Mame, kako spavate?

odgovora

Objavljeno

Uf, ja sam u poslednjh mesec i po dana bas preumorna. Bebica ima 4 i po. Od prvog dana lepo spava, sada uz jedno budjenje oko 05-06h. Medjutim, problem sam ja. Kad se probudim sa njom, vise ne mogu da zaspim. Lezim u krevetu po 2 h, nema sna! Popodne retko kad spavnem, inace sam imala problema da zaspim po podne od kako znam za sebe, valjda mi je takav bioritam, mentalni sklop, sta vec...Znam da cu jednog dana dobiti dijabetes, srcane bolesti zbog manjka sna :o , ali nije do mene, zelim da spavam i nadjem vremena, ali ne moguuuuu! Morala sam nekome da se pozalim :rolleyes: Ako neko ima slicne probleme neka mi da savet, vi sto lepo spavate se ne javljajte <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

vi sto lepo spavate se ne javljajte <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uf, ja sam u poslednjh mesec i po dana bas preumorna. Bebica ima 4 i po. Od prvog dana lepo spava, sada uz jedno budjenje oko 05-06h. Medjutim, problem sam ja. Kad se probudim sa njom, vise ne mogu da zaspim. Lezim u krevetu po 2 h, nema sna! Popodne retko kad spavnem, inace sam imala problema da zaspim po podne od kako znam za sebe, valjda mi je takav bioritam, mentalni sklop, sta vec...Znam da cu jednog dana dobiti dijabetes, srcane bolesti zbog manjka sna :o , ali nije do mene, zelim da spavam i nadjem vremena, ali ne moguuuuu! Morala sam nekome da se pozalim :rolleyes: Ako neko ima slicne probleme neka mi da savet, vi sto lepo spavate se ne javljajte <_<

Kako spavam :angry: :angry: :angry: Ja ni ne znam šta to znači. Od kako sam ostala trudna, do sada, a ima tome dve godine i devet meseci, nisam prespavala noć, bez 2-3-5 budjenja, a o spavanju preko dana ni ne razmišljam. U jednom periodu sam mislila da ću poludeti, a sad sam se toliko navikla da mislim da ne bih ni mogla normalno prespavati noć :blink: :blink: :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ptičice, jel sa vama spava?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako spavam :angry: :angry: :angry: Ja ni ne znam šta to znači. Od kako sam ostala trudna, do sada, a ima tome dve godine i devet meseci, nisam prespavala noć, bez 2-3-5 budjenja, a o spavanju preko dana ni ne razmišljam. U jednom periodu sam mislila da ću poludeti, a sad sam se toliko navikla da mislim da ne bih ni mogla normalno prespavati noć :blink: :blink: :blink:

E, mukice,vidis da i ja imam iste tegobe, spavane preko dana mi je umetnost. Bas steta, beba mi je divnaaa,ali kad ja ne mogu da zaspim i to ti je. Inace, nisam ni ja veci deo trudnoce spavala dobro, znala sam docekati zoru u krevetu. Cak sam bila u bolnici par dana, u 7.mesecu sam se onesvestila od iscrpljenosti negde na ulici, pa su jadni ljudi zvali hitnu pomoc, show! Postoji podatak da 30% trudnica ne spava, ja sam odmah znala da cu se lansirati u tu grupu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ptičice, jel sa vama spava?

Ima svoj krevet u kome lepo zaspi, ali se i u njemu budi bar 2-3 puta, a kod nas predje oko 6 ujutru. Odspava još malo pa oko 7 ustajanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam taj problem riješila tako što sam krevetac spojila sa krevetom i skinula stranicu...Filip sada spava, valjda cijelu noć(kada se ja ne probudim :) )...ako se i probudi, nađe svoju flašicu i eto...probudi me samo kada nestane čaja/soka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Blago tebi! Ja sam psiho! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima svoj krevet u kome lepo zaspi, ali se i u njemu budi bar 2-3 puta, a kod nas predje oko 6 ujutru. Odspava još malo pa oko 7 ustajanje.

Pticice, i ja sam iz Uzica. Kako se ubacuju ove slicice koje svi koristite?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam taj problem riješila tako što sam krevetac spojila sa krevetom i skinula stranicu...Filip sada spava, valjda cijelu noć(kada se ja ne probudim :) )...ako se i probudi, nađe svoju flašicu i eto...probudi me samo kada nestane čaja/soka.

Problem je što nama vode nestaje svako malo, pa to ispadne najmanje 2 ustajanja, a pored tolike vode mora se jednom i promeniti noćna pelena. ( 2+1 ) - dnevnu ne nosi već četiri meseca, a ove noćne se nećemo osloboditi naredne četiri godine :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Problem je što nama vode nestaje svako malo, pa to ispadne najmanje 2 ustajanja, a pored tolike vode mora se jednom i promeniti noćna pelena. ( 2+1 ) - dnevnu ne nosi već četiri meseca, a ove noćne se nećemo osloboditi naredne četiri godine :(

Ma kakvi mijenjanje pelene...jok, znaju oni sve glumci mali....kada vidi da joj smeta pelena prestaće i piti vodu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma kakvi mijenjanje pelene...jok, znaju oni sve glumci mali....kada vidi da joj smeta pelena prestaće i piti vodu...

Mada, zna i da nas probudi kako bismo joj doneli nošu da piški u nju, ili ako je noša u sobi, a najčešće jeste, onda nas probudi da nam kaže da je to obavila, sama skine pelenu, ali ne zna sama da je obuče :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pticice, i ja sam iz Uzica. Kako se ubacuju ove slicice koje svi koristite?

ducko, poslala sam ti pp. Možeš li da je pročitaš?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovaj moj vec cetir dana izigrava vampira :( A ja zombija :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Millar ti si se porodila 2 dana pre mene,samo si rodila dve bebe i svaka ti čast,ja se jedva borim sa jednom... :rolleyes::D :D

Ne znam šta je spavanje preko dana jer nikad nisam imala naviku da spavam preko dana niti to mogu,ustala bih još nervoznija i bude mi još gore...

Preko noći kako kad...legnem oko 1,i ako mi ona spava od 20h,ja ne legnem nikad pre 1h,pa se budim oko 4,pa oko 7,onda je prebacim kod mene,i tako kunjam,ne spavam više jer ona kmekne čim joj ispadne laža ili igračka iz ruke... -_-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako spavam?

Kratko i jasno NIKAKO!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

iako je moja bebica napunila 4 ,eseca i usla u peti ja sam zaboravila sta znaci spavati..od kad je usla u 4ti mesec sisia na 2h i danju i nocu...budi se oko 5-6 ujutru i tu je kraj...danju nemam kad da spavam jer imam obaveze sto oko nje jer spava 20-30min sto zbog drugih obaveza :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

iako je moja bebica napunila 4 ,eseca i usla u peti ja sam zaboravila sta znaci spavati..od kad je usla u 4ti mesec sisia na 2h i danju i nocu...budi se oko 5-6 ujutru i tu je kraj...danju nemam kad da spavam jer imam obaveze sto oko nje jer spava 20-30min sto zbog drugih obaveza :(

Iako je moja napunila 23 meseca (za koji dan) ja sam isto zaboravila šta znači spavati <_<:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako spavam :angry: :angry: :angry: Ja ni ne znam šta to znači. Od kako sam ostala trudna, do sada, a ima tome dve godine i devet meseci, nisam prespavala noć, bez 2-3-5 budjenja, a o spavanju preko dana ni ne razmišljam. U jednom periodu sam mislila da ću poludeti, a sad sam se toliko navikla da mislim da ne bih ni mogla normalno prespavati noć :blink: :blink: :blink:

Ovo bih i ja napisala u vreme kada je Petar imao 1 godinu i 11 meseci. Vec sa 2 godine, verovala ili ne, spavamo celu noc. Ja se jos uvek budim da vidim da li je pokriven, desi se da me probudi nekad da piski, ali retko. Ne mogu da se naviknem.

Secam se da sam se mesecima pitala kada cu sastaviti bar 3 sata sna u kontinuitetu, a onde, odjednom, klik! spavam po5, 6, 7 ,8 sati....vise sad zavisi od mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako spavam :angry: :angry: :angry: Ja ni ne znam šta to znači. Od kako sam ostala trudna, do sada, a ima tome dve godine i devet meseci, nisam prespavala noć, bez 2-3-5 budjenja, a o spavanju preko dana ni ne razmišljam. U jednom periodu sam mislila da ću poludeti, a sad sam se toliko navikla da mislim da ne bih ni mogla normalno prespavati noć :blink: :blink: :blink:

Pa da....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo bih i ja napisala u vreme kada je Petar imao 1 godinu i 11 meseci. Vec sa 2 godine, verovala ili ne, spavamo celu noc. Ja se jos uvek budim da vidim da li je pokriven, desi se da me probudi nekad da piski, ali retko. Ne mogu da se naviknem.

Secam se da sam se mesecima pitala kada cu sastaviti bar 3 sata sna u kontinuitetu, a onde, odjednom, klik! spavam po5, 6, 7 ,8 sati....vise sad zavisi od mene.

A najviše od foruma! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja beba spava od 23 do 6 ujutru. Tako da sam odmorna, ali cu morati da ga budim da sisa, tako su mi rekli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja beba spava od 23 do 6 ujutru. Tako da sam odmorna, ali cu morati da ga budim da sisa, tako su mi rekli.

Ne budi dete da sisa. Nikako. To ti je moj savet. :) Ne treba ti da navikavaš dete da se budi. Da je gladno - budilo bi se da jede.

Samo nek spavka, :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nemam reči 'ohrabrenja'...jer se moja Anđa budi minimum 2 puta tokim noći....a tek što mi ruke drži u grudima i non-stpo me 'čačka'.....uh bre ,ja sam stvarno zaboravila da spavam u komadu :unsure:

Ovako ja spavam već više od 2 godine <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bas tako...

i moje je od neka 4mjeseca znalo cijelu noc da prespava bez budjenja...i mene bude strah da nije gladna i pocnem joj na svaka 2h gurat siku u usta,i sad je navikla na to... <_< i stalno mi se budi i trazi... :angry:

Ja sam ukinula te noćne podoje sa Anđinih 18 meseci ali dzaba,ona se budi stalno :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.