Država mora da omogući svim trudnicama punu platu tokom trudničkog bolovanja

odgovora

Objavljeno

evo po drugi put pisem ovde,udata sam su Srbiji a inace sam iz Crne Gore,i u osmom mjesecu sam trudnoce,i htjela dam da zavrsim da dobijm neku pomoc finasisku,i isla sam danas da se raspitam sta mi i kako treba,kazu da mi treba licna karta i neki papiri koje mogu izvadit,ali licna karta mi je crnogorska,a oni traze srbijansku,ali ja nemogu da je izvadim jer nemam drzavljanstvo jos,treba mi da boravim 3god pa tek da je dobijem a meni je tek proslo godinu ipo,da li je neka od vas bila u slicnoj situaciji kao ja i sta jee radila,ili neko da zna da mi odg sta da radim,da na vrijeme to zavrsim,bas bih vam bila zahvalana da mi odgovorite...

Pa ja sam predavala za roditeljski dodatak, ali ako nisi drzavljanka ove zemlje, nista ne mozes da uradis. Koje drzavljanstvo ti ima muz, mozes li nekako sa vencanim listom da ubrzas proces?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ja sam predavala za roditeljski dodatak, ali ako nisi drzavljanka ove zemlje, nista ne mozes da uradis. Koje drzavljanstvo ti ima muz, mozes li nekako sa vencanim listom da ubrzas proces?

i to se trazi,a muz ima drzavljanstvo,i rekli su da mi treba licna karta,ne znam sta da radim :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bio bi red, stvarno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad je bilo na dnevniku,sutra se raspravlja o donosenju tog zakona.....jao samo se nadam da ce i nas neko pogledati.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad je bilo na dnevniku,sutra se raspravlja o donosenju tog zakona.....jao samo se nadam da ce i nas neko pogledati.....

I ja se nadam...samo se mislim odakle....sve pokupiše :angry: ...a kriza sve jača i jača...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mna oporezivace alkoholna pica,ako sam dobro razumela i to je sasvim ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mna oporezivace alkoholna pica,ako sam dobro razumela i to je sasvim ok.

ma da i ja sam to čula...nadam se da će uspeti nešto.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.