Da li ste vozile automobil u trudnoći?

odgovora

Objavljeno

Ja nisam smela!
sto????

ja sam celu trudnocu i na kraju sam se sama i odvezla do porodilista ;)

zato malecki sada obozava da se voza :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, svaki dan do 9. meseca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj pojas ne moze da obuhvati stomak :wub:

a i nemam vozacku, pa tako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da i vozicu ga dok mognem, ne bih mogla celi dan sedeti i cekati muza da me negde odveze, sad jedino one mamice koje mogu peske. Ja oticem noge me bole pa moram autom!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i meni pocele noge oticati od juce.....zato sto sam prinudjena na pesacenje...hocu i ja auto!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sto????

ja sam celu trudnocu i na kraju sam se sama i odvezla do porodilista ;)

zato malecki sada obozava da se voza :lol:

Ne znam,bilo me mnogo strah a i nasa kola ne mogu da vozim jer sediste ne moze da se privuce do kraja pa ne mogu da dohvatim komande.Skoro sam vozila svekrova i jbt sve sam zaboravila!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

obozavam da vozim B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

vozim jos uvijek! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam devojke moje, citavu noc provela u bolovima, imala kontrakcije, ali u nepravilnim razmacima, tako da sam docekala jutro, i zaspala, do 12 sati. Kada sam se probudila, sve je proslo, samo sam se osecala izmuceno. Sutra svakako idem na pregled pa cemo videti da li je opasno. Nije mi prvi put, ali mi je prvi put trajalo 3 sata i to dosta bolno. Popila sam dupli dozu Gyniprala.

I danas su me vozili u autu, iz nekih razloga sam licno morala da idem, i mogu reci da mi nije prijalo ni blago truckanje. Izgleda da me je sustiglo ono sto mi je doktor govorio, da cu kad tad morati opet zaleci u bolnicu. Nista od vozikanja....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vozila sam i u prvoj trudnoci a i u drugoj...Volim da vozim a ne volim da me voze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja vozim još uvek. Imam dvoje dece koje stalno negde treba voziti, tako da, čak i da neću, morala bih. A i veliko je olakšanje kad ne moram da idem prevozom na posao. Da moram da koristim GSP, preko pola grada, verovatno bih se već odlučila na bolovanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sobzirom da lezim vec 2 mjeseca (a danas tek ulazim u cetvrti mjesec), vozim samo na pregled do ljekara i nazad, nije mi bas prijatno da se truckam, ali vozim mnogo njeznije od muske polovine, pa mi je nekako lakse kad ja vozim. A i ne moram da slusam svu onu nervozu koju muskarci prosipaju dok voze (tipa zene treba im uzeti vozacku svima, sonjavci vi ste za biciklo a ne za auto, nisi se naspavao kuci pa dosao pred semaforom da spavas itd.)

Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vozila sam kola sve vreme, tokom cele trudnoce. Vozila sam se, na primer, u petak na vezbe, a u subotu sam se porodila ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A i ne moram da slusam svu onu nervozu koju muskarci prosipaju dok voze (tipa zene treba im uzeti vozacku svima, sonjavci vi ste za biciklo a ne za auto, nisi se naspavao kuci pa dosao pred semaforom da spavas itd.)

Pozz

joj, ja isto tako komentarisem kad vozim, skroz druga osoba :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Citala sam pa sam skontala da ninuske nema par dana uopste. Nadam se da je ok i da oni bolovi nisu bili opasni. Ninuska ako si kuci javi se da vidimo kako si!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo, baš sam htela da pitam šta je sa ninuskom kad sam videla tvoj komentar. Zabrinula sam se za nju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam u prvoj trudnoci polozila vozacki dve nedelje pred porodjaj,sa sve ogromnim stomakom! Sada u drugoj vozim uveliko,mada moram priznati da mi ne prija bas svaki put to cimanje nogama,valjda zbog serklaza...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam vozila svih 9 meseci, iako sam pila lekove protiv kontrakcija, i hvala Bogu nista nije smetalo!!!

To mi je bio izduvni ventil kada me svi u kuci iznerviraju, a pogotovo suprug, samo sednem u kola i odoh.........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moj dragi vozi brzo i stalno držim stomak u rukama kao da će mi beba ispast a sama sebe vozim puno nježnije i stignemo kasnije ali bezbolnije i bez nervoze psovki i tako mada sad moram mirovat pa sam u glavnom kod kuće nije u glavnom već stalno i hoćuuuuuuuuuuuuuuu jedan krug po gradu svejedno pješke autom na glavi mrzim kuću

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vozim. Sto da ne?! Mada, vise sam za setnju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vozim itekako. MM i ja malo se raspravljamo oko toga ali on ućuti kad mu kažem ALI JA VOLIM DA VOZIM! Tu je kraj :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vozim itekako. MM i ja malo se raspravljamo oko toga ali on ućuti kad mu kažem ALI JA VOLIM DA VOZIM! Tu je kraj :D

Hehehe :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam sada u 32. nedelji i do prosle nedelje sam radila i bila non stop za volanom ( posto sam agent prodaje u telekomu). i dalje vozim i ne predstavlja mi nikakav problem, hvala bogu imam dugacke ruke i noge... ;) ne vidim razlog da se ne vozi ako ne osecate bilo kakvu neprijatnost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.