Krvarenje desni kod odraslih

odgovora

Objavljeno

Pa dobro, vazno da ti je skinuo kamenac sad samo dalje radis sta ti je rekao, vremenom ce se smanjti i upala i krvarenje..

E danas kada sam prala zube ni trunke krvi nije krenulo. Zar je moguće da je već "efekat" vidljiv?! Ali baš me smori činjenica da sad moram da sa iglom i špricem čistim taj glupavi džep :( Ali bitno je da meni ostanu zubi na broju ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E danas kada sam prala zube ni trunke krvi nije krenulo. Zar je moguće da je već "efekat" vidljiv?! Ali baš me smori činjenica da sad moram da sa iglom i špricem čistim taj glupavi džep :( Ali bitno je da meni ostanu zubi na broju ;)

Zeznuti su ti dzepovi jer se sve skuplja u njima..Ne bi bilo lose ako mozes i koncem da cistis zube.Ja sam se uplasila kad sam prvi put cistila jer su mi jako krvarile desni posle toga ali objasnila mi je zubarka da je to normalno i da mora tako dok ne prestane upala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zeznuti su ti dzepovi jer se sve skuplja u njima..Ne bi bilo lose ako mozes i koncem da cistis zube.Ja sam se uplasila kad sam prvi put cistila jer su mi jako krvarile desni posle toga ali objasnila mi je zubarka da je to normalno i da mora tako dok ne prestane upala...

Iskreno radije bih koristila konac nego iglu i špric. U svakom slučaju, kada mi "dojadi" ova odvratnija varijanta zdržaću bar upotrebu konca i ispiranje sa fluorom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja koristim parodontax pastu vec duze vreme i od kad sam se navikla na nju nemogu da smislim druge, sve su mi slatke..

za dzepove mi je drugarica rekla-stomatoloski tehnicar, spric,igla i hidrogen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imate li iskustva sa ovom pojavom?

Kako smanjiti krvanje? - meni baš krvare, kada god perem zube a zubar kaže da to nije mnogo te da ne vidi neki poseban razlog tog krvarenja

Zbog čega nastaje ....

I meni krvare desni. Dosta bolje mi je bilo skoro da je i prestalo kad sam isla na ciscenje kamenca ali to se brzo vratilo sad se plasim da idem opet a desni opet oticu i krvare...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.