alergija na anestetike

odgovora

Objavljeno

Moj sin je prilikom operacije neprirodno reagovao na opstu anesteziju,lekari sumnjaju da je alergican na anestetike,inace on ima 20 meseci,molim sve koji su imali slicnih problema ili znaju da mi odgovore gde rade alergo-probe na anestetike tako maloj deci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mnogo mi je zao sto je tako mali vec morao pod anesteziju, jos i da tako odreaguje, na srecu nismo imali slicnog iskustva, ja sam kao velika odreagovala na lidokain prilikom operacije prsta i to sva 4 puta sam kolabirala, ali nikakve probe mi nisu rekli da treba da radim , samo da obavezno napomenem anesteziologu ako budem imala neku operaciju .

Nadam se da ce neko imati informaciju da te uputi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mnogo mi je zao sto je tako mali vec morao pod anesteziju, jos i da tako odreaguje, na srecu nismo imali slicnog iskustva, ja sam kao velika odreagovala na lidokain prilikom operacije prsta i to sva 4 puta sam kolabirala, ali nikakve probe mi nisu rekli da treba da radim , samo da obavezno napomenem anesteziologu ako budem imala neku operaciju .

Nadam se da ce neko imati informaciju da te uputi :)

Hvala na odgovoru,on je tako burno reagovao da bez alergo testa ne mozemo da radimo ponovo operaciju,a nigde ne rade tako maloj deci,zbog nepouzdanosti rezultata.Ostala mi je samo Klinika u Tirsovoj neproverena,njih ne mogu da dobijem telefonom.Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.