odgovora

Objavljeno

 

qzt-121945.jpg

 

 

moja koleginica strika slicne salove. radi prelepe setove - sal, kapa i rukavice. ja sam gledala uzivo njene radove, nesto i pazarila. koristi jako kvalitetnu vunicu. evo njen fb:https://www.google.rs/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0CBsQFjAAahUKEwiwp_7MgYvJAhVDBywKHdAwBTg&url=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FRucni-radovi-Sneza-Zemun-1585776478352156%2F&usg=AFQjCNFV3jK0oHxYmUWMQoDj4AyIfDRg3g

uzivo je jos lepse, nego nema dobru kamericu. navalite!

 

 

 

jelena_, Anonymous i Smey volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a koji je tvoj FB, andi?? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo sto je Ivana izbacila sve sam videla na onom sajtu aliexpress,pa ko nema fejs ima to:D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

..ja moje Timbrlenke jos nisam nosila ove godine..

Jecy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemam pojma gde da pitam,al hajde da probam ovde. Gde mogu u Srbiji da kupim Macadamia preparate za kosu? Da li neko zna?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za te preparate na znam konkretno jer ih ne koristim, al znam da sve što mi treba za kosu nadjem u Planet hair-u.

Earl Grey voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E kad smo kod cizama meni stizu u subotu ^_^

 

Kapa narucena :)

t16-906573.jpgIvana gde si porucila cizmice, trazim nesto bas slicno?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oj da ti moja Sneki sastrika?

mene pitas? xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, da. Ma zezam se. Otkud znam jel bi umela.

Anonymous voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

@Pahuljice1,muz mi je uzeo u Nemackoj,ovde sam ih nasla,ne znam da li kod nas U DH ima,,,

 

http://www.deichmann.com/DE/de/shop/damen/damen-schuhe/00000001306827/Boots.prod?r=5&c=3&orderby=topseller&st=PRODUCT&filter_cat=damen%2Fdamen-schuhe

 

Ogrebah se danas za haljinu,stize u utorak :D

68f-121854.jpg

 

Izmenjeno od strane Ivana84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo sto je Ivana izbacila sve sam videla na onom sajtu aliexpress,pa ko nema fejs ima to:D 

ima li ko iskustva sa e buyom i aliexpresom? Skinula aplikacije ali se ne usudjujem jos uvek da narucim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja snaja svašta naručuje sa alija. Nešto za sebe, nešto preprodaje. Nema loša iskustva, bira proverene prodavce, sa velikim brojem porudžbina i pozitivnih ocena. Odeća je uglavnom manja, pa se uzimaju veći brojevi, ali uglavnom sve to imaš u opisima predmeta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemam iskustva sa alijem osim što sam razgledala sajt, čula sam da treba gledati komentare jer može da se desi da stigne nešto što ne liči na ono sa slike.

Ja bih da pitam da li je neko kupovao nešto sa onog Rosegal sajta? Meni se to čini isto, iste kineske stvari kao i na aliju, s tim da mi ovde izgleda probrano pa ponešto i izgleda ok. Sad me interesuje da li bi i u stvarnosti bilo ok. Free shipping je za sve, cene neke niske,,

Sa ebay imam dosta iskustva, ali nijedanput nisam uzimala garderobu tako da nisam od pomoći. Ono što je verovatno isto za stvari koje sam uzimala kao i za garderobu je da sa našom carinm nikad ne znaš i sve je jedna velika trefka da li će ti se isplatiti. 

pricalica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rosegal nisam naručivala ali imam u Sad jednu poznanicu koja jeste, onako stvari su veli jeftine ali koliko para toliko muzike :) mahom tako neka sintetika i to, ubode se nesto kvalitetnije po pristojnoj ceni tu i tamo, ali generalno nista posebno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tako bih i rekla, i po slikama i po cenama, iskreno dovoljno da vidiš da su iste slike kao sa alija, one malene kineske manekenke. I sve je poliester, poliuretan, tako ti moderni materijali u koje nemam preterano poverenja. Nego reklame im samo iskaču na FB i stalno su različite pa zakačih razne ponude, svidele mi se jedne duboke cipele i jedna crna haljina, išlo bi i jedno s drugim, pa se premišljam da li da rizikujem nekih 50 evra za to... verovatno neću.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je nekako opsti utisak da su i neke skuplje marke počele jako da štede materijal, recimo desigual je pre imao onaj lepi kvalitetni pamuk, čvrst i izdrzljiv, sad u zadnje vreme gledam sve neki umetni materijali, poliester, a cena nepromenjena ako ne i viša, i nisu oni jedini kod mnogih sam to uočila, te ne kupujem vise. Tako da su ti sajtovi jos i ok :) 

Smey voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.