odgovora

Objavljeno

Divan, Smey! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemam iskustva sa alijem osim što sam razgledala sajt, čula sam da treba gledati komentare jer može da se desi da stigne nešto što ne liči na ono sa slike.

Ja bih da pitam da li je neko kupovao nešto sa onog Rosegal sajta? Meni se to čini isto, iste kineske stvari kao i na aliju, s tim da mi ovde izgleda probrano pa ponešto i izgleda ok. Sad me interesuje da li bi i u stvarnosti bilo ok. Free shipping je za sve, cene neke niske,,

Sa ebay imam dosta iskustva, ali nijedanput nisam uzimala garderobu tako da nisam od pomoći. Ono što je verovatno isto za stvari koje sam uzimala kao i za garderobu je da sa našom carinm nikad ne znaš i sve je jedna velika trefka da li će ti se isplatiti. 

ma sa ebaxa bi neke zezalice za torte i mafine i to tako kaoi neke ovako drangulije. Grderobu ne bih narucivala jer mi e telo posle silnih porodjaja deormisano, ali iA dosta ovako stvari koje mise svdijaju npr one slaagalice za pod i tako to. Sta si ti narucivala?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Al pre'ladice se, goli prsti na kaput! 

Mardz divan aljetak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma sa ebaxa bi neke zezalice za torte i mafine i to tako kaoi neke ovako drangulije. Grderobu ne bih narucivala jer mi e telo posle silnih porodjaja deormisano, ali iA dosta ovako stvari koje mise svdijaju npr one slaagalice za pod i tako to. Sta si ti narucivala?

Naručivala sam sitnu galanteriju za moj ručni rad (šrafiće, ručke, ornamente itd.) kao i dodatnu opremu za fotoaparat. Ništa što je bilo sitno (i po gabaritu i po količini i po ceni) nije mi bilo ocarinjeno, ali mi je zato bila ocarinjena recimo torba za aparat, bez obzira na to što je koštala svega 16 dolara. Nego izgleda lepo, nikad se ne bi reklo da nije koža, pa su otvorili paket, videli i ocarinili. I to su BAŠ ocarinili - 1000 din.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa reko gde cu bolje da se pohvalim do na ovoj temi:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mna, daj malo vise info, ne vidim ja tebe ovde nigde :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne mogu da izbrišem ovog smajlija :P

Mna, sto puta si volje stilizovana od ove ženske što su izabrali... extra riba! Em nazvali devojkom majku 4 dece, treba da si ponosna. Sve je super i stas i kombinacija, lepo!

 

jelena_ i Lilith volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je tek sad na kompu otvorilo pravi video, ovaj mi nije otvarao sa tableta! Ne mora pojasnjenje, prepoznaje se MNA izdaleka! Cuj, nije njihova devojka, ko je sve danas novinar :D Mna 5+ B)

mna mama voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mna nazvase te devojkom sta hoces :P

A da si cica-cica si, znas i sama :)

Meni se ne svidja stil ove pobednice..ali dobro ja ni ne pratim modne trendove.

mna mama voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hi hi hvala devojke..ahahaha da da meni to najbolje sto me nazvase devojkom jupiiiii...a posto "'trpim provokacie'' na racun stila mojih cerki,pogotovo starije onda sam joj to natrljala na nos:rolleyes:..inace duvalo je a ja sam drzala sesir da ne odleti-_-

jelena_ voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A sto te provociraju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A sto te provociraju?

E moja in greed malo se salim ali to ti je pubertet...kada skupim malo vremena pa da pisem...oh taj pubertet<_<

In-Greed voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

ZP e kada bi znali onda bi mozda i pobijedila:angel: hihi,hvala..komolimenti mi prijaju i podizu samopouzdanje posto sam ''ubivena'od puberteta<_<:o

Izmenjeno od strane mna mama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mna nikada ne bih rekla da si majka cetvoro odrasle dece. Izgledas odlicno, a i stil ti je stvarno super bez obzira sta pubertetlije pricale.:) I to ce proci pa ce biti ponosni na mamu.

mna mama voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

.

Izmenjeno od strane Anchi82

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I meni glupi tablet nikako da otvori pravi link. Koja je pobednica da znam koji video da gledam?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

aa sad videh, super izgledas MNA. i ja bih pre dala glas tebi (ili nekoj od ovih drugih devojaka) nego pobednici.

 

mna mama voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.