Prodavnice "Sve za 150"

odgovora

Objavljeno

Na Zelenjaku ih ima nekoliko, i znam povremeno da svratim i da razgledam šta ima zanimljivo "u ponudi"...

Pre neki dan sam videla magičnu tablu za crtanje za decu da košta 150din!

I još ima neke brojeve i sat što se "ručno" pomera na istoj...

Ajde da ovde pišemo šta ima zanimljivo da ste vi kupile?

I da li u vašem kraju ima ovakve prodavnice?

Da li mislite da je u tim prodavnicama sve krš, ili mislite da ipak može da se nađe nešto zanimljivo?

Naravno, cene nemaju veze sa nazivom prodavnice, ali su uvek sakriveni dodaci "od 150 do 450" negde ide i više...

A da, one lego kocke što se lako sklapaju sam kupila Stefanu pre par meseci i prezadovoljna sam (sliku sam okačila u Aktivnosti vaših mališana)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Secam se pre neku godinu sam kupila neki kamioncic koji je potrajao duze od svih nazovi "markiranih".

Ali zato par stvari od garderobe su bile za jednokratnu upotrebu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Igračke još nisam počela da kupujem :) ali zato obožavam da rovarim po njihovim rafovima, svašta se nađe...

Skoro sam kupila neku tunikicu, pošto ne mogu da obučem više ni jednu "devojačku" majicu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo pre par godina u jednoj takvoj radnji kupili one slamene prostirke za plažu, i ukrasnu lampicu u obliku zvezde koja mi i dan danas traje. Ok je tamo otići za neke sitnice, igračke, ukrase.... ali mislim da stvari, tj. odevni predmeti tamo kupljeni ne mogu dugo potrajati. Aj' sad, kupi pantalone za 150 din, koliko ce trajati?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Igračke još nisam počela da kupujem :)ali zato obožavam da rovarim po njihovim rafovima, svašta se nađe...

Like, like... I ja tako prečešljam celu... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo pre par godima u jednoj takvoj radnji kupili one slamene prostirke za plažu, i ukrasnu lampicu u obliku zvezde koja mi i dan danas traje. Ok je tamo otići za neke sitnice, igračke.... ali mislim da stvari, tj. odevni predmeti tamo kupljeni ne mogu dugo potrajati. Aj' sad, kupi pantalone za 150 din, koliko ce trajati?

Krpice ne gledam, osim ako imaju neke marame ili ešarpe za dž... Ostalo nije moj stil ;)

A lampe.... Joj, što imaju nekad zanimljive, nego ne smem kući da ih nosim, nemam utičnica slobodnih :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod mene u kraju nema, ali u centru Atine sto je daleko od nas, ima nekoliko radnji koje su Sve za 1 evro. Obicno su ogromne i tu ima svasta. I sve je zaista 1 evro. Ima dosta kineskih stvari i gluposti ali ima i zanimljivih stvari. Primetila sam da uzimaju i neke markirane stvari npr kad se neka radnja zatvara verovatno pa od njih kupuju. Posto sam videla neke stvari za kucu odredjene marke i znam koliko sam ih platila i koliko su bile po radnjama, sad su tamo za po 1 evro. da se roknes. no dobro.

nazalost jako mi je daleko , a i taj deo atine nije bas za setnju,inace bih svakog dana isla u tu radnju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod mene u kraju nema, ali u centru Atine sto je daleko od nas, ima nekoliko radnji koje su Sve za 1 evro. Obicno su ogromne i tu ima svasta. I sve je zaista 1 evro. Ima dosta kineskih stvari i gluposti ali ima i zanimljivih stvari. Primetila sam da uzimaju i neke markirane stvari npr kad se neka radnja zatvara verovatno pa od njih kupuju. Posto sam videla neke stvari za kucu odredjene marke i znam koliko sam ih platila i koliko su bile po radnjama, sad su tamo za po 1 evro. da se roknes. no dobro.

nazalost jako mi je daleko , a i taj deo atine nije bas za setnju,inace bih svakog dana isla u tu radnju.

:) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo pre par godina u jednoj takvoj radnji kupili one slamene prostirke za plažu, i ukrasnu lampicu u obliku zvezde koja mi i dan danas traje. Ok je tamo otići za neke sitnice, igračke, ukrase.... ali mislim da stvari, tj. odevni predmeti tamo kupljeni ne mogu dugo potrajati. Aj' sad, kupi pantalone za 150 din, koliko ce trajati?

Somotske krem, trajale mi dve godine. Obozavam ove dve sve za 150 u kojima redovno kupujem. I deciji skafander, koji je nosila moja kcerka, pa bratanac, pa onda moja druga kcerka, i i dalje je super ocuvan pa ce ga nositi jos neko dete. I jos malo more takvih stvarcica...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pominjete odeču jel?! Pa nikad nisam kupila baš za 150 ali za nekih 500-600 din, da i to trenerka koja je extra kvaliteta dupla za zimu. Mama mi kupila dok sam bila trudna u fazonu "ma samo da izrdže trudnoću" i evo ih još uvek su u funkciji. Jeste da su odvrate roze boje ali kada sam bila trudna baš me "bolelo uvo" koje su boje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja od odeće nisam ništa kupila, ali sam uzela sobne papuče, koje su mi ok....

Juče svraćala i kupila stefanu dva autića, nije bilo magične table za crtanje, a to jurim da kupim, seli smo na našu i pukla...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uđem pre neki dan u jednu novo-otvorenu na Zelenjaku (Sve za 140) da kupim Stefiju neki autić i da vidim šta ima, dohvatim dva plastična autića iz kutije, odem na kasu i žena računa: 2*280 dinara... Ja pitam: Koliko?

Kaže te igračke su po 280 dinara... Ja prođem kroz radnju i pitam za još neke stvari koliko koštaju a ono ništa ispod 200... Kakva lagarija sa cenama... Ja se iznenadila...

Ipak ostaje posećivanje druge, u kojoj sve ima istaknutu cenu na svakom proizvodu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ima ovde u Zemunu jedna Sve za 140 din , uzimali smo stvarcice za kupatilo tipa glava od tusha i jos neke dzidze...za sad sam zadovoljna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uđem pre neki dan u jednu novo-otvorenu na Zelenjaku (Sve za 140) da kupim Stefiju neki autić i da vidim šta ima, dohvatim dva plastična autića iz kutije, odem na kasu i žena računa: 2*280 dinara... Ja pitam: Koliko?

Kaže te igračke su po 280 dinara... Ja prođem kroz radnju i pitam za još neke stvari koliko koštaju a ono ništa ispod 200... Kakva lagarija sa cenama... Ja se iznenadila...

Ipak ostaje posećivanje druge, u kojoj sve ima istaknutu cenu na svakom proizvodu :D

Pa kako im je onda sve po 140 dinara?!! Debili.

Ovde ako je radnja sve za 1 evro, onda je ama bas sve 1 evro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa kako im je onda sve po 140 dinara?!! Debili.

Ovde ako je radnja sve za 1 evro, onda je ama bas sve 1 evro.

To sam i ja pitala prodavačicu, nije znala da odgovori i ja vratila autiće (princip).

Ovde u BGDu ima koliko hoćeš takvih radnji, i sad garderobom (farmerke do 750 - 950, uđeš a najjeftinije 950...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja uzimam neku robu od firme koja snabdeva takve prodavnice.Mogu lepe stvari da se nadju za male pare.Garderobu nemaju.Uzimala sam keramicke saksije,tanjire,cinije,case,varjace,nozeve,stipaljke za ves,neke igracke,svecice,ukrasne kutijice,vaze...To smo brzo i prodali jer cena pojedinih artikala (sa sve PDV-om i marzom)iznosi stotinak dinara.Imaju i kvalitetnije stvari,npr. Luminarc tanjir od arkopala sam jos pre dve godine u Tempu placala 200 dinara za komad,a kod njih je 112.On bi mi u prodaji sa PDV-om i marzom izasao oko 150 dinara...I eto,jeftinija sam od Tempa :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I u Somboru imaju takve prodavnice,tipa "Sve za 89din",ja tamo volim da odem jer imaju super sitnica,sve sam ramove za slike tamo uzela,staklene,bas lepe,pepeljare,podmetace za serpe i za tanjire,komplet soljica za kafu mami za svaki dan,jako lepe,sa ljubicicama,ma svasta nesto tamo kupim,uvek nesto zanimljivo nadjem.Garderobu nisam uzimala,ali moja kuma nadje uvek nesto lepo i od garderobe,a da bude kvalitetno.Malo sta je stvarno 89 din,ali svuda ima cena zalepljena i nisu strasne pa je ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja uzimam neku robu od firme koja snabdeva takve prodavnice.Mogu lepe stvari da se nadju za male pare.Garderobu nemaju.Uzimala sam keramicke saksije,tanjire,cinije,case,varjace,nozeve,stipaljke za ves,neke igracke,svecice,ukrasne kutijice,vaze...To smo brzo i prodali jer cena pojedinih artikala (sa sve PDV-om i marzom)iznosi stotinak dinara.Imaju i kvalitetnije stvari,npr. Luminarc tanjir od arkopala sam jos pre dve godine u Tempu placala 200 dinara za komad,a kod njih je 112.On bi mi u prodaji sa PDV-om i marzom izasao oko 150 dinara...I eto,jeftinija sam od Tempa :lol::lol:

Eto... Ima jeftinije i od Tempa ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I u Somboru imaju takve prodavnice,tipa "Sve za 89din",ja tamo volim da odem jer imaju super sitnica,sve sam ramove za slike tamo uzela,staklene,bas lepe,pepeljare,podmetace za serpe i za tanjire,komplet soljica za kafu mami za svaki dan,jako lepe,sa ljubicicama,ma svasta nesto tamo kupim,uvek nesto zanimljivo nadjem.Garderobu nisam uzimala,ali moja kuma nadje uvek nesto lepo i od garderobe,a da bude kvalitetno.Malo sta je stvarno 89 din,ali svuda ima cena zalepljena i nisu strasne pa je ok.

Uuu, pa to je supeer, odve je počelo sa 69 pa se i ne sećam kad su prerasle u za 120... Toliko dugo su sve za 120... Već nekoliko godina...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pre neki dan uđem da tražim magičnu tablu za crtanje - polomili smo našu, i nema.

Ušla u nekoliko na Zelenjaku i nema.... :(

A žene što probaju i kupuju čizme... :blink: Puna radnja... Mislim da se ta obuća ne isplati :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

isplati se, za te pare za koje tamo mozes da kupis, samo da vucaras te cizme kad vodis decu na sneg pa se opet isplati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

isplati se, za te pare za koje tamo mozes da kupis, samo da vucaras te cizme kad vodis decu na sneg pa se opet isplati...

Ja za to imam staru obuću :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam tako u Herceg Novom letos usla u neku radnju sve za 1 evro, i tu moze da se nadje svasta nesto.... Na primer mi na trafici kupili karte 2,5 evra, a ovde su 1, a kupili jamb sa sest kockica i listicima i hemiskom negde za 2 a ovde 1.... Tako da bi nam bolje bilo da smo odmah usle u tu radnju, ustedela bih par evrica":)

Tako da super je to za tako neke sitnice, ali nikada ne bih kupila u takvoj radnji cizme ili tako nesto......to je sve krs roba!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam tako u Herceg Novom letos usla u neku radnju sve za 1 evro, i tu moze da se nadje svasta nesto.... Na primer mi na trafici kupili karte 2,5 evra, a ovde su 1, a kupili jamb sa sest kockica i listicima i hemiskom negde za 2 a ovde 1.... Tako da bi nam bolje bilo da smo odmah usle u tu radnju, ustedela bih par evrica":)

Tako da super je to za tako neke sitnice, ali nikada ne bih kupila u takvoj radnji cizme ili tako nesto......to je sve krs roba!

;) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja za to imam staru obuću :P

U to mi ulazi voda pa mi bude hladno po prsticima krompiricima :D

Ja sam recimo skoro kupovala kutije za odlaganje stvari, znate ono kad imate 500 sitnica koje skupljaju prasinu, niti mozete da ih bacite, niti da ih drzite na sve strane niti imate mesto da ih spakujete. E, te kutije su jako lepe i dekorativne, recimo u conformi su te kutije 2 do 3 puta skuplje...a nista kvalitetnije nisu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.