Beba NE ume da zaspi

Započeo/la b_a_b_y u Spavanje,
Do pre dvadesetak dana nisam imala problema sa uspavljivanjem moje bebice....kada primetim da joj se prispavalo, ja je uzmem u nasu "pozu sa spavanje", koja izgleda tako sto je uzmem u narucje, okrenem stomacicem prema sebi u lezecem polozaju, ona se malo meskolji, namesti se kako joj je udobno i zaspi. Ali sada je uspavljivanje agonija!!!!! Cim je stavim u tu pozu, ona odlepi! Pocne da se ljuti, da se bacaka, da place..... Ja pokusavam i drugacije da je ljuskam, ali njoj se spava i nervozna je i niti jedna poza joj ne odgovara. Stavim je u krevetac, na ledja, na stomak, u nadi da ce se sama nekako uspavati, ali ona se muci muci muci.....zatvori okice, malo se primiri, ali onda opet krene da se ljuti i da place. Nece ni da je vozam u kolicima po stanu, nece u moj krevet, nece nista! A sve je umornija i umornija. Od toliko mucenja se strasno iscrpi......danas je imala i podocnjake koji su bili crvenkasti, uzas, a ne ume da zaspi, a meni ne dozvoljava da joj pomognem Na kraju se tooooooooliko premori da je danas vristala, ali bukvalno vristala na sav glas! Ja sam plakala zajedno sa njom. I na kraju se komira, nekako samo odjednom zaspi od silne iscrpljenosti. Ne znam sta da radim, i kako da joj pomognem. Mozda je muce zubici, ne znam.....
  • odgovora