Molba za admine i vlasnika sajta

odgovora

Objavljeno

Zamolila bih administratore da podese na mom profilui da mi vise ne stizu obavestenja na mail kada neko komentarise na temama na kojima ucestvujem. Nalazim u "Podesavanje obavestenja/notifikacija" da mi je podeseno da mi obavestenja stizu jednom nedeljno (ako je to?), ali meni stizu stalno. Ne bih htela da mi na mail ista stize. Hvala puno! 

Objavljeno

http://Screenshot-2019-01-20-22-59-01.pngprntscr

Da li ovo javlja jos nekom,je li ovo u vezi fotuma celog ili samo mog profila ili sta je ovo? Kakvi hakeri?

Objavljeno

Da, i meni se ista stvar desava, ni meni nije jasno kakvi crni hakeri, brkanje datuma itd

Objavljeno

I meni isto pokazuje, kao da je sertifikat sajta istekao , na svoju odgovornost ga posecujem od kao 21og 

Objavljeno

Ja gledam kakve podatke,nemam ovde nista zanimljivo da bi meni hakeri krali....

Objavljeno

Zamolila bih administratore da podese na mom profilui da mi vise ne stizu obavestenja na mail kada neko komentarise na temama na kojima ucestvujem. Nalazim u "Podesavanje obavestenja/notifikacija" da mi je podeseno da mi obavestenja stizu jednom nedeljno (ako je to?), ali meni stizu stalno. Ne bih htela da mi na mail ista stize. Hvala puno! 

Poštovana, nemam pristup Vašim notifikacijama. Preporuka je da skrolujete stranicu sa podešavanjima notifikacija skroz do ispod prvog dugmeta Save, a onda ručno obeležite klikom šta želite da Vam stiže od obaveštenja. Javite šta ste uradili. Dešavalo se da nam članice pišu sa sličnim zahtevima, ali da uopšte nisu videle da su im na raspolaganju podešavanja niže tog prvog Save.

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.

Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.

Prijavite se

• Članovi/članice na temi   0 članova

No registered users viewing this page.