Da li ste vozile automobil u trudnoći?

odgovora

Objavljeno

Da, vozila sam i u 9 mesecu trudnoce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam vozila do porodjaja, cak kada smo krenuli u porodiliste, ja sam htela da se odvezem jer se ovaj moj jako pogubio. Problem mi je zadavalo parkiranje, jer bas nisam mogla da se vrtim lako, mada... ma lazem, ja lose parkiram i kada nisam trudna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja vozila dokle god sam mogla udobno da sedim i da me pojas fino obuhvati.

to je bilo do 9-og meseca.

u nasoj kuci ja vozim a mm kuva.

zna se ko nosi pantalone :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

vozim,svaki dan sam pola dana u automobilu,do mame.do brata,do muza,drugarice...ma samo lutam i prija mi voznja :) mada,svesna sam da to nosi rizike ali se nadam da ce sve biti u redu i da se meni nece desiti neki peh. vezujem se,naravno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jesam,ali do 6 meseca. Moja malena je bila od 6 meseca vrlo nemirna... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam vozila bez problema,vezivala sam se al pojas spustim ispod ruke

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jos uvek vozim ali redje nego kao na pocetku i pre trudnoce.... polako pocinje i pojas da mi smeta... vise sam suvozac nego vozac, i polako pocinjem da izbegavam pojas.... :blink: jel neko zna mozda da li kod nas vazi zakon o vezivanju trudnica? i ako vazi od kog meseca se ne mora vezivati?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja imam do kraja jos 2 sedmice, a kako je krenulo od juce i prije ce biti. jos uvijek vozim, mada sa poteskocama, spustio mi se stomak pa skoro da vozim u pola lezecem polozaju :blink:

ne bih se mogla nikako vezivati jer mi sve smeta preko stomaka i okolo, cak i trudnicke pantalone spustim i boga molim da me ne zaustavi policija, a ja sa pantalonama "na pola guza"

strah me samo da neka "uspavana budala" a takvih je dosta u saobracaju ne naleti na mene. A ja sam bas pazljiva, ali nekada ni to nije dovoljno <_<

Neka nas trudnice-sofere, Bog pazi :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam vozila do 4 meseca,doduse ugojila se do tada samo 1kg,e a tada mi je jedan prijatelj objasnio kako ne treba da vozim,nikad se ne zna,a jos ja bila otvorena 1,5 prst celu trudnocu-i polako odustanem od voznje,a i narednih 5 meseci sam lezala,a mislim da nikad nisam vise uzivala u voznji nego u trudnoci......e,i sela jos jednom u 5 mesecu,mm malo popio na rodjendanu,pa ja dovezla kola kuci...sto je sigurno-sigurno!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja vozim,ne bas tako cesto,i u prvoj trudnoci sam vozila celu trudnocu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam vozila do osmog meseca trudnoce i prelazila i po 1700km,ali svakako nije preporucljivo,hvala Bogu meni je uvek bilo dobro..PozZz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam vozila sve do sad, ali mislim da vise necu. Prvo, sad u devetom mesecu postaje mi tesko da se saginjem da zakljucam Zeder. A drugo, i mnogo gore, toliko sam postala rasejana da sam sinoc zaboravila da zakljucam auto.

Nocas u neko doba, naravno u sred onog prevrtanja i mucenja da zaspim, razmisljam ja i shvatim da ne mogu da se setim da li sam zakljucala ili ne. Al' nisam imala srca da budim muza da proverava. Doduse, mislim da bi me samo bledo pogledao i nastavio da spava :) Elem, jutros kad je krenuo na posao, proverio i ono stvarno nisam zakljucala. Nocas smo imali srece izgleda da se nista nije desilo, ali sam ipak odlucila da cu sad malo da dozvolim da me voze. Nije lose imati sofera. Bar dok smo trudne mozemo da uzivamo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jos uvek vozim kola jer mi stomak nije veliki ali da je veci verovatno ne bi...zapinjao bi za volan sigurno :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam usla u 9.mesec i jos uvek vozim i vozicu do kraja trudnoce,jer ne volim da zavisim od drugih, a i ne smeta mi uopste!!!!!!Lakse mi je da vozim nego da hodam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja vozila sve dok mi neki dan lik nije "izleteo" sa znaka STOP,posle toga zena mi istrci na ulicu...ma strasno.Inace ulazim u 8 mesec i nebi bas da kraj trudnoce provedem u zatvoru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja vozila sve dok mi neki dan lik nije "izleteo" sa znaka STOP,posle toga zena mi istrci na ulicu...ma strasno.Inace ulazim u 8 mesec i nebi bas da kraj trudnoce provedem u zatvoru

:lol: :lol: :lol:

Ja sam u trudnoci vise bila vozena, nego sto sam vozala! :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Do termina!!! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vozila skoro do samog porodjaja. Uglavnom po gradu, nista dalje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moram da se hvalim, juče sam vozila po poligonu :D

A do sad nisam sela za volan još od polaganja jer nismo imali auto. Nadam se da ću se osposobiti bar malo do porođaja, pa posle da mogu da ga vozim. Za sad idem samo uveče, mračnim uličicama po kraju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moram da se hvalim, juče sam vozila po poligonu :D

A do sad nisam sela za volan još od polaganja jer nismo imali auto. Nadam se da ću se osposobiti bar malo do porođaja, pa posle da mogu da ga vozim. Za sad idem samo uveče, mračnim uličicama po kraju :D

Jeeej!!!

Bravo Kiki!!!!

Ja vozim do apoteke i nazad :lol:

Sva sreca, pa dugo vozim, pa mi ne smeta pauza :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U obe .... u onoj prvoj sam vozila taj dan kada mi je pukao vodenjak, i to bili u gostima, Ana malo uranila (nekih 20-ak dana), meni pukao vodenjak a mama ne vozi ... i sve sa puknutim vodenjakom vozila sam nekih 10-ak kilometara do kuce :D ....

Drugu nisam vozila 8 i 9 mjesec ali zbog stomaka, strasno mi je smetao, zapinjao mi je volan za stomak a ako pomjerim sjediste onda nogama ne mogu dohvatiti dole pedale a ako ga malo spustim onda ne vidim haubu ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

u prvoj sam vozila i taj dan kad sam se kasnije i porodila.. volim da vozim i stalno sam u pokretu. mm je cak imao neku kaznu i 3 meseca bez vozacke pa sam ga 2xnedeljno vozila u bg do 7 meseca..

sad isto vozim, i dok god se dobro osecam nema razloga da ne vozim!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vozim, ali ne preterujem, trudim se da to budu krace relacije! Skoro sam vozila tatu u hitnu, bilo mu je jako lose, a mama nema vozacki, i pod tom presijom sam ga odvezla i vrtaila se bez problema <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam vozila sve do 6 meseca!!! posle vise nije bilo sanse da namestim sediste zbog mog ogromnog stomaka,ili mi je stomak udarao u volan,ili su me bolela ledja,ili nisam papucice mogla da dovatim nogama-zbog pomeranja sedista...posle sam probala jos 2-3 puta,videla da ne ide pa batalila!!!!!!!! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, vozim i dalje. Znam da nisam normalna ali šta da se radi :) Možda me novonastale vremenske prilike sad natjeraju da prestanem... hm... ipak je rizično...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.