Molba za admine i vlasnika sajta

odgovora

Objavljeno

Poštovani

Obzirom da radim magistarski rad te da mi nedostaju neki statistički podatci a koji se odnosi na mišljenje ljudi van granica BiH, kao i podatci skupljeni putem interneta, bila bi vam zahvalna kada bi ste mi dozvolili da određenu anketu postavim na sajt te da mi zainteresovane članice putem posta ili PP odgovore na anketu.

rad je iz oblasti ekonomije a tiče se internih faktora poslovanja kompanije u fazi rasta i razvoja.

Podatke bi koristila isključivo za svoj magistarski rad a potrebni su mi odgovori na pitanja kao što su:

uslovi rada, plaćanja, motivacioni faktori, bracni status, pol, zadovoljstvo poslom i funkciom itd

Znam da je ovo sajt koji se tice trudnica i mama ali bi Vas opet MOLILA, da mi kao jednoj od vasih aktivnih clanica (sada se malo hvalim) izadjete u susret, bar narednih mjesec dana pa kasnije mozete da zatvorite temu ....

Ovo mi je idealna i jedinstvena prila da skupim toliko dragocjene podatke a ako je neko ikada pisao rad zna o cemu pricam ....

Jos jednom Vas usrdno molim da mi izadjete u susret i nadam se da ce glavni i odgovrni sef :) Bebac dopustiti da postavim anketu

Smatram da bi bilo neumjesno da sam postavila tu anketu bez Vase dozvole i nadam se da cu dobiti dozvolu u sto skorijem vremenu

S postovanje Nina :) :) :)

Objavljeno

Jel smemo da ovde pružimo podršku?

Evo + od mene.

Objavljeno

Hvala Ivancice ... razmisljala sam dugo da li da pitam ili ne ali nisam mogla a da ne pitam jer mi je to zaista potrebno a olaksalo bi mi posao hodanja okolo i raznosenja anketnih listica i molbe ljudi da popune listic

Naravno da to moram da uradim ali bilo bi lijepo da imam i misljenja žena sa obavezama, majki i domacica te van granica BiH da i to uvrstim u statistiku

Objavljeno

Takodje ... kada obradim podatke sa ovog sajta mozete da ih koristite ili da napisem/napisete neki clanak za sajt bebac (obzirom da sam svojevremeno pisala clanke) :) ... sto da ne

Objavljeno

Baš nisam razumjela, tebe zanimaju podaci samo zaposlenih u BEBAC.COM ili nebitno koja firma?

Što se mene tiče, ja ti stojim na raspolaganju...ukoliko su ti moje podaci potrebni.

Objavljeno

I od mene +

Objavljeno

Mene interesuju podatci od svih sa bebac.com koji su ikada bili zaopsleni ili samozaposleni.

neka od pitanja u mojoj anketi a koju bi kasnije prilagodila sajtu su npr

Da li ste zadovoljni primanjima, Broj zaposlenih u vasem domacinstvu, Šta vas najviše motiviše na poslu, Vaš odnos sa kolegama sa posla je, Da li ste ikada bili izloženi mobingu i slično tome

Ima oko 20 ak pitanja (i više) a tiče se jednog od internih faktora poslovanja kompanije (po meni najbitnijeg) a to je kadrova i ljudskog potencijala, interesuje me šta motiviše ljude, koja je pokretačka snaga, kakvi su kolegijalni odnosi u državnim a kakvi u privatnim ustanovama, da li je šef "gonič robova", da li pobjegli ako bi se pružila bolja prilika i ono što je dosta interesantno a vezano za ovaj sajt kako majke i žene koje imaju porodicu gledaju na posao, karijeru i firmu

NSanja hvala :) ljubac

Objavljeno

Rado cu da odgovorim na sva pitanja ;)

Objavljeno

Hvala cure, ljubim vas

inace, ja sam zavrsila sa anketom, cekam da vidim da li smijem da je postavim pa da neka pitanja prilagodim forumu

Objavljeno

+

Objavljeno

Rado cu da odgovorim na sva pitanja

copy/paste :lol:

Objavljeno

copy/paste :lol:

Nema copy/paste u anketi :lol:

Objavljeno

Nema copy/paste u anketi :lol:

:lol: :lol: :lol: trudiću se :lol: :lol: :lol:

Objavljeno

Samo napred!

Mozda i meni zatreba neko istrazivanje za diplomski! :rolleyes:

Nego sad dok ti se bebac javi,posalji pp bebcu da vidi sto pre!

Objavljeno

Upravo sam poslala, nadam se da nece biti nikakvih problema

Objavljeno

Upravo sam poslala, nadam se da nece biti nikakvih problema

Pa i ako bude ti nama koje se javimo anketu na pp,a mi ti putem pp-a vratimo odgovore!

Objavljeno

Moze. Tu smo da se pomazemo. Ne vidim zasto bi Bebcu to smetalo.

Objavljeno

Dok sam bila clan RR-a jedna clanica je postavila anketu i mi smo joj pomogle svojim odgovorima, isto joj je trebalo za rad,

ja sam ZA ,

Objavljeno

Hvala vam to mi stvarno znači

Objavljeno

Hvala vam to mi stvarno znači

I ja sam za, samo mi reci gde je ta anketa :)

Objavljeno

I ja sam za, samo mi reci gde je ta anketa :)

Pa anketu bi javno postavila ovde na sajt ali posto je iz oblasti ekonomije nesto sam misla da bi bilo neumjesno da sam je postavila a da prvo nisam pitala .... ili grijesim :D

Objavljeno

Pa anketu bi javno postavila ovde na sajt ali posto je iz oblasti ekonomije nesto sam misla da bi bilo neumjesno da sam je postavila a da prvo nisam pitala .... ili grijesim :D

Pa jesi li dobila odobrenje ili još čekaš na njega?

Cokalin@ voli ovo

Objavljeno

Čekam glavnu i odgovornu :) :) :)

Objavljeno

+++++++++ :)

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.

Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.

Prijavite se

• Članovi/članice na temi   0 članova

No registered users viewing this page.