Dr. Jonas - lunarna ovulacija

odgovora

Objavljeno

Ok,hvala ti.Pokusacu i sa BT,pa cemo videti. :rolleyes:

Da, da, pridruzi nam se na temi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vazi,pridruzicu se. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel se poklopilo nekome skoro? Meni nije, ali ono sto je zanimljivo je da mi je prvi dan poslednje menstruacije tacno na dan/noc punog meseca a oplodnja na dan/noc mladog meseca :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se poklopilo za prvi dan kad se crveni meni je bila O ovaj mesec. Uvek pogledam ali za sada niks :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage dame, bila bih vam zahvalna za malu pomoc! :)

Naime, tek nedavno sam cula za Dr. Jonasovu metodu, i upravo sam uradila lunarni kalendar...alii meni nistaa oovde nije jasno! :)

Kak oda ga protumacim? Po njemu plodni dani, tj. ovulacija su mi bili u sred ciklusa???!! A po klasicnim kalendarima ovulacija treba da mi bude 15.07., odnosno plodni dani su mi od 11. do 18.07. ... tako da sam totalno zbunjena... B)

Da li bi neka od vas mogla ovo malo da mi pojasni, ja cu u prilogu ostaviti svoj lunarni kalendar?

Hvala unapred! :)

Jonasov kalendar.doc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I da, ja sam prilikom izrade kalendara unela svoje licne podatke, ali nigde nisam unela 1. dan poslednjeg ciklusa... i da li to treba naknadno da se unese ili kako je ovo lunarni kalendar, proracun se radi na osnovu datuma i sata rodjenja? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ovo je samo na osnovu sata i datuma rodjenja i ceeeeeeeeesto se ne poklapa sa 'realnim' stanjem stvari :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ovo je samo na osnovu sata i datuma rodjenja i ceeeeeeeeesto se ne poklapa sa 'realnim' stanjem stvari :)

Ovo je astroloski ugao gledanja i nema bas puno veze sa realnim stanjem stvari.

Ali, za ovo dan ciklusa i nije vazan jer se analizira tvoja natalna karta i tvoji licni lunarni kalendar. Da li ce se, na osnovu njega, tvoja ovulacija poklopiti sa skolskom ili ce pasti za vreme menstruacije, zavisi iskljucivo od uticaja meseca u tvojoj natalnoj karti.

Kao sto mesec utice na plimu i oseku (odnosno kretanje vode u prirodi), tako i utice na nas same i sve tecnosti u nasem telu.

(ja se u astrologiju ne razumem bas puno, ali tako to vidim)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.