Molba za admine i vlasnika sajta

odgovora

Objavljeno

Poštovani

Obzirom da radim magistarski rad te da mi nedostaju neki statistički podatci a koji se odnosi na mišljenje ljudi van granica BiH, kao i podatci skupljeni putem interneta, bila bi vam zahvalna kada bi ste mi dozvolili da određenu anketu postavim na sajt te da mi zainteresovane članice putem posta ili PP odgovore na anketu.

rad je iz oblasti ekonomije a tiče se internih faktora poslovanja kompanije u fazi rasta i razvoja.

Podatke bi koristila isključivo za svoj magistarski rad a potrebni su mi odgovori na pitanja kao što su:

uslovi rada, plaćanja, motivacioni faktori, bracni status, pol, zadovoljstvo poslom i funkciom itd

Znam da je ovo sajt koji se tice trudnica i mama ali bi Vas opet MOLILA, da mi kao jednoj od vasih aktivnih clanica (sada se malo hvalim) izadjete u susret, bar narednih mjesec dana pa kasnije mozete da zatvorite temu ....

Ovo mi je idealna i jedinstvena prila da skupim toliko dragocjene podatke a ako je neko ikada pisao rad zna o cemu pricam ....

Jos jednom Vas usrdno molim da mi izadjete u susret i nadam se da ce glavni i odgovrni sef :) Bebac dopustiti da postavim anketu

Smatram da bi bilo neumjesno da sam postavila tu anketu bez Vase dozvole i nadam se da cu dobiti dozvolu u sto skorijem vremenu

S postovanje Nina :) :) :)

Draga Nani,

slobodno postavite anketu. Postavite je u okviru dela Posao i Finansije.

Želimo vam puno sreće sa magistarskim radom, nadamo se da će vam anketa pomoći i da ćete uspešno položiti.

Javite nam kada se završi i zatvorićemo je.

Objavljeno

Bravo, prijavljujem se i ja za odgovaranje.

Objavljeno

nani, postavi ovde link, da ne trazimo :)

Objavljeno

I ja cu vrlo rado da odgovorim na sva pitanja... :rolleyes:

Objavljeno

Hvala puno, :) ljubim vas

Objavljeno

Nemam pojma gde da pisem,posto su te teme zakljucane,ali molim moderatore da mi kazu zasto vise nemam smajlice i ostalo i ne mogu odmah da odgovorim kad kliknem na unos?Hvala unapred!

Objavljeno

Majibebac izloguj se sa Bebac sajta i uloguj se samo na forum. :) Uglavnom se tako resava problem,a ako i dalje nece onda salji pp nekom od moderatora

Objavljeno

Vec sam pisala na temi Problem sa forumom ali mi niko ne odgovara. Imam problem sa smajlicima, nece ni kad se izlogujem pa se opet prijavim. Takodje imam problem sa slanjem poruka, nece odmah na Unesi nego idem na Vise opcija odgovara. Hvala.

Objavljeno

Odjavi se sa foruma i sa Bebac portala, obiši keš memoriju, pa se opet uloguj na forum ;)

Samo dva posta iznad tvog je pisalo rešenje za tvoj problem :)

Objavljeno

Uspelo je. :) Nesto mi se nije dalo da procitam. :) Hvala ti puno.

Objavljeno

Imam pitanje o Bebac sajtu, tema zaključana pa moram ovde...

Trudnoću sam pratila na bebcu, imala sam onu skalu, znala uvek koja sam nedelja itd. e sad kako da aktiviram tu skalu za novu trudnoću? Unela sam podatke ali mi ih iz nekog razloga ne prikazuje i ne mogu da podesim skalu. Probala sam i da obrišem podatke pabponovo da ubacim i opet ne radi :unsure:

Objavljeno

Imam pitanje o Bebac sajtu, tema zaključana pa moram ovde...

Trudnoću sam pratila na bebcu, imala sam onu skalu, znala uvek koja sam nedelja itd. e sad kako da aktiviram tu skalu za novu trudnoću? Unela sam podatke ali mi ih iz nekog razloga ne prikazuje i ne mogu da podesim skalu. Probala sam i da obrišem podatke pabponovo da ubacim i opet ne radi :unsure:

Hoces da pratis i Saru i novu trudnocu? Mislim da mozes samo jedno pracenje da imas, ako me razumes... :/

Objavljeno

Ne, neću da pratim Saru već samo novu trudnoću... ali neće ona skala da mi se prešalta na novu situaciju :P

Objavljeno

Ne znam gde da napisem, malo malo pa mi je sajt "nedostupan". Posebno sa mobilnog...

Objavljeno

Ne znam gde da napisem, malo malo pa mi je sajt "nedostupan". Posebno sa mobilnog...

I meni se to dešava.Kao da je stranica u gradnji.

Objavljeno

Na koju foru moze da se uloguje kao "gost"?

Pa što bi bila gost,kad si domaća? :)

Objavljeno

Na koju foru moze da se uloguje kao "gost"?

Ne možeš da se uloguješ kao gost, već su to oni koji čitaju temu, a nisu registrovani

Objavljeno

Da li mogu i kako da se izbrisem sa foruma?

Objavljeno

Da li moze neki modeator da mi odgovori zasto nemaé bebca cekam odgovor na pp?

Ana* voli ovo

Objavljeno

Iskreno i ja bih volela znati :( jer su i moderatori na čekanju za neke odgovore i razrešenje nekih problema.

Objavljeno

Ne možeš da se uloguješ kao gost, već su to oni koji čitaju temu, a nisu registrovani

Znam to, nego vidim vec par puta za redom poslednji post na nekoj temi je od "gost_ime", pa zato pitam.

Objavljeno

Znam to, nego vidim vec par puta za redom poslednji post na nekoj temi je od "gost_ime", pa zato pitam.

Jel pise gost ili ghost? Mislim da je ghost i da su to oni koji su obrisali profile...

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.

Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.

Prijavite se

• Članovi/članice na temi   0 članova

No registered users viewing this page.