Dr. Jonas - lunarna ovulacija

odgovora

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: :lol:

sad sam OT...ali ovo me podseti, nocas sam sanjala kako moram autobus voziti za Kijev!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e, moram da vas razočaram, po ovome meni je plodni dan bio 26/27 jul, a meni je kao drugi plodni dan bio 22. 07. A zatrudnela sam tu negde između ova dva, ali mi se nisu potrefili. Mislim, sve je tu negde ali ništa da ubode.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da ima božji plodni dan i da tad nastaju ovi mali anđeli :) a mi treba da se trudimo i radimo na tome i da molimo boga da nas pogleda i da nam da taj jedan dan i da iz naše ljubavi nastanu ova mala čuda :) uh nadam se da ćemo svi da zaslužimo bar po još jednog :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej!

Ja sam sada zbunjena. Sinoc je bilo kasno i sada gledam i mislim da sam sve pogresno sracunala ... kada ti je bila poslednja meca predtrudnocu??? Ja sam nesto pogresila i stavila ti je u februaru 2010, jer si napisala 2.10 (a to je nemoguce, jer ti nije bebac toliko star) .... A sada pominjes juli ... Kada si dobila poslednji put pred trudnocu?

Obrisacu ovaj kalendar sto sam postavila, nista ne valja ... sada se sama sebi cudim, bas sam izlapela :blink:

Ja sam ti dala 02.10.2011. to mi je nova meca. A pred trudnoću poslednja je bila 10.07.2010.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol:

Ti mi dala ... a ja ti racunala za ovu novu mecu po proslogodisnjem kalendaru!

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kikiriki - da li si od februara uopste ponovo dobila??? Ili ti se jos uvek nije ustalio ciklus posle porodjaja?

dobila sam 02. 10.2011. a porodila 18.04.2011.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znači, hronološki: 10.07.2010. dobila i onda ništa...rodila se beba 18.04.2011. i sad 02.10.2011. dobila prvi put posle porođaja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama su juce poceli radovi po crvenim danima. Imala sam sinoc jednu nedoumicu malo je glupo i bljakavo al' ajde...Kako mi krvarenje jos nije sasvim prestalo palo mi na pamet da posle stavim tampon kao cep da plivaci ne zbrisu, a onda sam se uplasila da ce ih mozda upiti sve u sebe pa ga ipak nisam stavila. A bas mi se cinila dobra fora sa cepom :P

Sve si luda! :lol:

Maybe, mnogo su ti dobre slicice na tickeru :wub:

Moram ovo da vam ispricam. Blenem ja tako pre neki dan u ovaj kalendar, nesto racunam, nesto mozgujem i ulazi mi svekrva u sobu, ja sam se toliko zanela da je uopste nisam cula! I odmah krece da me ispituje sta to gledam, sta racunam (a inace nju mnogo zanima sta mi to radimo na internetu, obozava da gleda slike na facebooku itd... :lol: ), i ja sta cu, uhvatila me nespremnu i ja joj objasnim a ona meni "jao, Anchy, pa nece to kad ti hoces, nego kako je sudjeno...", pri tom uopste to nije rekla zlonamerno, imala sam utisak kao da joj je bilo zao sto se ja toliko mucim i opterecujem, mislim da je tek tad shvatila koliko ja ustvari zelim bebu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eee ajd onda vidi i za sad...

plz...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa jesmo, relativno...na svaki drugi dan nadam se da se računa :D videćemo 26.10. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala, doslo samo od sebe u trenutku inspiracije, hehe.

A za ovo sto ti je svekrva rekla, sigurno je 100% u pravu. Ja cu da se molim za moju jednu srecicu, ali cu i da racunam, jer mi je tako lakse, da nesto kao "radim" po tom pitanju ... inace ce cekanje i odbrojavanje da me dokrajci ...

:D

Da li se osecas trudna? :lol::P

Jaaako :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala draga

:wub::wub::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

eto vidis oko tih tackica sam bila najaktivnija ,

inace nisam nesto ljubitelj horoskopa, ali sam malo citala mesec je vladar mog znaka, i dosta utice na mene,

ono sto sam primetila nevezano za horoskop jeste da sam dosta "uznemirena" za vreme punog meseca, nekako razbudjena kao da iscekujem nesto da se desi , cesto mi se desi da ne mogu da zaspim do duboko u noc ustanem odem do prozora a mesec ko dinja veliki :D:D:D:D:D

Vidim ima nas dosta na koje mesec utice ovako. Ni ja ne mogu da spavam kad je pun mesec.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ohoho! Eto nama nove zanimacije! :D

Ja izracunala za mm i cik pogodite! Upravo mu pocinje plodni period a ja ocekujem ovulaciju svakog trenutka!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MM je rekao da sam blesava..nema pojma u koliko je sati rodjen..morace d apita mamu,nema smisla da ja pitam zenu kad si rodila mm.. :huh: sim saznam i ja racunam,mada meni nema poklapanja do jeseni sl.godine,ali to ne znaci da nece biti beba...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ja izracunala i za mm. Ne poklapaju nam se lunarne, ali me poklapa po ciklusnoj. :lol: Ala ga srocih!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je ovo tako smesno! Samo sam zamislila njihovu reakciju kada bi im mi sa tehnicke strane prisle "ajde dragi, danas si plodan" ... :lol:

Naravno, i ja sam sracunala :rolleyes:

Da, ispricala sam mu, naravno, i cini mi se da on svakog dana sve vise i vise misli da ja polako ali sigurno gubim razum. :huh:

MM je rekao da sam blesava..nema pojma u koliko je sati rodjen..morace d apita mamu,nema smisla da ja pitam zenu kad si rodila mm.. :huh: sim saznam i ja racunam,mada meni nema poklapanja do jeseni sl.godine,ali to ne znaci da nece biti beba...

Ja sam za mm pogledala u krstenici, tu pise tacno vreme rodjenja, a vadili smo je pred svadbu, trebala nam je za crkveno vencanje ;)

Evo ja izracunala i za mm. Ne poklapaju nam se lunarne, ali me poklapa po ciklusnoj. :lol: Ala ga srocih!

Razumele smo :D I kod nas je isto. Mislim koja je verovatnoca da ce lunarne da nam se poklope... Bitno da se bar nesto poklapa :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zanimljivo ovo za muzeve... mm se sledecih meseci, a i ovog meseca, poklapa sa mojom plavom ovulacijom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maybe,uglavnom on poklapa mene :lol:

Anchy07,gledala sam,ne pise,na mojoj pise,a na njegovoj ne...

Definitivno cu morati sveki da ispitam-ili on ili ja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam sad racunala. Nemam bas puno vremena da proucavam. Koji je Lunarni: crna tacka ili ovo crveno ?

Lunarni plodni dani su ovo crvenim obeleženo, a ove crne i žute tačke su mlad i pun mesec...

Ja i mm smo na isti dan rodjeni, samo u drugo vreme. Valjda nam se zato sve i poklopilo :)

Lepo... :rolleyes: Eto odakle blizanci, oboje ste ekstra plodni u istom periodu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lude moje zenice, pa vi i muzevima prikacile plodne dane :lol:

Ali moram priznati, ovo cu i ja da izracunam, pa da spojim dve tabele.

Nadam se da ce posle silnih isprobanih tehnika, ova lunarna biti uspesna za sve vas koje zelite bebance.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo posteno pokrili crvene dane, sad cekamo plave. Dan pre najplodnijeg crvenog dana i na sam taj dan su me zignuli jajnici i levi i desni. Prosto ne mogu da verujem da je to sve sto je trebalo da znam i da sam silne godine izgubila jer nisam pratila meseceve mene. Ali nema veze, samo da ovo radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo posteno pokrili crvene dane, sad cekamo plave. Dan pre najplodnijeg crvenog dana i na sam taj dan su me zignuli jajnici i levi i desni. Prosto ne mogu da verujem da je to sve sto je trebalo da znam i da sam silne godine izgubila jer nisam pratila meseceve mene. Ali nema veze, samo da ovo radi.

Odlično! Ti si baš ozbiljno shvatila "posao" svaka čast! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ма мора да ради, оволико позитивне енергије и мора да погоди.

Е жене морам да вам кажем за једну фору што сам лупила на теми базална температура. Може и овде да прође, мени је много смешно.

Графове качимо док незакачимо :lol::lol::lol:

:lol: bas si otkacena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

maybe jedna molba za tebe, jel mozes da mi uradis analizu samo za ovaj mesec,

a posle cu ti reci i sto :P

sta ti treba da ti posaljem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.