odgovora

Objavljeno

I meni nedostaje Smey:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I meni nedostaje Smey,volela sam da je citam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bacic Alimpic pobedila :D

A kakav je ovo party? Jel prijem u Belom dvoru i sta ce onda svi ti anonimusi i starlete tu? Ili je neka žureza pa bi garderoba pojedinih i mogla proci.

Doduse secam se Severina kad je pre par godina bila na slavi kod Karadjordjevica u nekoj polugoloj haljini, sto ne ide ne ide, vala.

Kakav je to "ivent" na kom su i cyber analiticari, pevaci, strani ambasadori, Cindy modelsica i komsinka s 3.sprata???

MamaMima voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Garava ja na prste mogu nabrojati ko mi je ovdje poznat, pa mi treba vise od Bacic, Cindy i komsinica da bih znala o kome se radi :D

Fali, fali :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne znam da li mi je gora Bacicka u onom crnom miljeu ili ona ne znam ni koja je sto je odrala limun zutog majmuna i obukla.

majat i malagarava volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako si 90tih bila u Srbiji moras znati ko je Cindy modelsica. Bacic Alimpic je cuvena voditeljka/ spisateljica/ stagod. 

Komsinica moze biti bilo ko od ovih anonimusa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nista se meni ovo me svidja. Sve same cavke. Sindi izgleda kao da je pobegla sa gotik zurke iz KST-a

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rodena 88.u Bosni, i ne znam koja je ta, a ni tu drugu voditeljicu ne znam :huh: slabo gledam tv :D

Znam Cetkovica, Stankovica, medu brundu :D, Natasu, Nedu, cini mi se da je i Vesna Zmijanac tu, tesko prepoznati od puste plastike <_< Djurisicka, viditelj Zvezde Granda, Anabela i kcerka joj(ne znam koja je koja), Ilda Saulic cini mi se i to bi bilo to, mislim :huh:

Ona sa krznom oko vrata, crvene patike, roze cipelice, ona rokerka il sta je sto je nogu izbacila u crnom korzetu, pa i ona u crnoj haljini providnoj na stomaku i kukovima :mad:, limunada i kolegica joj, i,,,i,,,i,,, jao one dvije u pokusaju da se napuce :mad:

A ko je ona sto lici na Andju u plavoj, dugoj haljini? Izgleda mi fino.

I ko je ona plavusa u bijeloj haljini sto joj se nazire khm.? :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bacic Alimpic pobedila :D

A kakav je ovo party? Jel prijem u Belom dvoru i sta ce onda svi ti anonimusi i starlete tu? Ili je neka žureza pa bi garderoba pojedinih i mogla proci.

Doduse secam se Severina kad je pre par godina bila na slavi kod Karadjordjevica u nekoj polugoloj haljini, sto ne ide ne ide, vala.

Kakav je to "ivent" na kom su i cyber analiticari, pevaci, strani ambasadori, Cindy modelsica i komsinka s 3.sprata???

Jao, MG, pa ti nisi u toku, to je serbska ELITA:P 

Pa valjda kralj zna ko su zasluzni podanici i koga ce pozvati... :D

Ljubac za malog garavog i tebe:wub:

malagarava voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rodena 88.u Bosni, i ne znam koja je ta, a ni tu drugu voditeljicu ne znam :huh: slabo gledam tv :D

Znam Cetkovica, Stankovica, medu brundu :D, Natasu, Nedu, cini mi se da je i Vesna Zmijanac tu, tesko prepoznati od puste plastike <_< Djurisicka, viditelj Zvezde Granda, Anabela i kcerka joj(ne znam koja je koja), Ilda Saulic cini mi se i to bi bilo to, mislim :huh:

Ona sa krznom oko vrata, crvene patike, roze cipelice, ona rokerka il sta je sto je nogu izbacila u crnom korzetu, pa i ona u crnoj haljini providnoj na stomaku i kukovima :mad:, limunada i kolegica joj, i,,,i,,,i,,, jao one dvije u pokusaju da se napuce :mad:

A ko je ona sto lici na Andju u plavoj, dugoj haljini? Izgleda mi fino.

I ko je ona plavusa u bijeloj haljini sto joj se nazire khm.? :wacko:

1.To ti je Bačić-Alimpić, koja je ubedljivo pobedila :lol: pored što neko gore reče odranog majmuna, žutog, mada i plavi somot mi je u vrhu.

2. Plavuša je koliko bih ja rekla (a nisam sigurna) tzv. Iva Štrljić, glumica u pokušaju, čiji je otac poznatiji od nje same.

Inače, ne pratim  modu, ali ovo sam morala da komentarišem, jedno veliko Bozemesačuvaj:mellow:

mama maza, broccoli i Tackicca volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da se i ja povampirim, stizu mi notifikacije na mejl pa nisam mogla da ostanem ravnodusna i pod utiskom da se fotograf svojski potrudio da apsolutno svi izgledaju kao tranvestiti. Bunch of nobodies.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Inace, ako imate predstavu gde bih mogla naci ovakve cipele i ovakvu torbu, a da ukupna cifra ne prelazi 50.000 din, javite.

15193441_1231803556876216_4272437138495603086_n.jpg

Izmenjeno od strane opa nina nina naj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa svuda :)

 

 

molim te, budi malo preciznija :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Inace, ako imate predstavu gde bih mogla naci ovakve cipele i ovakvu torbu, a da ukupna cifra ne prelazi 50.000 din, javite.

15193441_1231803556876216_4272437138495603086_n.jpg

Meni ovo lici na onaj Cotton iz Novog Sada...

http://cotton.rs... e sad, koliko kosta - nemam pojma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cipele 12.500 , a torba 36.000 din. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

http://sb2-prod-5.jpg

Dobila sam na poklon ogrlicu, jako mi se dopada:). Sa cim biste je vi kombinovale? A da bude neka every day kombinacija, za posao... 

Vuciguraj voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Thanks Vg, meni isto prva ideja: crna, tamno bordo ili ljubicasta rolka... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dajte predlog za neku lijepu ljetnju haljinu, da je pogodna za dojenje i da je malko elegantna:-) toliko da moze ici uz baletanke:-)
Razmisljam (iako je daleko do toga) o tome sta da obucem za sinovljev prvi rodjendan i krstenje...pa mi se tako neka fina haljinica cini kao najjednostavnije resenje.

Hvalaaaaaa

Jecy i broccoli volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Snow, pa onda verovatno na preklop ili kopcanje:) 

jvc-na-pre.jpg

malagarava voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.