Steper

odgovora

Objavljeno

Da li imate kod kuce ili planirate kupiti steper ili nesto slicno za vezbanje? Vezbate li ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najbolji steper mi je kada se pokvari lift :lol: ... guza se zategne za dva dana :lol:

Vježbala sam jedno vrijeme u teretani ali za to treba da se izdvoji vrijeme koje je meni i više nego dragocjeno ... na žalost. Čitav život sam vježbala, išla na trčanje ili neki drugi vid rekreacije a sada sam zarobljena BUKVALNO u vremenu i zaista mi fali taj vid odmora, da se doooobro preznojim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja dobila od muza za god braka trenazer,

naravno da vezbam , ali vise on,

ja sam ovih dana bila i bolesna,

ali posto ja mnoogo volim da vezbam u drustvu, jer se tada vise trudim , svakako cu krenuti na neki aerobik..nesto, sta bude imalo u SC, koji mi je preko puta zgrade,

greota da takvu gradjevinu od zivotnog znacaja ne obilazim bar 3* nedeljno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam steper i vezbala sam dok nisam zabebila,planiram sl.godine da se vratim na isti sistem vezbi.Steper je dobar za oblikovanje misica,ne i za mrsavljenje :rolleyes:Sobno biciklo ne volim da vozim,i ne prija mi-dok recimo spining obozavam kad odem u fitness centar,tako da ono skuplja prasinu <_< Super mi je ona spravica u polukrug za trbusnjake i nju sam rado koristila,jednog dana cu opet :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemam ni jednu spravicu u kuci ali ozbiljno se bavim mislju da kupim pokretnu traku. Mislim da je brzo hodanje zakon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja ga zovem trenazer, zapravo je ovo, i ekstra je stvar, bar u teretani mi je prijalo vezbanje na njemu, kuci ...jos nisam pocela :lol: :lol:

x8k-291282.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja ga zovem trenazer, zapravo je ovo, i ekstra je stvar, bar u teretani mi je prijalo vezbanje na njemu, kuci ...jos nisam pocela :lol::lol:

x8k-291282.gif

Imam ga i ja... Cami na terasi, nema ko da vezba...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To je to! Odlicna stvar. Moj je slican.

znaci stvarno deluje..ja sam ovih dana u razmisljanju koju spravu kupiti a ne baciti uzalkud novac i ova mi je nekako zapala za oko.Posle porođaja mi je ostalo 5 kg a posto dojim bebu dijeta ne dolazi u obzir tako da cu najverovatnije ovo kupiti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja ga zovem trenazer, zapravo je ovo, i ekstra je stvar, bar u teretani mi je prijalo vezbanje na njemu, kuci ...jos nisam pocela :lol: :lol:

x8k-291282.gif

ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas razmisljam da nabavim steper. U fitnes-centru radimo na njemu, ispocetka mi je bilo tesko, jer su sve cure bile uhodane, i mislila sam da nikada necu uhvatiti korak, medjutim, prosli put je bilo tako dobro, a i instruktorka nam je sve polako objasnila da sam se prosto zaljubila u tu spravicu!

Iiiii tako dobro izgledamo u onim ogromnim ogledalima dok djuskamo uz super muziku! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas razmisljam da nabavim steper. U fitnes-centru radimo na njemu, ispocetka mi je bilo tesko, jer su sve cure bile uhodane, i mislila sam da nikada necu uhvatiti korak, medjutim, prosli put je bilo tako dobro, a i instruktorka nam je sve polako objasnila da sam se prosto zaljubila u tu spravicu!

Iiiii tako dobro izgledamo u onim ogromnim ogledalima dok djuskamo uz super muziku! :lol:

Bravo,Boki,dobro je da si se uspjela organizovati.Meni tako fali teretana da se malo zategnem,a i da izbacim ovu negativnu energiju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ovih dana gledam, trazim.. kupovina krostrenazera je blizu, samo da se odlucim za koji.

ne daje mi se puno para, oko 20000din recimo..

neka preporuka dobro bi dosla!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nensi srce ja imam slican tom dobila od muza pre 4 god za novogodisnji poklon i super stvar pre trudnoce sam ga bas puno koristila sad kupi prasinu :)

e ovaj je moj

2e2-orbitr.jpg

Greota da skuplja prašinu, prodaj kad već toliko pešačiš :):rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobila sam steper pre sto godina na nekoj nagradnoj igri i poklonila ga kumi za rodj :D Nisam nikako za to vezbanje unutra u zatvorenom, pre bih otisla na trcanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.