Dr. Jonas - lunarna ovulacija

odgovora

Objavljeno

Hvala, miliceeeeeeee!!!

t4614.gif

CMOK, CMOK, CMOK, ........!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I sigurno ce da bude, i SVE ce da bude u redu!!! :wub:

POTPIS!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Razumem te potpuno, ali nemoj da se brines oko toga ovo je "dobro" a ovo nije - kao da nije dovoljno tesko truditi se svaki dan da se mozda zacne beba, sad jos i to da neki od tih dana "ne valjaju" sebi da nakalemis oko vrata ... ne, ne ... ovo neka ti bude jos jedno ono "ajde i danas da probamo, mozda bas sad ubodemo" ... a ne iskljuciv vodic kad treba a kad ne treba ;)

I sigurno ce da bude, i SVE ce da bude u redu!!! :wub:

:wub: :wub: :wub:

Ma tako cu i da radim bre! I bice SVE u redu! Mora! Svima nama ovdi!

Jer sam ja tako rekO! :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Carice uvek imaju poslednju rec!!! :lol::wub:

Nego sta! :wub::P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam preklapanje ovaj mesec, mozda ga i umesismo :rolleyes:

9tx-mart.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam preklapanje ovaj mesec, mozda ga i umesismo :rolleyes:

9tx-mart.jpg

t0803.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

t0803.gif

:lol: :lol: :lol:

Sad mi deluje ko da navija na fudbalskoj utakmici :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol:

Sad mi deluje ko da navija na fudbalskoj utakmici :lol:

b0206.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje zelim da podelim svoje iskustvo sa Vama...

Naime, sa mnom je problem bio sekundarni sterilitet (ostanem trudna ali ne iznesem trudnocu). Provlacila sam se po koje kakvim doktorima i svi su imali samo jedno da mi kazu. Da je sve ok sa nalazima i da treba da se opustim...kao stres je krivac

dosadilo mi je da mi doktori govore da je sve ok sa mnom i sa muzem a bebe nigde....Ne mogu da ostanem trudna a i kada ostanem pobacim(4 puta). Da vam ne pricam kroz sta sam prolazil sa tim pobacajima, iznova novi nalazi, nove kotrole,vadjenja krvi,brisevi...Kostalo me ihaaaaaaa!!!!! A zivaca i psihe najvise!!!

"Opusti se pa ce se desiti!", svi su mi govorili!!

MA LJUDI JESTE LI VI NORMALNI...ja sam tek sad pod stresom!

...i tako sve dok moja mama(moj spasioc) nije nasla neki clanak o ceskom naucniku koji je spojio medicinu i astrologiju. Zvucalo mi je neverovatno i kao neka prevara...Odlozila sam to za bolje dane tacnije do posle mog 4 pobacaja. Tada sam rekla sebi daj da probam pa sta bude bude...pare ionako bacam na ove silne preglede...

I drage moje, ja sam posle 8 meseci "rada" po ovom kaledaru ostala trudna!!!! Nista novo za mene ali da li cu izneti trudnocu to je mene brinulo!! Medjutim trudnoca je bila laka(izuzev mog stresa da li je beba ziva) i brzo prosla. Sad u decembru rodio se moj andjeo..mamina devojcila!!

Sreci mojoj nema kraja!!! :D

tako da....PROBAJTE JER NEMATE STA DA IZGUBITE SAMO DA DOBIJETE!!!!

pozdrav svima i nadam se da ce neko i uspeti kao ja sto sam

kiss

medans voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitamo na bebici! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zaista ti cestitam od srca i mnogo mi je drago sto si posle sve te muke dobila svoju princezicu! Zelim ti sve naj naj!

Čestitam na pozitivnom ishodu i dobro nam došla na forum!!! Da li ti možda o ovome pričaš Dr Jonas - lunarna ovulacija

I meni lici na to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitam na pozitivnom ishodu i dobro nam došla na forum!!! Da li ti možda o ovome pričaš Dr Jonas - lunarna ovulacija

Hvala!!! Tacno o tome i pricam!! Nisam videla da postoji tema o tome.... hvala na dobrodoslici i informaciji!! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitam mimi, bez obzira na koji način, bitno je da si sa svojom princezom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitam mimi, bez obzira na koji način, bitno je da si sa svojom princezom.

Hvala ellena, upravo tako!!! ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci li nesto kada su suruznici ista kruna grupa B pozitivna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje zelim da podelim svoje iskustvo sa Vama...

Naime, sa mnom je problem bio sekundarni sterilitet (ostanem trudna ali ne iznesem trudnocu). Provlacila sam se po koje kakvim doktorima i svi su imali samo jedno da mi kazu. Da je sve ok sa nalazima i da treba da se opustim...kao stres je krivac

dosadilo mi je da mi doktori govore da je sve ok sa mnom i sa muzem a bebe nigde....Ne mogu da ostanem trudna a i kada ostanem pobacim(4 puta). Da vam ne pricam kroz sta sam prolazil sa tim pobacajima, iznova novi nalazi, nove kotrole,vadjenja krvi,brisevi...Kostalo me ihaaaaaaa!!!!! A zivaca i psihe najvise!!!

"Opusti se pa ce se desiti!", svi su mi govorili!!

MA LJUDI JESTE LI VI NORMALNI...ja sam tek sad pod stresom!

...i tako sve dok moja mama(moj spasioc) nije nasla neki clanak o ceskom naucniku koji je spojio medicinu i astrologiju. Zvucalo mi je neverovatno i kao neka prevara...Odlozila sam to za bolje dane tacnije do posle mog 4 pobacaja. Tada sam rekla sebi daj da probam pa sta bude bude...pare ionako bacam na ove silne preglede...

I drage moje, ja sam posle 8 meseci "rada" po ovom kaledaru ostala trudna!!!! Nista novo za mene ali da li cu izneti trudnocu to je mene brinulo!! Medjutim trudnoca je bila laka(izuzev mog stresa da li je beba ziva) i brzo prosla. Sad u decembru rodio se moj andjeo..mamina devojcila!!

Sreci mojoj nema kraja!!! :D

tako da....PROBAJTE JER NEMATE STA DA IZGUBITE SAMO DA DOBIJETE!!!!

pozdrav svima i nadam se da ce neko i uspeti kao ja sto sam

kiss

Pozdrav svima

Jel može malo opširnije o tom kalendaru? Napravila sam ga, ali ništa ne razumem. Pomoć Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima

Jel može malo opširnije o tom kalendaru? Napravila sam ga, ali ništa ne razumem. Pomoć Hvala

Članica maybe to najbolje zna da protumači... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako si napravila kalendar na nekoj astro stranici sa svojim podacima?

Onda nije teško protumačiti, po Dr. Eugenu Jonas najplodnija si tim danima što je obeleženo crvenom bojom, crna tačka je mlad mesec, žuta pun.

Možeš pogledati temu na "priprema za trudnoću" - "Dr. Jonas" tako nekako ,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dr. Eugene Jonas i njegova zena doneli su na svet 11-oro dece. Za zacece 9-oro od ovih 11, Jonas je koristio svoju metodu kalkulacije plodnih dana baziranoj na lunarnom kalendaru specificnom za svaku zenu pojedinacno, jer uzima u obzir njen tacan datum i vreme rodjenja, kao i mesto rodjenja za pravilnu kalkulaciju.

Evo malo informacija sa sajta centra za Jonas-ovu metodu:

...samo da se javim... Ja sam moju zvezdicu Danicu dobila bas putem ove metode. Narucila sam u avgustu 2010 i ostala trudna u aprilu 2011. Tacno sam pratila uputstva tj.dane povoljne za oplodnju. Plus, trazila sam da mi se napravi kalendar za zdravo dete jer sam imala dosta pobacaja dosad. I USPELO JE!!! 27.decembra sam rodila mog andjela!!

Kalendar sam narucila preko zvanicnog sajta i platila 250 $. Prva godina se plati a drugu dobijes bespaltno... toliko od mene!!!

big kiss i srecno!!

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci li nesto kada su suruznici ista kruna grupa B pozitivna.

Ne znaci nista!!

Koje će krvne grupe biti Vaše dete? Krv je podeljena u 4 krvne grupe prema prisustvu odredjenih proteina na površini crvenih krvnih zrnaca (eritrocita). Deli se na 4 krvne grupe A, B, AB i O. ABO sistem krvnih grupa odredjuje gen koji ima tri različite kategorije: A, B i O. Ove tri podgrupe mogu da se iskombinuju na 6 mogućih načina, obrazujući 6 različitih genotipova. Krvne grupe A i B su dominantne u odnosu na O krvnu grupu,a medjusobno su kodominantne.

Osoba genotipa AA ili AO ima krvnu grupu A jer se na njenim eritrocitima nalazi antigen A. Slično je i kod osoba B krvne grupe (genotipovi su BB i BO) samo što se kod njih na površini eritrocita nalazi antigen B. Kada se na površini eritrocita nađu u paru na homologim hromozomima antigeni A i B(genotip AB), ispoljiće se dejstvo oba krvne grupe, odnosno osoba će imati i antigen A i antigen B. Takva osoba ima krvnu grupu AB. Krvnu grupu O određuje jedan genotip – recesivan homozigot (OO). Osobe O krvne grupe ne sadrže ni jedan od antigena.

Krvne grupe roditelja Moguće krvne grupe deteta

A A A,O

A B A, B, AB, O

A AB A, B, AB

A O A, O

B B B, O

B AB A, B, AB

B O B, O

AB AB A, B, AB

AB O A, B

O O O

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako si napravila kalendar na nekoj astro stranici sa svojim podacima?

Onda nije teško protumačiti, po Dr. Eugenu Jonas najplodnija si tim danima što je obeleženo crvenom bojom, crna tačka je mlad mesec, žuta pun.

Možeš pogledati temu na "priprema za trudnoću" - "Dr. Jonas" tako nekako ,

Kalendar sam narucila na zvanicnom sajtu (prevara ima mnogo). www.drjonasmethod.com i kostalo me je 250$. Pokusla sam sama ali nije islo. Cak sam narucila i od nekog lika iz Hrvatske ali ni to mi nije pomoglo. Nije tesko izracunati ali je tesko znati koji datumi mi odgovaraju jer sam trazila specificno za zdravo dete. Mozes da trazis pol deteta i zdravo dete. Od cele godine (treba da imas 12 plodnih dana) ja sam imala 8. Nekad moze da prodje godina i bez ijednog povoljnog dana.

pozz

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.