofnice po kuci,eto npr grubin (samo treba paziti ako imate veli ris kao mi,pa ne mozemo bas svake) a te kao carapice za igraonicu,goste ...

Ipak treba da im drzi zglob,oni su sad bas aktivni.

U potpunosti se slažem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juče sam u Hemofarm apoteci vidjela ove Grubin, koštaju oko 15 eura...izgledaju mi baš kvalitetne...ima li ko iskustva, jer bih ih kupila?

plava.jpg

Za nase uslove su pretople jer u stanu i vrticu je odlicno grejanje, parketi su dole tako da mislim da bi se mojoj deci znojila noga u ovome.

Proverila bih jos da li imaju ojacanje oko pete do skocog zgloba ili je taj deo skroz mekan, ne vidi se bas najbolje sa slike. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za nase uslove su pretople jer u stanu i vrticu je odlicno grejanje, parketi su dole tako da mislim da bi se mojoj deci znojila noga u ovome.

Proverila bih jos da li imaju ojacanje oko pete do skocog zgloba ili je taj deo skroz mekan, ne vidi se bas najbolje sa slike. ;)

I to veoma dobro ojačanje. Ni na jednim papučama to nisam dosad vidjela... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I to veoma dobro ojačanje. Ni na jednim papučama to nisam dosad vidjela... :)

Odlicno! Nama trebaju za poklon, pa i ja trazim idealne!

Sad sam gledala na grubinovom sajtu, ne mogu nikako da postavim sliku, imaju jedne, po meni jos bolje, sa kopcom i gumom oko prstiju, da se ne izgule i pocepaju dok deca puze. Baci pogled.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, te su mi super, ali nije ih bilo kada sam ja gledala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jana je prosle godine imala ciciban patofnice. Muku smo mucili da ih zadrzimo na nogama, stalno se izuvala. Vise je volela da joj obujem one termo carapice sa koznim djonom i stoperima da ne klize. To sam joj kupila i za ovu zimu i super su. Moracu da joj kupim i patofnice jer kod bake i deke nije tako toplo kao kod nas, a i za kupatilo nisu zgodne carapice. Vodicu racuna da imaju ulozak i to je to. Prohodala je bosa i vise sam za tu varijantu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znači ništa od šunjalica :)

U svakom slučaju naručila sam priglavčiće, moram još samo da ih pođonim nčim da se ne bi klizale pošto je u fazi prohodavanja

Nani, i mi smo ih pa jedno 10tak dobili, nijednom ja to Aleksi nisam obula, na parketu se klizu :(/

046221.jpg ovo mi koristimo svake zime

I mi smo prosle godine, ove godine par dana, naucio ih skidati i sad je u patofnama, i to iste koje koristi u vrticu. Kostaju 15 evra, dakle dvoje 30 evra, mogla sam mu sandalice kupiti <_< , i to su jos letnje, uskoro cu ih morati menjati.

Juče sam u Hemofarm apoteci vidjela ove Grubin, koštaju oko 15 eura...izgledaju mi baš kvalitetne...ima li ko iskustva, jer bih ih kupila?

plava.jpg

Jao super su, sad sam se setila da je mm Aleksi prosle godine kupio slicne, teget plave i poklonila sam nekome, Aleksi su male...

Ja sam ih našla u Hemofarm apoteci...mislim da se sada zove "Moja apoteka".

Bas ti hvala, ima Moja apoteka i kod nas....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juče sam u Hemofarm apoteci vidjela ove Grubin, koštaju oko 15 eura...izgledaju mi baš kvalitetne...ima li ko iskustva, jer bih ih kupila?

plava.jpg

Filipa, ja jutros gledala, kod nas su 43 KM. Koliko su tu? Apotekarka ih bas hvali, ali usptu sretnem komsinicu i kaze da njena mala nije htela da ih nosi, kaze da ju je to ojacanje na peti dosta zuljalo i nekako je krivila nogicu. Onda joj je kupila ciciban i bolje su se pokazale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo po kuci najcesce u carapicama.Uzeli smo Mubove patofnice sa anatomskim uloskom,malo dublje bile su 10 eura i ponekad nosimo mokasine sa ovim koznim djonom,kao sto je Maki postavila.Dobre su kome je veci deo parket ne klizaju se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Legendo, i cicibanke imaju to ojacanje na peti. Jana ih je do skoro nosila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Filipa, nisi mi odgovorila, cena u KM?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Filipa, nisi mi odgovorila, cena u KM?

Čini mi se 34 KM ili 36 KM...Ja ću ih u petak kupiti...pa ti tačno javim cijenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam dok nije bilo grejanja obuvala pletene popke(moram da postavim sliku da vidite kako su dobre :) i pletene carape sto joj je prababa plela :) a sad samo obicne i ne planiram da joj obuvam patofnice,meni to nekako bzv,malo sto napolju moraju da su obuveni pa jos i u kuci da vuku i patofnice,i ja licno ne nosim papuce-patofne niti sam ikada kao mala a mm je to preslo u naviku pa ih nosi i na +4o i ako mu je vricina...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam dok nije bilo grejanja obuvala pletene popke(moram da postavim sliku da vidite kako su dobre :) i pletene carape sto joj je prababa plela :) a sad samo obicne i ne planiram da joj obuvam patofnice,meni to nekako bzv,malo sto napolju moraju da su obuveni pa jos i u kuci da vuku i patofnice,i ja licno ne nosim papuce-patofne niti sam ikada kao mala a mm je to preslo u naviku pa ih nosi i na +4o i ako mu je vricina...

Znam da cu biti OT ali ona je tako porasla i mnogo je slatka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A,da,sad je devojcica nije vise beba:)

nisam odavno postavljala slike...

Odo i ja u ot...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Filipa, ja jutros gledala, kod nas su 43 KM. Koliko su tu? Apotekarka ih bas hvali, ali usptu sretnem komsinicu i kaze da njena mala nije htela da ih nosi, kaze da ju je to ojacanje na peti dosta zuljalo i nekako je krivila nogicu. Onda joj je kupila ciciban i bolje su se pokazale.

U subotu išla da ih kupim, 36 KM koštaju i groznoooooo mu stoje, kao klovn je u njima...on sitan one glomazne...Nisam ih kupila.

:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Legendo...da budem malo OT....nevjerovatno koja je razlika u obući BL vs KV...mogle bi mi biznis napraviti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Legendo...da budem malo OT....nevjerovatno koja je razlika u obući BL vs KV...mogle bi mi biznis napraviti...

:lol:

Nazalost, ali nije to samo u garderobi i obuci. Da vidis tek u hrani, ovi sto zive u BL a ovde rade, nista nece da kupe ovde, cak i dorucak znaju poneti.... Kad mi kazu cene, ja se slogiram. Primer: tunjevina u konzervi je skuplja za cak 1KM....

OT, otvara se Merkator u decembru, nadam se snizenju jer je ovo neizdrzivo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.