Ovlaživači prostora

odgovora

Objavljeno

Otvaramo temu...

I dodajem starije postove...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A mozda je cak i alergijski kasalj,pokusaj da iz sobice gde je beba izbacis tepih na primer,ja sam imala problem sa Vesnom dok je bila beba i cim sam sklonila tepih ona dete prestade da kaslje.Ima jos jedna fantasticana stvar sto se tice vlazenja vazduha,postoji isparivac koji je ujedno jonizator i ozonizator (valjda da napisah pravilno),kosta oko 3.000 i najbolje je resenje ukoliko imas radijatore u kuci!

Za par minuta stavljam slicicu da vidis kako izgleda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

postoji chicco digitalni merac temperature i vlaznosti u stanu..ja sam ga koristila i kunem se u njega...moni je npr vlaznost uvek bila super. desilo se par puta da bude suvlji vazduh ali samo stavim serpu na radijator i sve se sredi....a taj merac sam pokazuje ako je temperatura manja ili vislja od one koja bi trebalo da bude za bebu, a takodje i za vlaznost isto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pusim i bas volim da pusim...cigarete, pusi se i u kuci ali imamo jonizator, leti se u kuci manje pusi i naravno u decijoj sobi se nepusi i u kolima kada je dete sa nama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jedino negativno iskustvo sa "kupovinom na nevidjeno"sam ima sa tv-shopom.Posalju oni meni neispravan jonizator,a na garanciji nema datuma prodaje.Pozovem ja,oni mi daju neku adresu da ga posaljem.Meni je to bilo sumljivo jer je druga adresa bila na garanciji.Zovem ja Medisanin servis oni kazu da posaljem.Ja posaljem i onda zovu kazu da nisam poslala garanciju.Ja kazem da jesam oni pa nema datuma na garanciji.I bas su bili neljubazni.Kako da znaju kada sam ga kupila.Ponudim da posaljem fotokopiju racuna.Posle toga zove ih moj muz i prema njemu su bili fini i poslali ga ispravno sa porukom da ce nam sledeci put biti naplacen servis jer smo poslali garanciju bez datuma.E onda pozovem tv shop i svasta ima kazem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam mislila na onaj Medisanin ozonizator/jonizator, vec na aparat koji ima posudu u koju sipas vodu, ata voda isparava pomocu ultrzvuka ili slicno. Nadoknadjuje vlaznost vazduha u prostorijama, sto je vazno za one koji imaju centralno grejanje. Ne mogu vise da drzim one posude za radijatore na radijatorima jer ce Petar sve da ih poskida i isprosipa :D

Zimi suv vazduh utice negativno na respiratorne organe. Kad sam bila mala, vecito sam slinavila gad pocne grejna sezona...pa i sad :(

Udavih, zar ne? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi imamo Zepter jonizator vazduha i savrsena je stvar.Kupili smo ga kada se Relja rodio jer nam je grejanje u stanu mnogo jako i on je umeo da kaslje(suvo).Posle toga nista,a dobar je jer je i preciscivac vazduha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam neko *ranje od jonizatora ali ništa ne valja!!! Kupila sam ga preko TV-a interesuje me kakav je taj cepterov, koliko košta (u evricima :D ) i gdje moze da se kupi ili naruči?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja imam jonizator onaj sto reklamiraju na tv-u i nisam bas zadovoljna <_<;)

Mirjana886 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam neko *ranje od jonizatora ali ništa ne valja!!! Kupila sam ga preko TV-a interesuje me kakav je taj cepterov, koliko košta (u evricima :D ) i gdje moze da se kupi ili naruči?

Mi smo ga kupili preko nekog tipa sto radi za njih.Koliko sam skapirala kod njih je ona piramidalna prodaja u svim zemljama. Platili smo ga 630 eura

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.