Da li ste vozile automobil u trudnoći?

odgovora

Objavljeno

cepala drva do termina..vozila kola..sve sto se moglo raditi ja sam radila i rodila sa 9.dana zakasnjenja...sto je i bilo normalno

mmaka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja vozim sad, naravno, i mislim da cu voziti dok mi ne bude smetao stomak.. :lol:

Naravno u osmom i devetom mesecu sigurno necu voziti..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne znam sta bih bez auta.Vozim doduse kratke relacije ali ne zbog toga sto mi smeta vec zbog Mimija koji se dere i dekoncentrise me.Za sve duze relacije tu je mm :) U prosloj trudnoci sam vozila skoro dokraja tj. dok nije pao sneg i zaledilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Brm brmmmmmmm...do 15 dana pred porodjaj t57044.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vozom cijelu trudnocu i mislim da cu i do kraja. Ustvari, ne bi me cudilo da se potrefi da se odvezem na porod :lol: kakva sam ja..

Najsladje mi je bilo kada me jedan ljuti, tamnoputi i nabildani policajac na motoru zaustavio da bi mi sav raznjezen rekao da odvezem pojas jer se trudnice ne smiju vezati. A zaustavio me jer sam prekoracila brzinu. Medjutim...stomacic me spasio! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

*Vozim, ne vozom :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naravno, svaki dan ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naravno, svaki dan ;) .

Tako i treba ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao bas sam uzivala u voznji, nije mi smetalo.

Vozila sam i preko termina 12 dana, i to van grada 50 Km

Sednem ceru na zadnje sediste i do mojih :rolleyes:

Svi su mi govorili da sam luda. Pa niko se za minut nije porodio, za pola sata bih stigla u jedno od ta dva grada bolnicu :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jesam do 9. meseca! :) A onda sam slucajno na poslednjoj kontroli pitala doktora da li smem da vozim. Na to je on rekao: Jel se vi to salite sa mnom? Nisam znala da li sam postavila glupo pitanje ili mozda nisam normlana sto jos uvek vozim. ;) Ispostavilo se da je ovo drugo. Rekao je doktor da nije nuzno da se vozi posle 7. meseca, cini mi se.Poslusala sam ga, medjutim odmah je nastao haos u porodici :), organizacija je isla mnogo teze kada sam prestala da vozim. Porodila sam se posle dve nedelje. :) I sada koristim svaku priliku da vozim, ne volim da me drugi voze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vozim još uvek i nadam se da ću do samog kraja moći.Mm radi po ceo dan, a bez auta sam vezana za kuću što je za mene ne podnošljivo, a nisam tip koji voli da ga drugi vozikaju... Koleginica me pre par dana srela na parkingu i komentar joj je bio da ću se ja sama i odvesti u porodilište što i nije isključeno :lol:

Dokle god budem mogla biću za volanom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vozom cijelu trudnocu i mislim da cu i do kraja. Ustvari, ne bi me cudilo da se potrefi da se odvezem na porod :lol: kakva sam ja..

Najsladje mi je bilo kada me jedan ljuti, tamnoputi i nabildani policajac na motoru zaustavio da bi mi sav raznjezen rekao da odvezem pojas jer se trudnice ne smiju vezati. A zaustavio me jer sam prekoracila brzinu. Medjutim...stomacic me spasio! :wub:

:lol: :lol: :lol:

Vozim, ali kratke relacije, malom smeta taj polozaj pa ako vozim duze on me opomene...odvoza i on nek rutuicu u stomaku, cisto da me natera da izadjem iz kola.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol:

Vozim, ali kratke relacije, malom smeta taj polozaj pa ako vozim duze on me opomene...odvoza i on nek rutuicu u stomaku, cisto da me natera da izadjem iz kola.

Vozim, ali ne svakodnevno. Dragi, po savetu lekara, ne bi trebalo da vozi, zbog lekova koje pije, pa ga ja odmenim kad zatreba. Pošto ja još uvek nisam tako iskusna, smatram da sam još uvek kod njega na obuci :), tako da mi prija da se vežbam, jer jako volim da vozim. I tako ću sve dok mi to stomačić bude dozvoljavao :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Još uvek vozim...Doduše ne baš svakodnevno i ne na neke duže relacije poslednjih mesec dana ali vozim...

Ima i do bolnice da se odvezem :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

(sanja89 @ 20.03.2010, 04:33)

Ja nisam smela!

sto????

ja sam celu trudnocu i na kraju sam se sama i odvezla do porodilista wink.gif

zato malecki sada obozava da se voza laugh.gif

i moja najbolja drugarica. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja vozim sad, naravno, i mislim da cu voziti dok mi ne bude smetao stomak.. laugh.gif

Naravno u osmom i devetom mesecu sigurno necu voziti..

Moram da demantujem sebe od pre :D

Da da sigurno necu voziti..evo me u devetom i vozim - doduse samo po potrebi, kad mm nije tu a ja recimo idem do dr..ne mogu da se cimam prevozom, stvarno..

Ne bih vozila neke duze relacije..ali ovo malo po Nbg i tako, to vozim.

A cula sam da je kao po zakonu do sedmog dozvoljeno voziti..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A cula sam da je kao po zakonu do sedmog dozvoljeno voziti..

Može se voziti dokle god se osećaš sposobnim za to, zakon ne ograničava vožnju u trudnoći!

Vozila sam kola do zadnjih sati pred porođaj, dok su mi kontrakcije bile na 10 minuta :) do duše nisam nikom rekla jer da je mm znao za to preuzeo bi on volan :lol:

Makica tackica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi uzivamo u voznji, tako da vozim i vozicu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vozim ali kad ima neko drugi rado prepustam...u prvoj trudnoci sam vozila sve do 7. meseca...tad sam nekom coveku odvalila retrovizor svojim i shvatila da nemam vise nikakav osecaj...resila sam da prestanem dok je steta samo na retrovizoru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vozila do poslednjeg dana i to sa uzivanjem :) zato sad i bebac uziva u voznji :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam vozila do kraja 8. meseca, bez ikakvog straha i sa uživanjem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.