Poštovanje saobraćajnih propisa

odgovora

Objavljeno

Nice to sam te bila pitala za zakon,baš i na FB,jer me interesuje,hvala na odgovoru.Znači,ipak ima nešto,ja se sjećam da su pričali na časovima,al ne sjećam se sad da su pominjali zakon.Ajde pitaj pa javi.

Inače,to prestojavanje bez žmigavaca,kod nas je kao dobar dan <_< ,i ume biti prilično nezgodno.Što se glasnih suvozača tiče,ovaj moj pozadi u auto sicu nije bučan,peva dete celim putem,i za sad je mirna.HB. :D

Dulcinea,položila sam pre dve godine,al tek sad sam počela da vozim.

Dakle,u pravu sam. Tek sad si pocela da vozis. Zato tako pricas,videces za 10-ak godina. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mislim da CICANA nas gori sa ovim ciframa o brzini.... ;):D

I ja mislim da nas lozi a sad sedi i smeje se nasim postovima :D

Stvarno mislim da mi nemamo puteve ni za200km/h a kamoli za 270km/h

Tangerine i snowhite volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

[quote name=Ivana :)' timestamp='1371746108' post='690473]

I ja mislim da nas lozi a sad sedi i smeje se nasim postovima :D

Stvarno mislim da mi nemamo puteve ni za200km/h a kamoli za 270km/h

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao zene da moze mm da vam potvrdi.Inace mi smo ranije vozili mercedecC 250 automatik,ko zna koliko je isao.Sada vozimo reno clio sa kojim idemo do 170km/h i ne moze vise inace bi ga mm vozio.

Kada idemo na dalji put sa decom uzimamo deverov auto cisto zbog udobnosti i komfora mercedes E270cdi.Sa njim smo isli 215km/h prema Tari ko zna kako se skrene sa zlatiborskog puta ima dobra pravina kroz Sljivovicu. :D

270km/h je isao na autoputu prema Vlasotincu.Mm mi je pricao da koliko je brzo isao put nije video ,vec kao da su mu se trake ukrstile.

Miva trkacki automobili ne mogu da razviju ovoliku brzinu. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tada su ispred njega isli motoristi kojima je on blicao da se skolne,jer ih je stizao neverovatnom brzinom,a oni su bili u fazonu da nema sanse auto da ih pretekne na autoputu.Mislim da su ostali zabezeknuti.

Slazem se da mi nemamo puteve za velike brzine.Evo veceras vracamo se iz grada,naseljeno mesto,magistralni put 160km/h i to opusteno,skroz normalno.

Ja sam u pocetku mozda i pokusavala da uticem,ali i ja volim brzu voznju i nemam problem sa tim,cak sta vise uzivam,a i navikli smo i svi koji se ponekad voze sa nama navikli su.Ali obicno tajac u kolima i onda kad stanemo samo se cuje:"Uh, ti nisi normalan..."Veceras se drugarica vracala sa nama iz grada,kaze da su joj se samo znojili dlanovi. :D

Inace mm nije napaljeni klinac zeljan voznje.Vec sam 18 godina je imao dobre automobile koji su bili pojam,od po 3000 kubika itd.Tako da nije zeljan toga vec mu je to u krvi.Svaki auto koji uradi,mora da proba i on to vozi koliko moze.

Ja bukvalno svaki dan strecam zbog toga i sekiram se brinem samo zbog brze voznje. :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bih mu pretila razvodom ako ne prekine sa tim ponašanjem.Mislim da si i sama svjesna da dovodeći sebe u životnu opasnost,dovodi i vas,kao i druge.Postoji toliko puteva da se zadovolji potreba za adrenalinom,kako ti kažeš,paraglajding,rafting,to su bezbedni,zdravi putevi,pri tom vi živite na mjestu gdje sve to možete i da priuštite.

C*I*C*A*N*A voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E da,moj otac je noću kasno dolazio kući ,jer je sve poslove sklapao u kafani.Vozio je u alkoholisanom stanju,vozio je brzo :angry::( ,i znaš,ja kad sam imala 10-tak godina svako veče sam držala mali krst u rukama,i molila Boga da dođe kući.Molila sam Boga,sa suzama,i dolazio bi kasno nekad i u 3 ujutru.A ja sve do tad nisam mogla zaspati.Ujutru kad bih išla u školu,bila sam sva nikakva,al moj otac nikad nije znao za to.

Ne,on nije imao udese,ludačka sreća po mom mišljenju,ali moja patnja sigurno je najgori udes.Tvoje curice su male,al kad odrastu i budu svesnije,misliš da će im biti svejedno kad znaju da tata negde vozi brzo,da tata može da se ne vrati kući?Vidiš to je bilo u mojoj maloj glavi,svako veče...

Nemoj sve ovo sad pogrešno shvatiti,samo hoću da ti kažem da ne treba gaziti preko nekih važnih životnih stvari zarad zadovoljstva,ili "jače je od mene",izgovora.

Maki-D voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.