Petice

odgovora

Objavljeno

Super kad je probio bar jedan. Jel' joj svaki tako dugo izbijao ili samo 5ice?

generalno se mučila sa rastom svakog zubića ali jedino sa peticama ovako dugo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Luka se nocas budio na svakih sat. U neko doba sam ga prenela kod nas u krevet. Celu noc se vrteo, uopste nije imao miran san. Cas je bio na mojoj glavi cas na ledjima mm, ustali smo slomljeni. Imao je upalu usiju i zavrsio sa lecenjem juce, tako da ne verujem da ga to boli. Mislim da su petice.

Jutros negde pred zoru je cvileo u snu :(, i kad je konacno poceo san da ga hvata on je tako skocio i rasplakao se...Ma uzasna noc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jaooo mukicaaaa :( a da mu večeras pred spavanje daš neki sirup?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Luka se nocas budio na svakih sat. U neko doba sam ga prenela kod nas u krevet. Celu noc se vrteo, uopste nije imao miran san. Cas je bio na mojoj glavi cas na ledjima mm, ustali smo slomljeni. Imao je upalu usiju i zavrsio sa lecenjem juce, tako da ne verujem da ga to boli. Mislim da su petice.

Jutros negde pred zoru je cvileo u snu :(, i kad je konacno poceo san da ga hvata on je tako skocio i rasplakao se...Ma uzasna noc.

Joj poznato mi je. A. za svaki tako. Mukice.. Ana vec rece - sirup?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, nisam mu dala sirup, sad lepo spava, mada je danas losije spavao na podne a veceras kasnije zaspao, bili smo kod mojih, pa ako se probudi i ja sam mislila da mu dam sirup.

Ma meni je najveci problem to nagadjanje, sto ne znam sta mu je tacno. Ne spavamo, nije vazno, samo kad bih 100% znala razlog...............

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gornja desno IZBILA ..... jaooo kad sam je "napipala" samo što joj nisam sve po spisku (mislim zubu ;) )

A čekaju nas još 3 komada :(

Evo sad se vraćam nazad i čitam od marta bre ona se pati sa njima.... Sačuvaj bože

A sta sam ti ja rekla? Ne dao bog nikome da se mesecima vrti oko petica kao mi. Ma sta nisam psovala, ne samo zube :lol:

Devojke, nisam mu dala sirup, sad lepo spava, mada je danas losije spavao na podne a veceras kasnije zaspao, bili smo kod mojih, pa ako se probudi i ja sam mislila da mu dam sirup.

Ma meni je najveci problem to nagadjanje, sto ne znam sta mu je tacno. Ne spavamo, nije vazno, samo kad bih 100% znala razlog...............

Mozda mu se samo piskilo. Posle antibioika moguce da ga muci besika cesce. sad je on veliki da moze da se budi jer mu se piski a da nije toga svestan uopste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jani je izbila gornja desna petica i donja leva je pocela.

Da nisam slicajno videla dok sam prala zubice ,ne bi ni znala apsolutno nikakvi simtomi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jani je izbila gornja desna petica i donja leva je pocela.

Da nisam slicajno videla dok sam prala zubice ,ne bi ni znala apsolutno nikakvi simtomi.

Da kucnem u drvo - supeer :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi inace nikada nismo imali problema oko zubica.Nikada temp.niti nista sl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi inace nikada nismo imali problema oko zubica.Nikada temp.niti nista sl.

Pa onda je ovo i očekivano... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da se i mi upisemo. Juce sam slucajno, kroz igru, videla da mladjoj rastu petice.

Donja desna je skroz izbila, a gornja desna je pocela da izbija, desni okolo se crvene.

Nikakvih drugih simptoma nema, ne mogu da se setim ni da li je mozda nesto preterano bila nervozna...

B.mama voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cicana, Kamilice, kako je to lepo cuti! Ispalo je da sam sve uplasila sa peticama :lol: Bas mi je drago da je kod vas suprotno. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Krenule su nam donje petice :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam prije nekoliko dana kad se Tea smijala ugledala da joj je nikla donja lijeva petica a trojke nam još nisu izbile ali su na pomolu, ovih dana rukice su joj stalno u ustima :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neka rastu, držim fige da prođete bez šmrcanja, T, i grlobolje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neka rastu, držim fige da prođete bez šmrcanja, T, i grlobolje :)

Hvala Ivančice :) Nadam se da će tako i biti, jedino me izluđuje to što slabo jede skroz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imamo jednu peticu :wub: nijen bilo tako strasno... Vec je nabubrela i druga :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam da li neko ovo jos prati, ali mi je hitno potreban odgovor. Luki vec par nedelja izbijaju petice. Uglavnom su sve izbile do pola. Nikakvih vecih problema nismo imali, temperatura, budjenje nocu i slicno. Veceras dok je vecerao je poceo da place. Ali bas da place. Pomislila sam da se ugrizao, a kad sam pogledala imala sam sta i da vidim. Obraz sa unutrasnje strane mu je skroz natecen, ima ranu, izgleda kao da po sredini obraza ima brazdu. Uzasno izgleda, a sigurno i uzasno boli. I josse svaki put tu ugrize kad jede i onda urla od bolova. Pa me zanima da li je neko imao slicno skustvo. Bas sam se uplasila i razmisljam da ga odvedem sutra kod dr.

Ne razumem sta je brazda.

Ja i Srpski :D

Elem, H je imala isto sa unutrasnje strane kao ranicu koja se malo zagnojila. Ja mislim da se ona ujedala par puta na isto mesto i onda to nikako da zaraste pa se zagnojilo. Uglavnom, koristili smo tantum verde par dana i to je nestalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nismo bili 10tak dana u Bg, pa nikako da se javim. Honey, hvala na odgovoru. Ja sam L ipak odvela doktoru, posto smo sutradan isli na put. I to na veliki petak, jedva su nas primili, jer nisu radili normalno, vec samo za hitne slucajeve. U svakom slucaju, dr kaze a je to afta, i da to uzasno boli, da prskamo tantum verde i da ce procí za 10tak dana. Honey, to je verovatno isto to sto je imala H, samo je L to bilo preko celog obraza. Proslo je vec 2 nedelje i jos uvek ima tu ranu. Doduse, smanjila se dosta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.