Polip i porođaj

odgovora

Objavljeno

Zdravo! Zanima me da li neka mama ima iskustva sa polipom na grlicu materice. Tacnije, zanima me da li je moguc prirodni porodjaj ukoliko postoji polip na grlicu. Imali neko iskustva sa ovim?

Hvala <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo! Zanima me da li neka mama ima iskustva sa polipom na grlicu materice. Tacnije, zanima me da li je moguc prirodni porodjaj ukoliko postoji polip na grlicu. Imali neko iskustva sa ovim?

Hvala <_<

Ja sam imala polip na grliću materice, pojavio mi se negde u trećem mesecu. U sedmom sam imala krvarenje, odnosno polip je prokrvario, jako sam se uplašila ali se ispostavilo da to nije ništa. Porodila sam se prirodnim putem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam imala polip na grliću materice, pojavio mi se negde u trećem mesecu. U sedmom sam imala krvarenje, odnosno polip je prokrvario, jako sam se uplašila ali se ispostavilo da to nije ništa. Porodila sam se prirodnim putem.

Hvala puno. I meni se pojavio negde u trecem mesecu. Za sada nemam nikakve smetnje, ali me je bunilo to da li je moguc prirodni porodjaj. Hvala jos jednom. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala puno. I meni se pojavio negde u trecem mesecu. Za sada nemam nikakve smetnje, ali me je bunilo to da li je moguc prirodni porodjaj. Hvala jos jednom. :)

Polip nikakve smetnje na porodjaju ne moze da izazove... moja sestra ga je imala i porodila se prirodnim putem... ja hvala Bogu za sada nemam nikakvih problema ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imala sam ga u prvoj trudnoci od starta i krvario je skoro celu trudnocu.Dr mi je odmah rekao da to nije nista i da ce otpasti prilikom porodjaja.I otpao je.Tako da ti samo ostaje da se nadas da ces na prirodni porodjaj i onda polipu cao :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.