Dr. Jonas - lunarna ovulacija

odgovora

Objavljeno

meni je za pravu trudnocu pogodio dr.jonas,ovodrugo nisam racunala,kad budem racunala javicu. A po jonasu druga ce biti tek u februaru sl.godine(nadam se da ovaj put gresi :D )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni je za pravu trudnocu pogodio dr.jonas,ovodrugo nisam racunala,kad budem racunala javicu. A po jonasu druga ce biti tek u februaru sl.godine(nadam se da ovaj put gresi :D )

Kako si to utvrdila bwe????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sad sam bas racunala dal mi je pogodio za prvu trudnocu..i JESTE...pocetak oktobra 2008 tacnije izracunao mi je 06.10....a zadnju mens sam tad imala 15 semp..znaci to je to....e sad za drugi put mi je izracunao 15,16 mart..SADA :D ...jooj daj boze da i sad pogodi... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako si to utvrdila bwe????

pa,na onaj kalendar kad se kuca datum kucala mesec i godinu kad sam ostala trudna,ubelezila datum pm i poklopila mi se ta crvena linija sa mojim plodni danima i eto...i sad se poklapa tek u 02.2013. :angry: a ovo sa mesecom nisam radila

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sanja kasno se uključujem

nije bitno koja metoda upali, samo nek upali...

a volela bih kad bi devojke/žene koje su već bile prirodnim putem trudne, a znaju datum

začeća ako ih ne mrzi i aspoložene su da pogledaju da li su začele na bilo koju varijantu

lunarne ovulacije, a naravno i da nam to napišu.

Evo ja sam sad pogledala obe ovulacije, odnosno kosmicku i lunarnu, i meni se ne poklapa nijedna. Dr.Jonas-ova mi ulazi u period ciklusa a kosmicka (tranzitna) mi se poklapa tek posle 8 dana, mada ako nesto vredi tog meseca bilo bi izgleda to idealno preklapanje. E sad, ja sam nekako uvek bila izrod i retko se poklapam sa normalom :P pa tako da neverujem da sam ja od velike pomoci.

Opet gledajuci natalnu kartu za datum zaceca mars se fantasticno poklapao sa mesecom koji je tad bio u devici (sto je inace podznak mm), i sunce mi je bilo u trouglu sa tranzitnim suncem, (ako se to ima znacajai), inace sve ostalo nidje veze nema.

Volim astrologiju, (laik sam i nemam veze sa tumacenjem) i verujem da u slucaju zaceca treba posmatrati oba partnera, jer oba i rade na tome, nesto mi to dodje logicno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa,na onaj kalendar kad se kuca datum kucala mesec i godinu kad sam ostala trudna,ubelezila datum pm i poklopila mi se ta crvena linija sa mojim plodni danima i eto...i sad se poklapa tek u 02.2013. :angry: a ovo sa mesecom nisam radila

Aha, datum kada se poklapaju lunarna i "obicna". Pa to mi reci, razbih glavu kako si to videla m0138.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

to što je mian tražila, to i mene interesuje i naravno ishod, da li je trudnoća iznešena do kraja

I mene interesuje :-)

To mi je druga trudnoca i ishod je moje malo cudo od 27meseci, potrazicu kad mi je bila poslednja men. za prvu trudnocu, pa da proverimo da li se tada poklopilo...to je bilo jul 2004.

Nije ti se poklopilo tada, ali to ne znaci da ti poklapanje nece ovaj put pomoci ;)

Videcemo sta ce biti, sigurno nemoze da skodi ;)

Sto se tice ovog drugog racunanja, slobodno racunajte za mene, ako zelite da proverite...meni to nesto neide zato sam i zamolila Maybe...

Ja ranije nisam znala nista od ovoga, cekala, cekala,pa docekala...sad svasta nesto znam o ovulaciji, plodnim danima i ostaloim stvarima, pa opet cekam i cekam ali cu i docekati, kao i svaka od vas. Malo sam OT, ali uz pomoc zvezda ili meseca nase bebice ce doci :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Unela sve do septembra, a sada cu i ostalo. I M i O i obe lunarne O.

ghc-astro-.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo je kalendar za nasu novu clanicu Ivanu :-)))), nadam se da ce joj biti od pomoci, a i da ce uskoro da nam se pridruzi na bazalnoj temperaturi :)

ivana.gif

Hvala Maybe..vec sam se pridruzila.. :rolleyes:

Jos samo da naucim kako da stavim one plave linije..hehe.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Maybe..vec sam se pridruzila.. :rolleyes:

Jos samo da naucim kako da stavim one plave linije..hehe.. :)

I plave i zelene. Mozes ili u paint-u ili na photo shop-u, sta imas ili sta ti je lakse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A koja linija je zakoju O??? :blink: Da li je zelena za tvoje plodne dane po FF? Ako jeste, draga moja i ti i ja imamo poklapanje u maju ... kako bi to bilo divno ... naravno, ako se ne poklopimo sa muzicima pre toga ;) ne bih se bunila ;) ... a ni april ni juni nam nisu losi ;)

Kao sto kaze Luna, mozes u jednom od ta dva programa, ja licno koristim ps, nije tesko :)

Zelena = vestica

Plava = ovulacija; tamno-plava je sam dan ovulacije

Crvena = O po ovoj Elleninoj metodi

a Jonas je vec upisan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E steta <_< ... Ma salim se, neka si obelezila sve, meni samo krivo sto sam pogresno protumacila :lol:

Duso draga, meni je toplo oko srca zato sto si to odmah sa mnom to povezala. Koga briga da li je zeleno ili plavo. Ljubac veeeeeeeeliki za tebe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tako je, bitno je da se poklapa, a sta i nije toliko bitno :) Ovog meseca ima da natempiramo da nam zajedno pozelene grafovi za jedno dvadeset pet dana, dogovoreno? ;)

Dogovoreno!!!t2712.gift2761.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga moja Ljubo (kako lepo ime imas!) ovo je tvoj graf po dr.Jonasu

x6b-astro-.gif

A sada, po ovoj drugoj metodi, koju nam je Ellena izlozila, tvoje druge lunarne O su u sledecim danima:

20 mart

17 april

14 maj

11 jun

7 jul

3-4 avgust

Za prvih pet meseci takodje se mesec nalazi na prelazu dva dana ali je blizi prvom, evo kao na ovom primeru:

qo5-ljuba-.gif

Ja znam da si ti ekspert za PS, ali cu ti ja u paint-u obeleziti crvenom ove dane sto sam ti za sada nasla.

Ljubac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo, jos samo da popunis: zeleno = mensr, plavo = O i gruvaj. Odusevljena sam jer ti se jednog meseca obe lunarne poklapaju!!!!

8dr-astro-.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni će izgleda ovog meseca da se poklope ovulacije, ali moraćemo da preskočimo, još nisu gotove sve analize...samo se nadam da će ciklus da mi se unormali, pa da se poklopi i sledećeg meseca...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo, jos samo da popunis: zeleno = mensr, plavo = O i gruvaj. Odusevljena sam jer ti se jednog meseca obe lunarne poklapaju!!!!

8dr-astro-.jpg

Hvala ti do Meseca :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala ti do Meseca :rolleyes:

:-))))) Samo da je ovulatorni tj plodan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:-))))) Samo da je ovulatorni tj plodan.

Sad nesto gledam ove kalendare sto si mi uradila. Koja si carica, preskrabala mi godinu proizvodnje :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad nesto gledam ove kalendare sto si mi uradila. Koja si carica, preskrabala mi godinu proizvodnje :lol:

:lol: :lol: :lol: Sto svi moraju da znaju.

Ljubac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, ja sam ovu lunarnu ovulaciju narucila u decembru (platila za nju, naravno), ali posto su me svi iz okoline osudjivali i gledali kao da sam luda, ja sam odlucila da to vise nikome ne pominjem, da ne bih delovala kao neka baba Vanga. Medjutim, ovde ste sve divne i mogu da podelim to sa vama.

Nazalost, sliku ne mogu da okacim, jer mi ne prihvata, a htela sam da vam pokazem kako je meni taj kalendar uradjen.

Inace, narucila sam ga od gosp. Zeljka Jurica, koji ima sertifikat od Dr. Jonasa.

Kad uporedim sa ovim na netu, odsupanja su mozda dan po mesecu, ali je to to. Razlika je u tome, sto on zaokruzi dane koji su DOBRI i koje treba iskoristiti. Nazalost, jedini dobri dani u 2012. za mene su mart i maj. Mada mi je on rekao, posto do sada nisam imala trudnoce ni pobacaje, da slobodno pocnem i iskoristim bilo koji mesec. Januar mi nije bio dobar, ali sam ostala trudna (decak) i desilo se ovo. Jedinu sansu za dobro zacece imam u maju, a bojim se da je to sada rano...

Nisam sujeverna, ali se bojim da probam druge mesece jer ni jedan nije dobar, pa moze ponovo ovo da mi se desi.

Ajd neki pametan savet, posta ja definitivno vise nisam pametna ni za sta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, ja sam ovu lunarnu ovulaciju narucila u decembru (platila za nju, naravno), ali posto su me svi iz okoline osudjivali i gledali kao da sam luda, ja sam odlucila da to vise nikome ne pominjem, da ne bih delovala kao neka baba Vanga. Medjutim, ovde ste sve divne i mogu da podelim to sa vama.

Nazalost, sliku ne mogu da okacim, jer mi ne prihvata, a htela sam da vam pokazem kako je meni taj kalendar uradjen.

Inace, narucila sam ga od gosp. Zeljka Jurica, koji ima sertifikat od Dr. Jonasa.

Kad uporedim sa ovim na netu, odsupanja su mozda dan po mesecu, ali je to to. Razlika je u tome, sto on zaokruzi dane koji su DOBRI i koje treba iskoristiti. Nazalost, jedini dobri dani u 2012. za mene su mart i maj. Mada mi je on rekao, posto do sada nisam imala trudnoce ni pobacaje, da slobodno pocnem i iskoristim bilo koji mesec. Januar mi nije bio dobar, ali sam ostala trudna (decak) i desilo se ovo. Jedinu sansu za dobro zacece imam u maju, a bojim se da je to sada rano...

Nisam sujeverna, ali se bojim da probam druge mesece jer ni jedan nije dobar, pa moze ponovo ovo da mi se desi.

Ajd neki pametan savet, posta ja definitivno vise nisam pametna ni za sta...

Uh, pametna, ne znam vise koliko sam. Pogledaj na netu i ovu drugu lunarnu ovulaciju, pa gledaj te sto imas i plus prirodne. Znas kako mislim da ti datumi koji su oni napisali kao dobri su ustvari najveca sansa da se tada zatrudni,a da postoji i onda kada nisu zaokruzili.

Ne znam sta da ti kazem osim da sam ja u pitanju, sacekala bih da prodje neko vreme da se organizam oporavi a tada bih iksirala svaku od mogucih ovulacija b0221.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh, pametna, ne znam vise koliko sam. Pogledaj na netu i ovu drugu lunarnu ovulaciju, pa gledaj te sto imas i plus prirodne. Znas kako mislim da ti datumi koji su oni napisali kao dobri su ustvari najveca sansa da se tada zatrudni,a da postoji i onda kada nisu zaokruzili.

Ne znam sta da ti kazem osim da sam ja u pitanju, sacekala bih da prodje neko vreme da se organizam oporavi a tada bih iksirala svaku od mogucih ovulacija b0221.gif

Ma znam... Ali covek mi je bas ispisao poduzi text i objasnjenje i to sto je on obelezio kao DOBAR, znaci da ce trudnoca i beba biti dobri, ovo ostalo je sumnjivo ili rizicno!

Znas kako, stavrno ne mogu i time da punim mozak... mi cemo raditi onako kako osecamo, pa kako bude! Gledanje u zvezde, u solju u pasulj, jos samo staklenu kuglu da kupim...

U pravu si... Ljubim te!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U pravu si... Ljubim te!

I ja tebe. A umesto kugle saljem pregrst pozitivne energije. A to cu opet da uradim pred tvoju O kada budes krenula u akciju. I sve ce biti u redu!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja tebe. A umesto kugle saljem pregrst pozitivne energije. A to cu opet da uradim pred tvoju O kada budes krenula u akciju. I sve ce biti u redu!!!!!!!!!!

Hvala, miliceeeeeeee!!!

t4614.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.