Aktuelna igracka - uzrast 2. godina (24-36meseci)

odgovora

Objavljeno

Mi imamo neku polovnu varijantu,ali radi radnju ;) Naucio je znakove i to je potpuni hit. Kad koji auto mora da stane na 'stop', kad je crveno na semaforu, plus sto je bas vrlo kreativna za slaganje.

Jednom je cak uzeo delove staze, 2 prava dela i dva polukruga i sastavio ih u obliku sidra,pri tome je izjavio da je to SIDRO, verovala ili ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vidis, moje dete i dalje obozava svoje plisane igracke, ali su one namenjene samo za igranje i mazenje u krevetu. Sad je dobio od drugarice za NG posudje i escajg, pa im je kuvao rucak. B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod nas je ovo aktuelno

ttf-index.jpg

omq-images.jpg

i knjigica puzla poput ove stim da nas tera mi da slažemo a ona dodaje i/ili vadi, dake daleko je od slaganja ;)

69h-images.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ove Pino su savrsene!

Sto se puzli tice, videces za koji dan kad te bude iznenadila da sve sama slozi. ;)

Meni je to bilo najsmesnije...dugo se pravio blesav, a onda kad ga gledas namerno stavlja puzlu na pogresno mesto. Kad odes od njega za minut je slozio slicicu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trenutno najaktuelnija,dobio ju je u paketicu!

227_drveni_vozic_v.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da. To je igracka sa kojom ce se bas dugo igrati. Drago mi je sto ste se odlucili za nju. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bih na ovaj spisak dodala sajt jednog proizvodjaca drvenih igracaka iz Subotice. Odlicni su i salju postom sve sto porucite po celoj Srbiji!Kockica---klik--

Odlicni su Kamilice!Da li si nesto narucivala?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kada je Millar napisala pre neki dan da je svom sinu sklonila neke igracke, upitah se koliko imate 'promasenih' igracaka. Kupljenih ili dobijenih da se dete nije poigralo sa njima ili vrlo malo?

Svakog meseca bar jednom ispreturam sve igracke. One koje je prerastao sklanjam da damo bratu od strica, one koje su mu manje zaniljive sklanjam na period od mesec dana i onda skontah da su stalne stvari od igracaka samo edukativne igracke(puzle, knjige, razne druge slagalice...), igracke za kupanje( uglavnom one za pesak), dva vozica na navijanje i sve moguce cigre koje imamo.

Kocke, kockice, automobilcici uopste nisu toliko interesantni. Cak je i figurice poceo da ignorise. Mi nemamo igracke na baterije koje se krevu ili pevaju, ali mislim da bi mu neki klavir na baterije dobro dosao. gitaru voli i cesto je vuce po kuci. To je obicna gitara sa zicama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odlicni su Kamilice!Da li si nesto narucivala?

Tek sad videh ovo pitanje, izvini Tigrice.

Da, narucivala sam iz Kockice, pomalo igracaka za nas a i poneku za poklon, jer sam sigurna da deca kojoj sam poklanjala nemaju nista slicno, a i cene su vrlo pristojne.

YelenaC, ja oduvek sklanjam i menjam igracke. Imam jedan ogromni orman gde stoje skrivene igracke, pa im ih dajem u posebnim prilikama a najbolje dodje kad mi treba malo vremena na miru, onda im izvadim neku "novu" igracku i one se dugo zanimaju sa njom.

Knjige isto tako menjam, dostupno im je nekih desetak knjiga koje zamenim posle nekog vremena.

U ormanu su trenutno kasa za prodavnicu, mikrofon, lap-top, puno knjiga, kocke...

Cak sam i plisane igracke sklonila i davala im posle mesec dana, tad se bas izigraju sa njima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Instrumenti....gitara i harmonika...

Sve ostalo može po strani...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eto...skuhala si kafu i poželjela malo mira...KLIK u glavi, prosula sam 1kg tek kupljenog pasulja i bager ga tovari-čitavih 15 minuta...još samo 10... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eto...skuhala si kafu i poželjela malo mira...KLIK u glavi, prosula sam 1kg tek kupljenog pasulja i bager ga tovari-čitavih 15 minuta...još samo 10... :rolleyes:

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trazila sam danas igracku koju sam videla pre par meseci u Tempu. U pitanju je tabla sa slovima sa puuuno funkcija. Jedna je da kad se pritisne neko slovo-tabla izgovori par reci sa tim pretisnutim pocetnim slovom NA SRPSKOM. Druga mogucnost: tabla kaze rec i dete treba da pritisne odgovarajuce slovo na koje ta rec pocinje...ima jos par mogucnosti koje su takodje dobre. Nazalost nema je u Tempu, ni u DexyCo ni u mnogim drugim radnjama.

Nadam se da neko zna o kojoj igracki pricam da bi mi pomogli da je lakse nadjem. Ne znam ni ko je proizvodjac da bih je lakse nasla preko neta. Ima li neko tu igracku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadam se da neko zna o kojoj igracki pricam da bi mi pomogli da je lakse nadjem. Ne znam ni ko je proizvodjac da bih je lakse nasla preko neta. Ima li neko tu igracku?

Nisam sigurna,mislis li na ovo

Mi imamo,samo sto prica na nemackom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam sigurna,mislis li na ovo

Mi imamo,samo sto prica na nemackom

Da, tog tipa. Samo je ova na srpskom bila i malcice drugacijeg izgleda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eto...skuhala si kafu i poželjela malo mira...KLIK u glavi, prosula sam 1kg tek kupljenog pasulja i bager ga tovari-čitavih 15 minuta...još samo 10... :rolleyes:

A ha ,nesto slicno sam danas uradila.Pola lavorica vode sa plasticnim sudicima,na sred kuhinje.Prvo je pocelo kao pranje sudica,zatim presipanje iz supljeg u prazno,a onda punjenje patofnica,rukava itd.Mama dobila citavih sat vremena,a dete se sito izigralo.

Sutra cemo isto,samo cemo izneti na sunce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A.N.A. nisam videla ovu igracku ali fenomenalno zvuci! :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupili mu bubnjeve a najslađe se igra sa kutijom - što većom. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj sinko sve voli od kamiona aviona vozica motora automobila pušaka i td sve mu je omiljeno:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.