odgovora

Objavljeno

MY Heart,jesi li za ovakav model cipela,samo sa manjom stiklom? Ima ih i u sivoj boji.

O,da...tako nesto... mnogo su mi slatke..mada ne znam kako bih nosila tako nesto na helanke i tuniku,ali mnogo su mi slatke.... gledala sam u ZR slicne,i rekla sam mm da mi ne da da ih kupim dok ne vidim jos sta ima...ici cu u newyorker,tamo sam vidjala lepe cizmice za zimu i jos dosta stvar sto mi se svidjaju,pa mozda nadjem tamo nesto...

Ena-morena gde ima takve sa manjom stiklicom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O,da...tako nesto... mnogo su mi slatke..mada ne znam kako bih nosila tako nesto na helanke i tuniku,ali mnogo su mi slatke.... gledala sam u ZR slicne,i rekla sam mm da mi ne da da ih kupim dok ne vidim jos sta ima...ici cu u newyorker,tamo sam vidjala lepe cizmice za zimu i jos dosta stvar sto mi se svidjaju,pa mozda nadjem tamo nesto...

Ena-morena gde ima takve sa manjom stiklicom?

Trebalo bi da ima nesto slicno u njujorkeru. Ovakav model sam videla kod mene (Smed.Palanka) u jednoj prodavnici tako da kad ima u ovako malom gradu naci ces sigurno i u nekom vecem.

Meni su se svidele crne,ali mi je bezveze sto imaju neke rese na vrhu. Jako lepo stoje,probala sam ih na uske farmerke i super su.

Ti si napisala da bi ih nosila na helanke,mozda je bolje da vidis neke baletanke za tu kombinaciju (to je moje misljenje,ne zameri) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

482287.jpg

Svidjaju mi se jedino ove!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trebalo bi da ima nesto slicno u njujorkeru. Ovakav model sam videla kod mene (Smed.Palanka) u jednoj prodavnici tako da kad ima u ovako malom gradu naci ces sigurno i u nekom vecem.

Meni su se svidele crne,ali mi je bezveze sto imaju neke rese na vrhu. Jako lepo stoje,probala sam ih na uske farmerke i super su.

Ti si napisala da bi ih nosila na helanke,mozda je bolje da vidis neke baletanke za tu kombinaciju (to je moje misljenje,ne zameri) :)

Nije Zr bas tako velik...

Ma,ne znam ni ja sta bih nosila...ugojila sam se kao prase,pa mogu da nosim samo dvoje farmerica-plave i bele,a sto se tice helanki,moram da idem da ih kupim,,jer samo ove sve sto imam iznosala preko zime,vreme je za obnovu... komplikovana sam,znam...videcu sta ima u NY.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja много волим ове кошуље хаљине лети, имам две хаљине у том фазону, прва је слична овој беж, трећој на слици, а друга је црна скоро иста као што носи Парис Хилтон, лети су ми супер и за шетњу и за неку кафицу у граду, стварно практичне.

haljinica-tex-2.jpg

0079007.17.gif

Ja volim ovakve haljine i imam 2 kom :rolleyes: ...ove prve 3 mi se sviđaju a ove dole izgledaju kao da su napravljene od kesa za smeće :unsure: ...ili tako izgledaju posle sat-dva nošenja...pogotovo ova od naše drugarice Paris,sva se 'usukala' u njoj <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja много волим ове кошуље хаљине лети, имам две хаљине у том фазону, прва је слична овој беж, трећој на слици, а друга је црна скоро иста као што носи Парис Хилтон, лети су ми супер и за шетњу и за неку кафицу у граду, стварно практичне.

haljinica-tex-2.jpg

0079007.17.gif

Stvarno su odlične :rolleyes: Ja nemam takvu, moram da kupim :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Opet nesto od P.S.-a...mnogo mi se dopada...

416926_10150718955511678_42710941677_112

423400_10150718951331678_42710941677_112

418528_10150718951451678_42710941677_112

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tigrice prve dve mi se bas,bas svidjaju,a treca nije moj fazon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tigrice, po mom ukusu:

prva slika - pantalone

druga slika - moze sve

treca slika - narukvice :)

a ja sam videla ovo i umrecu ako se proda pre nego sto skupim pare :lol:

4sn-passag.jpg

jeste da je prosla sezona za kaputice al sacekace jesen :P

sta cu kad sam u ovom fazonu do daske :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tigrice, po mom ukusu:

prva slika - pantalone

druga slika - moze sve

treca slika - narukvice :)

a ja sam videla ovo i umrecu ako se proda pre nego sto skupim pare :lol:

4sn-passag.jpg

jeste da je prosla sezona za kaputice al sacekace jesen :P

sta cu kad sam u ovom fazonu do daske :lol:

A cijena Honey?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma 3000din + koliko bi trebalo za postarinu da platim, znaci jos nekih 500din. Sve ukupno oko 35e. U sustini nije to puno al nam je ovog meseca bas svasta nesto trebalo pa bih trebala da sacekam do sledeceg <_< a ja hoceeeeeeem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma 3000din + koliko bi trebalo za postarinu da platim, znaci jos nekih 500din. Sve ukupno oko 35e. U sustini nije to puno al nam je ovog meseca bas svasta nesto trebalo pa bih trebala da sacekam do sledeceg <_< a ja hoceeeeeeem :)

Ne smijem ni pomsliti na silne troskove a + sta mi sve treba! :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma 3000din + koliko bi trebalo za postarinu da platim, znaci jos nekih 500din. Sve ukupno oko 35e. U sustini nije to puno al nam je ovog meseca bas svasta nesto trebalo pa bih trebala da sacekam do sledeceg <_< a ja hoceeeeeeem :)

Lepa je i cik izdrzi my Honey! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tigrice, 'leba ti reci mi di nalaziš onu ''manekenku''? Ona i kad se nasmeje usta joj kao da je limun lizala :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne smijem ni pomsliti na silne troskove a + sta mi sve treba! :(

O troskovima necemo :P Ma meni ovo u sustini ne treba nesto preterano al sam takav debil kad ugledam nesto sto mi se mnogo svidja <_< ostavila sam otvoren tab da ne zaboravim i kad god odem na net mogu da proverim da nije slucajno prodat :lol: budala, sta ces :lol:

A leeeeeeepo mi je mm rekao da za 8.mart izaberem sta hocu. Ja mu rekla kako hocu kaputic (posto ovakav trazim vec duze vreme) i kad nadjem neki sto mi se svidja javicu mu. I onda tenkre kupila farmerice i za neka 3 dana naletela na ovo. Poludela sam :lol:

Lepa je i cik izdrzi my Honey! :D

Drzi mi palceve :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

398307_327452220635869_140048142709612_8

305899_330901966957561_140048142709612_8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: Trto,pise na slikama!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: Trto,pise na slikama!

Sad videh, master ov dizaster..... Svaka joj čast na liniji, al' ja bi joj glavo otfikarila :lol:

(a ja sam pa lepotica *e*alo majku :lol: :lol: :lol: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad videh, master ov dizaster..... Svaka joj čast na liniji, al' ja bi joj glavo otfikarila :lol:

Ja joj, brate, ne mogu gledat u tijelo i sta je na njoj, kad joj vidim ovako gadan lik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta vam se ovde dopada-ne dopada

wpx-Eva-Lo.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eva mi se dopada od glave do pete! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta vam se ovde dopada-ne dopada

wpx-Eva-Lo.jpg

kad bih morala da biram mozda leva haljina. ali u sustini nisu mi nista posebno obe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Haljine Eve Longorie mi se svidja,tako nesto i ja volim da nosim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.