Crtani filmovi i emisije

odgovora

Objavljeno

Da li su vaši mališani već izrazili želju za pojedinim crtanim filmovima i emisijama?

Koju im najviše privuku pažnju?

Da li vodite računa o tome da li su edukativnog karaktera?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Emiliju još uvek slabo šta interesuje na tv-u.

Jedino interesovanje je pokazala za neku odvratu emisiju sličnu Teletabisima, a zove se In the night garden. Sva sreća pa je brzo "zadovoljila" ovu fazu i sada joj se sviđa Elmov svet. Izuzetno fina emisija koju bih preporučila da vam bude izbor.

6is-Untitl.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Elmov svet i jos mnogo toga sa minimaxa!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moje dete je slabo zainteresovano za tv, malo gleda reklame al to samo poneke ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I Vasilije voli reklame, i to one gde se pojavljuju bebe ili deca, a ponekad odgleda i Pepu prase.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pavlu nije zanimljiv TV. Nista ne gleda... mozda mu zadrzi paznju dve sekunde neka pesma i to je to. Pustim mu ja DVD crtani Timmy Time i dok traje uvodna pesma njemu je zanimljivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Emiliju još uvek slabo šta interesuje na tv-u.

Jedino interesovanje je pokazala za neku odvratu emisiju sličnu Teletabisima, a zove se In the night garden. Sva sreća pa je brzo "zadovoljila" ovu fazu i sada joj se sviđa Elmov svet. Izuzetno fina emisija koju bih preporučila da vam bude izbor.

6is-Untitl.jpg

I ja volim Elmov svet :D i Veca voli Elmov svet te je i Ogica prinudjen da voli isti :lol:. No, salu na stranu, Ogi je za sada pored Elma odusevljen i Nodijem, kad - kad se zainteresuje i za neki drugi crtani koji Veca gleda ali sve je to kratkog daha i uvek se vracamo Nodiju i Elmu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sve nesto forsiram Diznijeve filmove, ali deca vole Pepu i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sve nesto forsiram Diznijeve filmove, ali deca vole Pepu i to je to.

Pa i nije tako loša Pepa. Jeste da nema neku umetničku vrednost, ali mnoge epizode su poučne! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sergej voli Mickey Mouse Clubhouse i jos par crtaca na Disney Junior kanalu koji su lepi i poucni,stvarno imaju super program za malu decu,a pustam mu na DVD Timmy Time i to isto voli,ali nema puno strpljenja da gleda.Voli kad su neke pesme na tv-u ili deca.U principu tv je ukljucen,a on ponekad baci pogled,ali se uglavnom igra svuda po stanu i u njegovoj sobici...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa i nije tako loša Pepa. Jeste da nema neku umetničku vrednost, ali mnoge epizode su poučne! ;)

Ma Pepa je sasvim ok, ali sam vec naucila da grokcem na 5 svetskih jezika, pa bih da promenim :)

E, jos jedan fin crtani, koji moje devojke vole da gledaju, Mala Princeza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma Pepa je sasvim ok, ali sam vec naucila da grokcem na 5 svetskih jezika, pa bih da promenim :)

E, jos jedan fin crtani, koji moje devojke vole da gledaju, Mala Princeza.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma Pepa je sasvim ok, ali sam vec naucila da grokcem na 5 svetskih jezika, pa bih da promenim :)

E, jos jedan fin crtani, koji moje devojke vole da gledaju, Mala Princeza.

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pavle je poceo da gleda Nodija :) Pustim mu na youtube plejlistu, on legne na krevet i gleda. Sam trazi, odgleda maksimalno pola sata pa zaspi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pavle je poceo da gleda Nodija :) Pustim mu na youtube plejlistu, on legne na krevet i gleda. Sam trazi, odgleda maksimalno pola sata pa zaspi ;)

Skini sa youtube-a preko http://keepvid.com/ - kvalitet slike je zadržan, a i nema bojazni kad zakaže net ;) A i jedna epizoda zauzima 25-35MB, što je super za taloženje gomile epizoda. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Skini sa youtube-a preko http://keepvid.com/ - kvalitet slike je zadržan, a i nema bojazni kad zakaže net ;) A i jedna epizoda zauzima 25-35MB, što je super za taloženje gomile epizoda. ;)

E hvala... jos cu da narezem, pa na tv neka gleda ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kod nas se gleda Bumba... ali nam je rano, i prespavamo ga ujutro :( na YT postoje sa hrvatskim prevodom, što i nije neki problem jer izgovore 3 reči po epizodi, ali ja već danima pokušvam da ga nađem negde da ga skinem ali mi ne polazi za rukom, ako znate gde da ih nađem pomozite!

inače moj dečak kad hoće da gleda crtaće počne da skače oko kompa i da viče ba-ba( trebalo nam je neko vreme da ukapiramo da to nije baba nego bumba :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moje dete nece da gleda nista sem reklama :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moje dete nece da gleda nista sem reklama :D

Ja sam mislila da je moja jedina. :lol: Samo sto je ne mogu dozvati kad su reklame, samo sto ne udje u TV. I voli uvodnu spicu Dnevnika na RTS-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi gledamo Tomicu i prijatelje. Imamo DVD sa 15-tak epizoda tog crtaca, ali on odgleda prve dvije epizode bez treptanja, a ostalo samo dotrci pred TV da plese uz spicu. :D

Bumba mu je zanimljiv, kao i djecije pjesmice. A da, i emisija "U nocnoj basti" koju je spomenula Ana mu drzi paznju, i vec na pocetku nabroji one lutke koje se tamo pojavljuju (Apsi Dejzi, Igl Pigl, Maka Paka, kako li vec...).

Od ostalih crtaca- Timmy time, Traktor Tom, Majstor Bob, voli uvodne spice i kao obraduje se kada pocinju ovi crtaci, tapse rukama i smije se na sav glas. Gleda cijela 2 minuta, i ide dalje. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marko gleda Pepa prase i Baby tv....tj. to mu pustam, kad imam nekog posla po kuci ili nesto na brzinu da uradim, pa mi je potrebno da miruje. :)

Problem je sto je Uni baby tv dosadan i ona trazi Fifi, Strumfove, Minimax...i onda bude povuci-potegni.

Ne volim uopste sto gledaju tv...dok se Marko nije rodio, Una je jako malo vremena provodila ispred tv-a, jednostavno sam, sa jednim detetom, imala puno vise vremena za neke nase zajednicke aktivnosti...sa dvoje male dece je mnooogo drugacije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tv gleda kad ja nesto radim i to Duck tv i Minimax.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izgleda da samo moje dete obožava TV! :(

Ne možemo ga odvući od njega čim uključimo tv! Zato ga i ne uključujemo kad je on u sobi. Problem je u tome što imamo veliki lcd ekran, koji mu je lako dostupan i može jako blizu da mu priđe, što, naravno, ne valja. Gleda Voćkice, crtani sa dvd-ja, samo donekle, pa se smori, dok ja ne spremim ručak i to iz svoje stolice za hranjenje, sa bezbedne udaljenosti.

Inače, obožava reklame, Tv slagalicu i sve muzičke špice i spotove! Samo, to dobija u prolazu! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mimi voli Baby tv ali ne sve crtace.Omiljen mu je Charlie and the numbers i to broj 9.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.