Molba za admine i vlasnika sajta

odgovora

Objavljeno

Jel pise gost ili ghost? Mislim da je ghost i da su to oni koji su obrisali profile...

Pišu gosti, koliko sam razumela to su člaovi sa sajta koji se nisu registrovali i na forumu. To je kao jedan portal al je login i registracija malo :wacko: :wacko: :wacko:

*andjelcic* voli ovo

Objavljeno

Aha, ja kao da sam videla par puta Ghost pa nickname, a te zene odavno nisu pisale i tako nesto povezah... Blago meni :D ;)

Objavljeno

Iskreno i ja bih volela znati :( jer su i moderatori na čekanju za neke odgovore i razrešenje nekih problema.

A da li bi mozda ti mogla da mi pomognes kako da izmenim neke postove?

Ana* voli ovo

Objavljeno

Soleil moze bilo ko od moderatora da ti pomogne oko toga,pisi pp nekoj od nas :)

kada ce biti otkljucane neke teme? :)

Veruj Majo ni mi jos uvek nista ne znamo,cim bude nekih novosti javljamo :)
Ana* voli ovo

Objavljeno

Soleil moze bilo ko od moderatora da ti pomogne oko toga,pisi pp nekoj od nas :)

Kao što koleginica reče, samo pošalji bilo kojoj PP ;)

Objavljeno

Pišu gosti, koliko sam razumela to su člaovi sa sajta koji se nisu registrovali i na forumu. To je kao jedan portal al je login i registracija malo :wacko: :wacko: :wacko:

Eeeee sad mi je malo jasnije :D

Bila sam u fazonu: zasto one mogu a ja neeeeee?! :P Salim se, samo mi je bas bilo nesto nejasno i cudno, al je Ivancica sve razjasnila :)

Objavljeno

a ni ne vidi se tema "stize novi bebac forum"

Objavljeno

Nemam vremena da Vas pratim, ne učestvujem na temema pa bih se iščlanila sa foruma. Ako to možete vi - zahvaljujem, ako ne javite mi kako da to odradim. Hvala.

Objavljeno (Izmenjeno)

Da li bi moglo da se ubaci jos smiley-ja u emotion ili da se ubaci opcija za dodatne smiley-je.

Nisam iscitala temu mozda je o tome vec bilo reci.

U svakom slucaju pohvale za forum.

Izmenjeno od strane Bubu 2

Objavljeno

Na koji nacin mogu da izmenim neke svoje poruke sa foruma koje ne zelim da ostanu vidljive? 

Iz vaseg pravilnika:

"Postove koje ste pisali na forumu nije moguće izbrisati ali ih možete korigovati ili izmeniti ukoliko ne želite da neki sadržaj ostane vidljiv.

Svaku izmenu posta je neophodno uraditi pre brisanja profila, nakon čega je potrebno da obavestite administratora da može da se obriše profil."

Objavljeno (Izmenjeno)

Na koji nacin mogu da izmenim neke svoje poruke sa foruma koje ne zelim da ostanu vidljive? 

Iz vaseg pravilnika:

"Postove koje ste pisali na forumu nije moguće izbrisati ali ih možete korigovati ili izmeniti ukoliko ne želite da neki sadržaj ostane vidljiv.

Svaku izmenu posta je neophodno uraditi pre brisanja profila, nakon čega je potrebno da obavestite administratora da može da se obriše profil."

Mozemo izmeniti postove samo u slucaju brisanja vaseg profila sa foruma.

3. BRISANJE PROFILA

Ukoliko želite da se obriše profil koji ste koristili na Bebac forumu to možete učiniti kontaktiranjem glavnog administratora.

Postove koje ste pisali na forumu nije moguće izbrisati ali ih možete korigovati ili izmeniti ukoliko ne želite da neki sadržaj ostane vidljiv.

Svaku izmenu posta je neophodno uraditi pre brisanja profila, nakon čega je potrebno da obavestite administratora da može da se obriše profil.

U slucaju brisanja profila najlakse ce biti izmenjeni tako sto cete ih prijaviti i u komentaru navesti koji deo zelite izmeniti.

Izmenjeno od strane Admin 3

Objavljeno

Имам једну молбу: 

Будите мало блажи кад је кажњавање у питању. Ипак смо ми само маме и може нам се мало кроз прсте прогледати. Бебац ваљда може да нас разуме, он и постоји због нас, зар не?  Дођемо  овде да се опустимо, прозборимо коју, па ако треба и мало посвађамо да би се ослободиле стреса. Боље и тако него са мужем или свекрвом, далеко било :P  Знате већ како посао маме уме бити стресан. Посебно Вас молим да будете блажи према трудницама, поготово пред порођајем, али и према мамама које су у туђини. Надам се да нисам превише захтевала. Растужује ме ова прича.

Objavljeno

Da li moze neko da mi objasni kako je moguce da postoje postovi sa mojim nickom na portalu bebac,a ja taj post nisam pisala? Ne na forumu nego na onom drugom delu? 

Objavljeno

Pa moguce je valjda da jos neko ima nick Earl Grey?Zasto ne bi bilo moguce?
Na forumu ne mogu da budu dva ista nicka,a s obzirom da je forum jedno a sajt drugo...moguce je. 

Earl Grey voli ovo

Objavljeno

Ko je kažnjen, i zašto Bgb briše profil??? Ja volim Bgb. Bgb, nemoj da brišeš profil!!!!

Earl Grey voli ovo

Objavljeno (Izmenjeno)

Na forumu ne mogu da budu dva ista nicka,a s obzirom da je forum jedno a sajt drugo...moguce je. 

На овом форуму је могуће имати два иста ника. Вероватно да су то у међувремену променили, али знам да постоје две Милице са звездицом. 

Izmenjeno od strane Lilith
Пилче voli ovo

Objavljeno

Lilith, jedna Milica je odmakla zvjezdicu od imena, a druga primakla :rolleyes:

Lilith voli ovo

Objavljeno

Ja samo da mahnem, a prepoznat ce se onaj kome masem. Jos uvijek cekam, zapravo cekamo.

Objavljeno

Da li moze neko da mi objasni kako je moguce da postoje postovi sa mojim nickom na portalu bebac,a ja taj post nisam pisala? Ne na forumu nego na onom drugom delu?

Predpostavljam da mislite na komentar ispod clanka na portalu.Prilikom registrovanja na portal unosite svoje licne podatke,licno ime.A prilikom registracije na forumu unosite zeljeni nick.

Neko je prilikom komentarisanja clanka na portalu ili uneo ime "mitko" u polju gde treba uneti ime ili je registrovani clan portala sa imenom "mitko"

Da biste ostavljali poruke na forumu morate biti registrovani na portalu.Da bi ste komentarisali clanke na portalu ne morate biti registrovani clan na portalu,vec samo uneti komentar,ime i e-mail adresu.

Dakle sem istog imena/nicka vi sa osobom koja se potpisala kao "mitko" nemate nista zajednicko.Niko ne moze sa sigurnoscu da tvrdi da ste vi to pisali.

Kate Kapetanica i Earl Grey volite ovo

Objavljeno

Lilith, jedna Milica je odmakla zvjezdicu od imena, a druga primakla :rolleyes:

Tako je.

Objavljeno

Ne mogu postojati dva potpuno ista nicka.Razlika moze postojati u razmacima na pocetku,izmedju i na kraju nicka i u znakovima interpunkcije i drugim znakovima.Primer:( Earl Grey) sa razmakom na pocetku (Earl  Grey) sa dva razmaka izmedju reci i (Earl Grey ) sa razmakom na kraju reci su za sistem razlicite.Isto vazi i za Earl-Grey,Earl_Grey...

Earl Grey nemojte zameriti sto je vas nick uzet za primer.

Objavljeno

Ne zameram,sve je ok.

Hvala na odgovoru i razjasnjenju,razumela sam sve.

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.

Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.

Prijavite se

• Članovi/članice na temi   0 članova

No registered users viewing this page.