Dr. Jonas - lunarna ovulacija

odgovora

Objavljeno

Članica maybe to najbolje zna da protumači... :)

Slazem se sa Neuhvatljivom...

ako je neko to vec sve lepo objanio nema potrebe sve to ponovo pisatAko budete zainteresovane mogu vam postaviti moj kalendar koji sam dobila!!

Veliki pozz i srecno moje dame!!!

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Postavi nam da vidimo, ali će nam više vredeti ako nam i staviš natalnu kartu i položaj planeta za svaki dan koji ti je bio označen + ili -

a svakako si u pravu da nije teško izračunati lunarnu ovulaciju, ali treba znati astrologiju da se bi se izračunao povoljan trenutak za zdravo dete

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Postavi nam da vidimo, ali će nam više vredeti ako nam i staviš natalnu kartu i položaj planeta za svaki dan koji ti je bio označen + ili -

a svakako si u pravu da nije teško izračunati lunarnu ovulaciju, ali treba znati astrologiju da se bi se izračunao povoljan trenutak za zdravo dete

ok...E ovako...Nisam dobila natalnu kartu od njih. Poslali su mi tri dokumenta. Jedan je taj kalendar,drugi je objasnjenje za svaki plodni dan odredjenog meseca i treci je vizuelizacija (prizivanje deteta)... nadam se da ce nekom pomoci!!!

Visualization.pdf

Vukovic_M.pdf

Vukovic_Mi.pdf

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da podelim sa Vama sta sam dobila od Dr.Jonas centra....U pitanju je isceliteljska energija koja se odasilje putem kompjutera.Naime, samo se prikacite i pustite minimum 20 min. pa probajte!!!

There is one very enlightened company which created a free online healing to help many

people around the world free of charge. The authors are so-called Indigo/Crystal/Rainbow children (you probably heard about them) who can receive very high frequency energy healing from other realms/other dimensions and bring them into this world. They used windows media player as the medium for the energies to be transmitted over the Internet. We would suggest you to use their website’s specific energy called Kingdom of Happiness every day for at least 20 minutes. It is absolutely free of charge, they do not advertise anything, they don’t want anything from anybody except to heal the world!

How to use the website:

1) When you open the website www.energizingtechnologies.com, click on the START

button on the top left menu.

2) Kingdom of Happiness energy stream will automatically open full screen view.

3) If you wish to select other energy than Kingdom of Happiness click ESC button on your keyboard and the screen will be minimize. You will then see the list of other energies from where you can select.

4) To get full screen again click CTRL+R keys simultaneously.

5) The energies work only on PCs (not on Macintosh). Sorry Mac users ! However, if you

are a Mac user and you have Internet Explorer or Firefox you will be able to use the

website.

6) You do not need to sit in front of your computer. You can play it in the same room

where you are going about your daily activities. The energies will reach you even if you

are not sitting at your computer screen.

7) If you happen to work at your computer, you can have the energies playing at the

background and have your working screen on top of it (i.e. two screens are overlapping,

the healing energies are on the bottom screen, your working screen is on top of it).

8) It will be more effective when you consciously navigate the healing energies into your

body visualizing what you wish to achieve – a healthy full term pregnancy with a super

healthy baby. Here is the website link: www.energizingtechnologies.com

We wish you all the best.

USMEV, Dr. Jonas Method of Natural Conception Control

info@drjonasmethod.com

www.drjonasmethod.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako zelite mogu da vam postavi i vizuelizaciju koju snimite sebi pa pustate pred spavanje.... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mimi, jel ovo sigurno radi? Mislim nije neki virus ili tako nesto? :unsure: Ja se toga mnogo plasim. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mimi, jel ovo sigurno radi? Mislim nije neki virus ili tako nesto? :unsure: Ja se toga mnogo plasim. :D

P&P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

P&P

:lol: Odmah smo mu nasli primenu! :D

Mimi, ovo slanje energije preko interneta mi je cudno (da ne upotrebim drugi izraz), obzirom da ne cujem nista... tj., nema tona. Mada sad vidim i da pise da nema nikakvog tona... :D

A znam za gomilu radionica, gde ljudi dobiju diskove, pa slusaju neku muziku i ujedno se opustaju.

Ovo ne razumem bas najbolje... :unsure: Je l treba da se gleda u ovaj WMP?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E boze...meni pise da je TROJANSKI KONJ BLOKIRAN....i odmah mi pocne pistati antivirus..kao on ga blokirao jer je opasan....pa sad...

a de mi recite kako idete na tu ovulaciju od tog dr. tu lunarnu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E boze...meni pise da je TROJANSKI KONJ BLOKIRAN....i odmah mi pocne pistati antivirus..kao on ga blokirao jer je opasan....pa sad...

a de mi recite kako idete na tu ovulaciju od tog dr. tu lunarnu?

http://www.astro.com/cgi/ade.cgi?ract=genc...jzs-u1328262218

1. Popuni, pa izaberi Special Charts.

2. Please select the type of chart you want: (izaberi poslednju) Lunar Phases Fertility Calendar

3. Click here to show the chart

I to ti je to.

Crna tufnica je pun mesec, bleda je mlad mesec, a crvena linija ti je kad treba da pocnes sa iksicima. (najdeblja vertikalna oznacava dan ovulacije)

Ako treba pomoc, javljaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: Odmah smo mu nasli primenu! :D

Negro!!!! t4801.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ko ce meni da izracuna lunarnu?ja neznam bas da se snadjem :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mimi, jel ovo sigurno radi? Mislim nije neki virus ili tako nesto? :unsure: Ja se toga mnogo plasim. :D

Da li radi ne znam....ja sam pokusla sve sta su mi rekli i uspelo je!! Zvuka nema i ne moras da gledas u ekran...pise lepo u objasnjenju. Mozes da radis bilo sta drugo za kompom(np.na forumu si) a da ono radi u pozadini. Porebno je samo 20 min na dan.

I ovo nije samo za zacece vec i za koje kakve bolesti(pu pu pu ) ;)

Sigurno nije virus jer bi moj muz to primetio do sada(on je totalni geek za elektroniku). pokusajte...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E boze...meni pise da je TROJANSKI KONJ BLOKIRAN....i odmah mi pocne pistati antivirus..kao on ga blokirao jer je opasan....pa sad...

a de mi recite kako idete na tu ovulaciju od tog dr. tu lunarnu?

Hej Alex91,

ne znam zasto ti blokira i zasto se pali zastitni sis. Kod mene je sve ok.

A sto se tice kalendara,ja sam milion napravila sama dosad i nista od toga mi nije vredelo(2 pobacaja). Evo ti njihov sajt pa procesljaj

www.drjonasmethod.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

eee sta ce sve izmisliti!!! bez ljutnje al ja u ovo DEFINITIVNO NE VERUJEM!! svako ima pravo na svoje misljenje a moje je da je ovo totalna glupost.... mislim komp ce mi poslati "neku"energiju,ma da...!! moze da mi posalje samo ostecenje vida od buljenja u ekran a jos i da zatrudim mislim sta reci ....hahhahahah joj boze...u svakom slucaju hvala tebi vrlo si ljubazna sto hoces da pomognes...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

eee sta ce sve izmisliti!!! bez ljutnje al ja u ovo DEFINITIVNO NE VERUJEM!! svako ima pravo na svoje misljenje a moje je da je ovo totalna glupost.... mislim komp ce mi poslati "neku"energiju,ma da...!! moze da mi posalje samo ostecenje vida od buljenja u ekran a jos i da zatrudim mislim sta reci ....hahhahahah joj boze...u svakom slucaju hvala tebi vrlo si ljubazna sto hoces da pomognes...

Nema na cemu Ivancica88,

Zar ne mislis da je za nekog i astrologija totalna glupost dok je za druge nacin zivota!! Neko ceo zivot posveti astrologiji!!! Ali...mi obicni smrtnici se hvatamo i za slamku kada nam BAS ne ide. Ko zna da li radi ili ne, ne treba kategoricki nista odbijati i sta sve postoji na ovom svetu da mi nismo ni svesni.

Sta je od svega toga meni pomoglo, ne znam(sigurno nisam ostala trudna od buljenja u ekran), znam samo da sam sve odradila kako mi je receno i da sad imamo jednog clana vise.

kisses drage moje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema na cemu Ivancica88,

Zar ne mislis da je za nekog i astrologija totalna glupost dok je za druge nacin zivota!! Neko ceo zivot posveti astrologiji!!! Ali...mi obicni smrtnici se hvatamo i za slamku kada nam BAS ne ide. Ko zna da li radi ili ne, ne treba kategoricki nista odbijati i sta sve postoji na ovom svetu da mi nismo ni svesni.

Sta je od svega toga meni pomoglo, ne znam(sigurno nisam ostala trudna od buljenja u ekran), znam samo da sam sve odradila kako mi je receno i da sad imamo jednog clana vise.

kisses drage moje :)

super jako mi je drago zbog tebe i tvog andjela :rolleyes: ali ja konkretno u to ne verujem..to je samo moje misljenje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ovde nista ne kontam...

astro9501aleksandraristi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ovde nista ne kontam...

To sto ti je izvuceno crveno sa jednim posebnim danom (najdeblje crveno) to ti je period lunarne ovulacije, tj dani kada treba da bers tresnjice. Ona zelen i crna tacka dani kada je mesec mlad/pun i to je sve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ovde nista ne kontam...

Znaci, beres trsnjice od 2. do 5. maja, a 5. maja intenzivno beres! :D Tada ti je ovulacija.

Jao, ti si '91. godiste, blago tebi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci, beres trsnjice od 2. do 5. maja, a 5. maja intenzivno beres! :D Tada ti je ovulacija.

Jao, ti si '91. godiste, blago tebi...

Da,blago tebi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da,blago tebi

Mi smo babe za nju... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao svima evo mene ponovo na ovom forumu :rolleyes: Uradila sam ovaj kalendar i da li neko moze da mi kaze da li se ovo racuna kao poklapanje,jer jedino 28.07. su mi crni i zeleni mesec najblizi.

astro24gw01.png

astro95012012720hp.png

A za ovaj drugi kalendar ne mogu da utvrdim tacnu ovulaciju,e sad da li mogu isto da racunam 15 dana od dana menstruacije s obzirom da mi ciklus traje 28-35 dana?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao svima evo mene ponovo na ovom forumu :rolleyes: Uradila sam ovaj kalendar i da li neko moze da mi kaze da li se ovo racuna kao poklapanje,jer jedino 28.07. su mi crni i zeleni mesec najblizi.

A za ovaj drugi kalendar ne mogu da utvrdim tacnu ovulaciju,e sad da li mogu isto da racunam 15 dana od dana menstruacije s obzirom da mi ciklus traje 28-35 dana?

Po ovome, trebalo bi da se bacis na posao, jer su ti 25.26 udarni dani!

A sto se tice regularne ovulacije ovo treba kombinovati sa njom. Ak odobijas tako, verovatno su ti plosni dani od 13. do 19. dana cilusa (zavisi a koliko dobijes).

Ali najbolji pokazatelj ovulacije ti je BT ili LH tracice.

Srecno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ok,hvala ti.Pokusacu i sa BT,pa cemo videti. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.