odgovora

Objavljeno

Snowhite ja sam uvek za neku elegantnu usku, crnu, do ispod kolena haljinu... I špicaste ravne cipele. Dobar nakit i Bog da te vidi :rolleyes:

missN voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jecy, meni crna boja ne stoji...nekako me 'ubije' pa nju ne bih. A za ravnu obucu sam svakako, posebno sad kad treba trcati za djecicom;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je ova teget s braon sandalama savrsena. Ko zna gde ima da se kupi i posto je...

Super mi je ogrlica. Mozes uz svasta-jednobojno. 

Vuciguraj i broccoli volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trebaju mi neki linkovi, gde bih mogla da pogledam ideje za svecanu bluzu... trazite li ideje na nekim sajtovima ili samo Gugl pretraga? Gugl sam vec konsultovala :D Htela bih da sijem neku svecanu bluzu, imam super crne cipele i crne pantalone...

broccoli voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Majat,a sto da sijes?Bar bluza svakojakih ima svuda,kostace te i vise vremena i vise para da sijes...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trebaju mi neki linkovi, gde bih mogla da pogledam ideje za svecanu bluzu... trazite li ideje na nekim sajtovima ili samo Gugl pretraga? Gugl sam vec konsultovala :D Htela bih da sijem neku svecanu bluzu, imam super crne cipele i crne pantalone...

Kad imas super crne pantalone i cipele, mozes milion divnih kombinacija da napravis:)

A da probas ciljanu pretragu: black trousers and blouse (shirt), pa onda samo slike... 

Ako imas dobru krojacicu, ona verovatno ima burde i slicne casopise sa krojevima;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne nalazim nista svecano sto bi mi se dopalo... videla sam da povremeno neko kaci citave kombinacije sa nekih sajtova pa rekoh da pitam:D...

kad nesto skockam - stavicu sliku:D

broccoli voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne nalazim nista svecano sto bi mi se dopalo... videla sam da povremeno neko kaci citave kombinacije sa nekih sajtova pa rekoh da pitam:D...

kad nesto skockam - stavicu sliku:D

Jesi li nasla bluzu ili sasila?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam nista nasla:( gotovo ali sam kupila neku mnogo lepu (i poskupu) cipku, i izabrala model... nije bas klasicna cipka, vise je neki neobicni vez u bordo boji na tilu boje koze (al ga objasnih) i odnela sam neki dan krojačici... bice to klasicna bluza sa 3/4 rukavima i čamac izrezom i imaću crnu bluzu ispod sa tankim bretelicama... moram ti poslati sliku:rolleyes: 

broccoli voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tek vidim:)

Zvuci elegantno i romanticno,obavezno slika kad bude gotova ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.