Petice

odgovora

Objavljeno

Naše petice nikako da izađu...definitivno je sada 'buđenje' od njih :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pavlu je poceo proces izlaska donje levo petice... pod prstima osecam da samo sto ne izbije, a to moze ko zna koliko da traje, s' obzirom da je jedna trojka izlazila pa skoro mesec dana <_< naracno slinavi... a balavi katastrofa, non stop mu menjam bodice i majce, jer nece portiklu da nosi. Povremeno bude nervozan ali se smiri kako mu namazem calgel, a on usput me i grize pa mu to bude smesno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tako je. Samo da budete te srece da izbiju u roku od mesec dana. Mi jos stojimo na gornjim koji se naziru. Ovo je peti put da slinavi od kad je sve krenulo sa peticama. <_<

Sad sam vec toliko zeljna da izadju i da mi se dete vrati u normalno stanje.Ove periode su uzasne!

A jel i Petru izlaze obe odjednom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naše petice nikako da izađu...definitivno je sada 'buđenje' od njih :angry:

Što jednom rekoh - ah ti zubi - ceo život nam prave nesanice, od kako izlaze, popravke, menjanje mlečnih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pavlu je poceo proces izlaska donje levo petice... pod prstima osecam da samo sto ne izbije, a to moze ko zna koliko da traje, s' obzirom da je jedna trojka izlazila pa skoro mesec dana <_< naracno slinavi... a balavi katastrofa, non stop mu menjam bodice i majce, jer nece portiklu da nosi. Povremeno bude nervozan ali se smiri kako mu namazem calgel, a on usput me i grize pa mu to bude smesno.

Da, da.... Pa veliki smo za portiklu ;) Ni moj je neće odavno ni kad jede.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A jel i Petru izlaze obe odjednom?

Uspela sam samo da vidim na desnoj strani. Sad je nesnosan! Odbija sve, slinav je, nervozan...ma! uf! :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajoj... teško meni. Ako je ovako kod vas mogu da zamislim šta će tek Emi biti :( Ako je to par meseci kod nas će biti godinu dana :wacko: Za sada je samo u vidu curenja iz usta, trpanju kažiprsta i na levu i na desnu stranu, oscilacije u apetitu i sl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naše petice nikako da izađu...definitivno je sada 'buđenje' od njih :angry:

Pavlu je poceo proces izlaska donje levo petice... pod prstima osecam da samo sto ne izbije, a to moze ko zna koliko da traje, s' obzirom da je jedna trojka izlazila pa skoro mesec dana <_< naracno slinavi... a balavi katastrofa, non stop mu menjam bodice i majce, jer nece portiklu da nosi. Povremeno bude nervozan ali se smiri kako mu namazem calgel, a on usput me i grize pa mu to bude smesno.

Što jednom rekoh - ah ti zubi - ceo život nam prave nesanice, od kako izlaze, popravke, menjanje mlečnih.

Uspela sam samo da vidim na desnoj strani. Sad je nesnosan! Odbija sve, slinav je, nervozan...ma! uf! :angry:

Drustvo,invazija petica?Mi smo jos uvijek mirni,bar za sada!Je li im mazete necim desni?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja jok. Nisam mogla da mu mazem ni kad su trojke izlazile. Sda mu prsnem tantum verde ponekad, ali eferalgana moram da imam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam ništa nikad koristila ni sa kečevima (kada je 7 dana imala T) ni sa trojkama (kada je dva dana imala blago povišenu T). Računam da je to sve prirodno i da ipak mora sama da se izbori.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni ja ne mažem ništa. Kupila sam Tantum nek stoji, pa ćemo videti, za sad nema potrebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drustvo,invazija petica?Mi smo jos uvijek mirni,bar za sada!Je li im mazete necim desni?

Ja sam mazala dva puta sa calgelom, a to bas kad postane nervozan i gura prste u usta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama nicu trojke, pa je haos, srecom nemamo temperaturu, ali zato sto smo nervozni... Za sedam dana drugu cucu smo progrizli i stalno smo upljuvani.

Ja sam mazala calgelom kad su nam nicale jedinice, a sad nema sanse da bih mogla pipnuti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drustvo,invazija petica?Mi smo jos uvijek mirni,bar za sada!Je li im mazete necim desni?

Ja ne...

Ja jok. Nisam mogla da mu mazem ni kad su trojke izlazile. Sda mu prsnem tantum verde ponekad, ali eferalgana moram da imam.

Ni ja....a vidiš pokušaću i ja sa 'tantuomm'....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Deder, ženske reci te mi - jel vam se deca sad u ovoj fazi nicanja petica bune za pranje zuba?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj ne, cak sta vise, prao bi zube 100 puta :lol: I cesto mu trljam cetkicom jer mu prija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj ne, cak sta vise, prao bi zube 100 puta :lol: I cesto mu trljam cetkicom jer mu prija.

Meni se Stefi buni, pogotovo kad krenem prema peticama... I kaže "Ajde mama, bzo, gotovo"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Onda ga mnogo bole desni :( Tantum verde ce mu pomoci dosta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupila sam ga pre par dana, ali mu još uvek nisam prskala....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao te petice.... Izašle donje - sad se vide na celoj površini. Eto sve zbirno 2,5-3 nedelje. Sad su krenule gornje i opet slinavi :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo "sakupili" sve osim petica....i sada cekamo. Vidim ja da ona malo-malo pa trlja prsticima desni, ali za sada nista strasno. NIje imama ni jedan zubic punioh godinu dana i od onda nikli jedni za drugima kao kokice. Citam vasa iskustva i cini mi se da su petice najbolnije i najduze izbijaju. Ili se varam?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod nas najduze izbijaju i jos nisu :( do kraja. Sa trojkama i cetvorkama samo se mucili ali nije ovoliko dugo trajalo...sad, sve je individualno, znas i sama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod nas najduze izbijaju i jos nisu :( do kraja. Sa trojkama i cetvorkama samo se mucili ali nije ovoliko dugo trajalo...sad, sve je individualno, znas i sama.

A kad pomislim da meni nije dobro kad viidim kako se nekad unervozi - uzme kašičicu i trlja desni, mogu misliti kako je njima.... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:angry: :angry: :angry: :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaš kako me moja mama teši "što se viče muči biće im lepši i jači zubi" ;)

Sve je to ipak priroda mada jeste teško ih gledati kako se muče :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.