Prodavnice "Sve za 150"

odgovora

Objavljeno

Ja sam tako u Herceg Novom letos usla u neku radnju sve za 1 evro, i tu moze da se nadje svasta nesto.... Na primer mi na trafici kupili karte 2,5 evra, a ovde su 1, a kupili jamb sa sest kockica i listicima i hemiskom negde za 2 a ovde 1.... Tako da bi nam bolje bilo da smo odmah usle u tu radnju, ustedela bih par evrica":)

Tako da super je to za tako neke sitnice, ali nikada ne bih kupila u takvoj radnji cizme ili tako nesto......to je sve krs roba!

Mozda u bgdu, ali znam da mi je drugarica rekla da londonu imaju ludilo stvari za klince.

Takodje i ovde u 1 euro shop je bilo decijih majcica ali markiranih, verovatno kad se neka radnja zatvarala ili slicno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U to mi ulazi voda pa mi bude hladno po prsticima krompiricima :D

Ja sam recimo skoro kupovala kutije za odlaganje stvari, znate ono kad imate 500 sitnica koje skupljaju prasinu, niti mozete da ih bacite, niti da ih drzite na sve strane niti imate mesto da ih spakujete. E, te kutije su jako lepe i dekorativne, recimo u conformi su te kutije 2 do 3 puta skuplje...a nista kvalitetnije nisu!

To se baca ne nosi se ni po dvorištu :D Nisam mislila toliko staro :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda u bgdu, ali znam da mi je drugarica rekla da londonu imaju ludilo stvari za klince.

Takodje i ovde u 1 euro shop je bilo decijih majcica ali markiranih, verovatno kad se neka radnja zatvarala ili slicno.

To je ekstra :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na Zelenjaku ih ima nekoliko, i znam povremeno da svratim i da razgledam šta ima zanimljivo "u ponudi"...

Odem pre neki dan i ništa od teglica, ukrasa i plastičnih igrački nema. Kaže devojka samo garderoba i obuća. <_< A cene i dalje iste od 90 do 990 dinara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam tako u Herceg Novom letos usla u neku radnju sve za 1 evro, i tu moze da se nadje svasta nesto.... Na primer mi na trafici kupili karte 2,5 evra, a ovde su 1, a kupili jamb sa sest kockica i listicima i hemiskom negde za 2 a ovde 1.... Tako da bi nam bolje bilo da smo odmah usle u tu radnju, ustedela bih par evrica":)

Tako da super je to za tako neke sitnice, ali nikada ne bih kupila u takvoj radnji cizme ili tako nesto......to je sve krs roba!

E baš u toj radnji ima dobrih stvarčica za evro ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.