Crtani filmovi i emisije

odgovora

Objavljeno

Koji crtani je vasim malisanima najzanimljiviji? N.je skroz u Nodi fazonu. Ne trepce dok ga gleda i prekukala je dok joj nismo kupili igracku Nodija,sad se ne odvaja od njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Una nesto nije luda za crtacima ali voli da pogleda Doodle babz, pingu, tu ti tu, fifi ( spicu samo ) i SA BO U AVANTURU - nju obozava :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja Tara obozava crtane gleda Pepu ( to nam je psiholog preporucila) kaze da je najbolja za njihov uzrast, gleda Fifi,Nodija i neku Malu princezu, nikako crtice na engleskom pustati bar je meni receno posebno sto smo u dvojezicnom podrucju kao previse joj je bar za sada dok ovo ne savlada, ovako mi je dr. rekla gledati sa detetom crtic jedan dva dnevno i ucestvovati sa njim pricati mu, dok gleda, nikako pusti crtac i nesto svoje raditi ajde ok jedan, ali vise sad nesto nikako.

Dobila sam ovo objasnjenje deca se povlace u sebe govor zaostaje, jer na tv.u slike jasnije sve je savrseno obradjeno kompjuterski i zvuk i slika i deca se izoluju iz ovog sveta koji ih okruzuje i povlace se u taj "savrseni svet boja, oblika i glasova" sa tv-om nema interakcie nikave i deca se osamljuju dolaze u jedno stanje asocijalnosti, cak tv doktori-nazivaju i autisticna kutija..ovo sve pisem o mnogo, mnogo gledanja televizije od jednog-dva crtica 15-30 minuta u intervalima nece detetu nista biti ukoliko voli.

Mi kuci ujutru jedna pogledamo i u kolima ako se vozi gleda i to je to.

A kako to gleda u kolima? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi gledamo sundjer bobaaaa :D i mogla bi stalno da ga gleda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A kako to gleda u kolima? :rolleyes:

Mi S. pustamo preko tableta da gleda :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi S. pustamo preko tableta da gleda :rolleyes:

E bas ovako kako rece Blankic :) ima nosac na prednjem sedistu mom ona u svoje se zvali pustimo crtac i gleda dok ne prikunja :)

Jao... Pa bolje da razgleda okolo... Šta će im crtaći u kolima :P I zar ne sedite vi sa njima pozadi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.