Deblje čarapice (priglavci) ili papučice po kući?

odgovora

Objavljeno

Kako ste vašoj bebi izabrali papučice za zimu?

Da li ima nekih posebnih caka na šta, pored anatomskog uloška, mora da se obrati pažnja?

Koju marku papučica ste kupovali?

.

.

.

Ja za Stefana dobila ciciban papučice koje se na njegovim nogama, kada je u kući ne zadrže ni 5 minuta, iste sekunde i skida i vrlo brzo se nalaze na putu prema ustima <_<<_<<_< . Negdje sam prošitala da je za djecu najbolje da prohodavaju bosa (ako ne i na bebac.com) a ako se kupuju papučice da budu prilagođene.

Pošto Stefan skida papučice naručila sam od jedne žene da mu isplete par komada priglavčića za zimu (zamolila sam da i izveze znak nike :lol: )

Šta je bolje, papučice čitav dan ili debela zimska čarapica (ili priglavci)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam već nekome odgovorila da je bolje da dete u kući bude bez cipelica/papučica.

Pogotovo u ovom uzrastu do godinu dana, i da ako smtrate da mu je hladno na nogama obujete bebi deblje čarapice.

Mogu i ove nazuvke, natikače, ili popke kako ih već ko zove, ali nema potrebe da se dete obuva u cipele, papuče i sl.

Ja sam Stefiju prve cipele kupila kad je imao 9 meseci, a i njih sam mu obuvala samo kad izlazimo napolje. U kući je nosio pletene popkice, dobili smo dva para kad se rodio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U potpunosti se slažem sa Ivančicom, dovoljne su deblje čarapice ili pletene čarape. Mislim da su oni jako mali za papuče.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja Emilji tek sada oblačim pape, a prošle zime (kada je imala oko 11-13meseci) samo debele one čarapice a neki ih zovu tihotapke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znači ništa od šunjalica :)

U svakom slučaju naručila sam priglavčiće, moram još samo da ih pođonim nčim da se ne bi klizale pošto je u fazi prohodavanja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi imamo carapice kupila sam u neko radnji za 150 dinara odlicne su postavicu sliku, dublje su i ne mogu da se klizu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

046221.jpg ovo mi koristimo svake zime

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod nas su samo papuče zastupljenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

046221.jpg ovo mi koristimo svake zime

U ovome su moja deca provodila hladnije dane dok nisu bile skroz stabilne na nogama. Sad lepo uzmemo patofnice i furamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

046221.jpg ovo mi koristimo svake zime

Što su ljeeeepeeeeee :) :)

A gde ima da se kupU?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Što su ljeeeepeeeeee :) :)

A gde ima da se kupU?

Imaš svuda, na pijaci, po radnjama, marketima... barem je tako kod nas :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imaš svuda, na pijaci, po radnjama, marketima... barem je tako kod nas :)

Samo još treba da krenem u šetnju, jer sad sve kupujem namenski - tu i tu, to i to ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

046221.jpg ovo mi koristimo svake zime

Nase su slicne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo još treba da krenem u šetnju, jer sad sve kupujem namenski - tu i tu, to i to ;)

Da si u NS-u tačno bih te uputila u radnju, ovako moraš da se prošetaš :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prošle zime smo i mi nosili ove kao sa slike Maki-D u stanu gde imamo centralno grejanje, a u kući gde se greje na drva patofne!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juče sam u Hemofarm apoteci vidjela ove Grubin, koštaju oko 15 eura...izgledaju mi baš kvalitetne...ima li ko iskustva, jer bih ih kupila?

plava.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

046221.jpg ovo mi koristimo svake zime

Pa ovo mm i njegova sestra zovu tihotapke :rolleyes: Ovo je Emilija nosila prošle godine a verovatno će i ove (kad idemo u goste ili u igraonicu, ne zauzimaju puno prostora)

Juče sam u Hemofarm apoteci vidjela ove Grubin, koštaju oko 15 eura...izgledaju mi baš kvalitetne...ima li ko iskustva, jer bih ih kupila?

plava.jpg

Mi imamo. Savršenog su kvaliteta, udobne a odlično im štite zlgob... Imam samo reči hvale za njihovu obuću.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ovo mm i njegova sestra zovu tihotapke :rolleyes: Ovo je Emilija nosila prošle godine a verovatno će i ove (kad idemo u goste ili u igraonicu, ne zauzimaju puno prostora)

Mi imamo. Savršenog su kvaliteta, udobne a odlično im štite zlgob... Imam samo reči hvale za njihovu obuću.

OK...još neko? Da znam hoću li ih kupovati?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupi ih slobodno. Ja sam kupila Luki i jako sam zadovoljna, samo sam ja platila 20 eura :( inace sam mu letos kupila i njihove sandalice a ja i Vanja imamo papuce. Odlicne su im stvari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

OK...hvala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

046221.jpg ovo mi koristimo svake zime

Ovo smo i mi nosili prve zime,a prosle godine sam mu kupila pacne i nosio ih je.

Juče sam u Hemofarm apoteci vidjela ove Grubin, koštaju oko 15 eura...izgledaju mi baš kvalitetne...ima li ko iskustva, jer bih ih kupila?

plava.jpg

Za Grubin imam smo reci hvale,ja sam se dala u potragu za takvim pacnama,deverova mala ih ima,izgledaju kvalitetno,kao i svi grubinovi proizvodi,leti nosi samo njihove sandalice,mislim das ma negde vec i pisala da mu kupujem njihove sandalice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za Grubin imam smo reci hvale,ja sam se dala u potragu za takvim pacnama,deverova mala ih ima,izgledaju kvalitetno,kao i svi grubinovi proizvodi,leti nosi samo njihove sandalice,mislim das ma negde vec i pisala da mu kupujem njihove sandalice.

Ja sam ih našla u Hemofarm apoteci...mislim da se sada zove "Moja apoteka".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam ih našla u Hemofarm apoteci...mislim da se sada zove "Moja apoteka".

Kod nas ih ima uglavnom u vecini privatnih apoteka,i u drzavnoj-govorim za Zrenjanin,ne znam kako je u drugim gradovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo Stase u njenim carapicama, ja ih volim zato sto su duboke pa se ne izuvaju lako ;)104.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I da moje dete se namestilo za poziranje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.