Muško - ženska prijateljstva

odgovora

Objavljeno

Da li ste nekad imale ili imate najboljeg druga ,a da tu nije bilo muvanja , flerta, sexa... ?

Sta mislite o takvim prijateljstvima , da li mogu da opstanu ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam najboljeg druga, zajedno smo odrasli, nasi roditelji su prijatelji godinama, nikad nije bilo nicega sem prijateljstva, kad sam se udala odnosi su nam malo zahladili, ali su vremenom on i mm postali drugari. Sad se redovno vidjamo i druzmo, i da ja cu mu biti kuma na svadbi :D

Mislim da takva prijateljstva mogu da opstanu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zanimljiva tema :)

E, pa znaš kako, ja sam se davno, davno mnogo više družila sa muškim svetom... :D

Svi su bili odlični drugari, a ako je i bilo simpatija sa njihove strane - nisu smeli da pisnu :D - ja sam stalno ponavljala da njih nikad ne mogu da gledam drugačije no ko stariju braću...

Izuzetak: jedan drugar sa kojim smo prestali da se družimo (pre 5 godina) jer je posle nekoliko godina rekao - ja ne mogu da se više družim sa tobom, ti mi se dopadaš od početka.

Ok, ne družimo se, ti se meni ne dopadaš ;)

Provaljivala sam sve vreme, ali sam kulirala, jer on nikad pre toga reč nije izustio da mi to i kaže.

Pravi prijatelji su i dalje moji najbolji drugovi, sa kojima nema flerta, ni ničega - i dalje su mi ko braća, neki imaju svoje porodice, neki pate za bivšim curama, neki još studiraju... Mm ih sve poznaje i super se i on sa njima slaže :)

Htedoh reći da prava muško-ženska prijateljstva mogu da postoje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Druzila sam se i sa devojkama, pa je bilo flerta :lol: Uglavnom, imam mnogo vise muskaraca za prijatelje, jako malo zena. Ne znam da li je ikada neko od njih imao ili ima neke namere, nisam upoznata. ;) Svi muskarci u mom koruzenju znaju da uvek ja biram i nikad ne zelim da budem birana. Mozda je to sustina.

Me me voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:) :) :)

Odrastla sam sa starijim bratom od mene i sa njegovim drustvom - dakle sa muskarcima. U zivotu sam uvijek imala najbolju drugaricu - dvije i obe su me do srzi razocarale, musko kao prijatelj me nikada nije razocarao.

Mnogo lakse mi je druziti se sa muskarcima, sa njima sam uvjek izlazila, nikada me nisu zanimali izlasci sa 20 žena, si u štiklama, naciferane, namazane, paze da se ne uflekaju i sl. gluposti ....

Sa muskim drustvom u provod i uživancija .... i uvjek su me pazili, štedili, drzali me kao kap vode na dlanu .... uvjek su bili tu za mene i RIJETKO koji da me je muvao i sl. tome. Znali smo spavati u istom krevetu a da se ni malim prstom ne dotaknemo

Danas, manje vise svi su se poženili, ja imam nekoga i nekako su ta prijateljstva izbljedila, sada su nam drugaciji interesi ali i dalje stojim iza toga da će mi muško prije biti tu nego žensko i dan danas da u sred noci pozovem bilo kojeg od njih nacrtace se ispred mene i pomoci mi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa, ja nsiam imala nikad nekog muškog druga, da mu verujem, pričam razne ženske budalaštine...tako da ne mogu biti objektivna i dati neko mišljenje iz iskustva....ali recimo da bih pre izabrala drugaricu da joj se poverim nego druga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ti, Cupavice, sta ti mislis o ovoj temi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve najbolje :D hihihi .. Mislim da postoje .. Ja sam imala takva drugarstva , nema muvanja , nema sexa , samo prica , zezanje ... Neki to ne razumeju , no dobro , nisu svi isti .. : ) Ali lepo je kad imas druga ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste. Cak iako vecina zena misli da svi muskarci isto razmisljaju imaju pravo donekle. Razlika je u tome sto je nekim muskarcima bitnije da budu nekoj zeni prijatelj nego neuspeli ljubavnik, a neki muskarci znaju da budu do srzi posteni, da to sve kazu, ali da ne prave od toga problem.

Ja sam, iz doba skolskih dana, imala puno decaka za drugare. Kad su se, vremenom, poozenili, vecina je navodila kako njihove zene imaju neke moje osobine. Jedno vreme sam mislila da su se mozda i lozili na mene, a onda sam shvatila da nije to. Prosto, muskarcima, jedna zenska figura kao prijatelj, u detinjstvu moze da utice na rasudjivanje prema drugim zenama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenske, evo i muskog misljenja:

Smatram da musko-zensko prijateljstvo moze da postoji, ali sve zavis od osoba... ja sam imao i dan danas imam drugarice sa kojima mogu da se posavetujem oko svega, da povedem sa sobom da mi pomognu da izaberem supruzi poklon ili nesto slicno... a mislim da nam svima prija misljenje suprotnog pola, pogotovo ako je u pitanju nesto o suprotnom polu, a uglavnom jeste ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Postoje prijateljstva ali samo prijateljstva između normalnim muškarcima i ženama.Ja imam par drugarica sa kojima sam bio i ostao u ekstra odnosu i nikada tu ničeg osim drugarstva i iskrenog prijateljstva nije bilo.I dan danas sa mojom porodicom odem i posetim drugarice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Volim musko-zenska prijateljstva... Muskarci su uvijek bili otvoreniji i iskreniji, a to mi je u tinejdzerskom dobu bilo i najvaznije. Kada mi je trebao savjet, uvijek sam ga prvo trazila od muskih drugara, jer kod njih nema uvijanja i zavlacenja. Imala sam dosta i drugarica, ali mi je ono opusteno caskanje sa muskim prijateljima nezamjenjivo.

Sada smo se udaljili, jer sam tokom studiranja oko sebe okupila samo zensko drustvo, ali i dalje mi je drago kada se muz od neke od mojih prijateljica ukljuci u pricu o roditeljstvu, braku, itd. Volim da cujem i musko misljenje. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Musko zensko prijateljstvo postoji i mnogo je jace od musko-muskog i zensko-zenskog (u vecini slucajeva)!!! Moj najbolji drug iz gimnazije je moj vencani kum tj kuma ( zamislite kako se pop iznenadio kada je video kumu od 190 cm i 90 i kusur kg :) i obozavam ga, ali bez ikakvog erotskog prizvuka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

100% postoje musko-zenska prijateljstva i to mnogo iskrenija nego zensko-zenska ... u to sam 1000% sigurna. U zivotu sam imala vise muskih drugara nego drugarica ... a tako je i sada. Sta mislim o ovome dovoljno govori to sto mi je venacni i krsteni kum moj drug a ne drugarica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

100% postoje musko-zenska prijateljstva i to mnogo iskrenija nego zensko-zenska ... u to sam 1000% sigurna. U zivotu sam imala vise muskih drugara nego drugarica ... a tako je i sada. Sta mislim o ovome dovoljno govori to sto mi je venacni i krsteni kum moj drug a ne drugarica.

:) Jup.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam najboljeg druga koji mi je ujedno i najbolji prijatelj. Upoznali smo se na chatu pre 11godina i on je iz drugog grada dosao kod mene da se upoznamo nakon godinu dana online druzenja. Licno se znamo punih 10godina i nikada nijedna drugarica nije mogla ni da mu bude konkurencija na listi mojih prijatelja. On, pa deset praznih mesta i posle svi ostali ;)

On mi je bio kuma na vencanju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja da upisem ovde. Ja imam druga od moje cetvrte godine :) vise mi je kao brat/sestra :) o svemu uvek mogli da pricamo, milion puta kad smo bili mali se posvadjali u igri. Odrastali zajedno,kuca do kuce. Bio veoma iznenadjen sto mi nije bio kum na vencanju :) kad sam se porodila medju prvima je dosao da vidi bebu. S mojim muzem je u super odnosu. On kad dodje mm namerno izadje na 15-ak min da mi mozemo da se ispricamo, da ja pokupim traceve, sta ima kod njega u vezi, jer znam da ga je sramota da to prica pred mm. :) savetnici jedno drugom bili kad su veze u pitanju, jer uvek je dobro cuti misljenje one druge strane i kako oni razmisljaju. Tako da ja verujem u musko zenska prijateljstva, ali samo ova sto su od detinjstva. Ona posle sto sam sticala sa muskarcima, uvek tu bude nekog muvanja...nisu to meni cista posla :)

*andjelcic* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.