odgovora

Objavljeno

Devojke ja svratila da se pohvalim...u gradu me zakacila "modna policija"^_^ i stvarno sam mislila da sam lepsa ovako se razocarah-_-

http://www.clip.rs/modna-policija-ponovo-u-potrazi-za-stajlis-cicom/2396

Mogu samo da te mrze oni što te ne vole :)  :) 

Stajling ti je za 5++. Uopste mi se ne dopada ova varijanta sa šortsem i crnim tankim čarapama. Sve druge varijante su mi bile bolje. A nasa mna najbolja!

mna mama i Smey volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoooo! Mna, pa ja sam ponosna. Ti si za nas pobednica uvek, a ne ova cobanusa u gunju. Macka si nad mackama i ribama!

BgB, Nice, Hellen i 4 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je ovaj cobanski stil nekako bas cool -_-

Mna jeste nasa, al ko zna ko je cobanka, mozda i ona djecu za trke ima :D

Vuciguraj i mna mama volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eee pa dame moje ko zna za sta su trazili pravu cicu pobednicu. Mozda za onaj parkic kod stanice il sta vec pa nam je mna ispla iz konkurencije jer je bila " prenaobicena" za to sto oni traze.. svaka cast svakome  al onaj stajling  sa sortsom,dobro da nisu i mrezaste carape ,zna se kud vodi. To se nosilo u vreme dizelasa i zna se ko je nosio takve sortseve i carape. 

Nije sto je nasa al naj je. I ja obozavam sesirice,pre sam imala razne dok bliznakinje mi nisu unistile. Svega se dokopaju kad nisam tu, marame i salove mi brdo unistile a da ne pricam o drugim stvarima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mna, jesu li ovo tvoji cerka i sin pored? :)
I da, najlepsa je nasa Mna :D:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E jbg.pricalice :huh:

ti si izgleda prespavala zadnjih par godina il iz kuce nisi izasla. Mislim ako je ovo za parkica, onda je Srbija zemlja vele, ali vele visokog morala. Pa nemojmo toliko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam ali meni je to od uvek bilo ruzno, mozda zbog toga sto ,kao sto sam rekla za stajling taj 90ih i ko se tako oblacio u ono. Dizel fazonu, mi i sad daje takvu sliku pa mi je totalno asimotaicno,tj ne mogu da ga svrstam u grupu normalnog oblacenja. I verovatno zato sto nemam u svojoj okolini nikog sa takvim nacinom oblacenja iskreno retko to i vidjam,ali i kad vidim to su tinejdzeri u glavnom.

Moj stric kada je 2000 dosao iz Amerike kod nas, mislio je da svaka devojka u dopi.njaku je prostitutka, dok mu nisam objasnila. Kod njih se zna ko to nosi.  Pa vidjenjem te slike mislio da je to i ovde tako. Tako verovatno i ja vidjenjem slike iz 90ih.  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od 2000.je proslo 15 godina :D

Danas americkim ulicama setkaju toples :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pričalice, i ja bih obukla ovo sa slike sa šorcem. Onakvu pobedničku kombinaciju iz videa ne bih...

majat i pricalica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Ukusi su razliciti,smelost i opustenost u kombinovanju krpica (ima ili ne mora imati )veze sa sa godinama i brojem dece,kod zena a i muskaraca.Stvar je kako se ko oseca povodom kombinovanja,,ko je kako vaspitan, kakav si covek uopste

jedni uzivaju( muskarci i zene) u stalnom exponiranju i bacanju naglaska na svoj brendirani deo garderobe,spoljasnji izgled im je sve,(najgora vrsta po meni su ovaj tip +izgovor da je to zbog posla kojim se bave:lol:)

>>Ovde kod mene i u parkicu sa decom neke mame furaju PREotvoreni dekolte,ruz za usne- pod obavezno.. 

dok drugi uzivaju u spontanim,opustenijim kombinacijama ne toliko napadnim tipa farmerke,starke ,kanadjanke i bezi..kuca,,posao,izlazak ne bitno

Biti konzervativan,zatvoren ,zakopcan.. :lol:tu grupu(versku) tek ne razumem pa i marama oko glave obavezno

ili pak preeevise opusten- tipa iz trenerke ne izlazim,pa svuda samo u trenerci 

Ne bitno u kojoj zemlji zivimo luckastih  kombinacija ima svuda u svetu ^_^  

Moje kombinacije idu od kratkih haljina do veoma dugih,uskih pantalona i pantalonica,stikli i ravnih cipela pa i kanadjanki,blejzera do zimskih sky jakni sve zavisi od doba dana i prilike,trenerka samo u kuci

Inace ovo sa pobednicom emisije je vrv namesteno, unapred dogovoreno,montirano,sto puta vracano :D predpostavljam

 

Izmenjeno od strane 727814
Anchi82, Nice i KruelaDeviL volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Smey volim takve sortseve, elegantniji su nekako. Teksas u toj kombinaciji nikako, jedino ako je na ivicu opeglan il tako nesto.

Da mazo,od uvek setaju toples al tamo gde su mora ili jezera. To im je nekako normalno. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E i da iskoristim priliku da prokomentarišem onaj Pleteni kutak, što se pominjao na ovim stranicama nedavno. Na fb postoji profil s ovim nazivom, postavljaju slike divnih kapa i šalova. Ja poručila jedan komplet, kapa i šal, za 1600 din. Stiglo mi nakon par dana nešto što ni ne liči na ono sa slike. Vez (bod) užasan, amaterski ispleteno, milion grešaka, boja samo približna, detalja sa kape i šala nema, sve ofrlje odrađeno.  Osim toga, kapa je veličine za jednog omanjeg slona, a šal je skoro pa kratak mom dvogodišnjem detetu. Šta reći, a ne zaplakati. 

Tražila sam da mi vrate pare a ja njima komplet, kuliraju me, ništa ne odgovaraju. Tačnije, ponudili su prepravku, ali sam odbila jer ono ne može da se popravi. Posle toga ćute kao g**** u travi iako sam im 5x još pisala. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Au..ma zato ja ne volim odecu da uzimam dok ne opipam i ne probam. Ko babe i lebac :P

Narucivala sam ranije sa sportdirect i bilo je super stvari, ali sam onda jedno 5-6 stvari omasila skroz i dzedze mi bezveze tako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Voljena, moja Sneki ti je proverena! Stvarno, sta je s ovim smajlijima? Ubacis jedan, i posle njega nema kucanja, samo pre. I pazi sad sto mi se uklapa na kraju ovaj: :P

Voljena žena voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Voljena videla sam ja, lepsi je na slici da ti kazem. Na slici izgleda kao da fino prati liniju tela, u stvari je prilično širok, na foru onih sto bi fashionisti rekli :lol: oversized džempera ko dzakovi, tako da ako takve voliš svideo bi ti se. Nema nikakve linije, onako ravno pada, meni to nije fino posebno ne na jako sitnim gospojama. 

Voljena žena voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Au..ma zato ja ne volim odecu da uzimam dok ne opipam i ne probam. Ko babe i lebac :P

Narucivala sam ranije sa sportdirect i bilo je super stvari, ali sam onda jedno 5-6 stvari omasila skroz i dzedze mi bezveze tako

I ja sam pipac kad je garderoba u pitanju. Mora u prstima da mi legne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mame  sta oblacite za docek NG?- "za najludju Novogodisju noc"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.