Knjige o roditeljstvu

odgovora

Objavljeno

Mi smo dobili knjigu "Kako vaspitati sjajne decake", pisac Ian Grant.

Knjigu smo dobili od drugarice koje je i prevodila. Iako ne sumnjam u njenu strucnost, ovih dana jurim original.

Mislim da je knjiga inace odlicna.

Imate li vi neku preporuku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam nedavno narucila NTC SISTEM UCENJA-BRIGA RODITELJA , jako zanimljiva knjiga sa dobrim zadatcima koji decu podsticu da koriste i razvijaju vijugice a pri tome da se osecaju kao da se igrate sa njima ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo dobili knjigu "Kako vaspitati sjajne decake", pisac Ian Grant.

Knjigu smo dobili od drugarice koje je i prevodila. Iako ne sumnjam u njenu strucnost, ovih dana jurim original.

Mislim da je knjiga inace odlicna.

Imate li vi neku preporuku?

Imam, upravo je pisem :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

"Kako da pricate da bi vas deca slusala-slusajte da bi vam deca pricala" -o vestinama komunikacije za roditelje. Kako da se postave ogranicenja, ispolji ljutnja a da decu pri tom ne povredite...i jos puno konkretnih primera iz radionice, savetovalista za roditelje. Treci put je citam, odlicna je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozitivna disciplina 0-3 i pozitivna disciplina od A do Š ;) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozitivna disciplina 0-3 i pozitivna disciplina od A do Š ;) ;)

Već nekoliko puta san na forumu rekla da mi je 'lektira' i trebala bi da bude svakom roditelju.Pozitivna disciplina,komplet knjiga od skupine (ludih) Američkih pisaca,dakle Poz.disc. od A do Š...Poz.disc. od 0-3god....Poz.disc. od 3-6..Poz.disc-podižite decu bez podizanja glasa...fenomenalne knjige,ja imam baš dosta knjiga o roditeljstvu ali samo ova RADI RADNJU ali bukvalno,kome god sam preporučila/kupila oduševio se...ne kažem da se dete može vaspitavati po pravilima strogim,ali uzeti smernice i te kako....tako da moja topla preporuka POZITIVNA DISCIPLINA :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozitivna disciplina 0-3 i pozitivna disciplina od A do Š ;) ;)

gde ima ta knjiga?

ja imam nekoliko uglavnom sto smo dobili-kupili pre prvog porodjaja ali su sve slabe sa stivom, tj sve je ono osnovno sto i sama znam..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

gde ima ta knjiga?

ja imam nekoliko uglavnom sto smo dobili-kupili pre prvog porodjaja ali su sve slabe sa stivom, tj sve je ono osnovno sto i sama znam..

Potraži po knjižarama...ima ih svugde ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam neku-ŠTA DA OČEKUJETE U PRVOJ GODINI ŽIVOTA-KREATIVNI CENTAR JE IZDAVAČ,...Za sad mi daje neke odgovore... Dobra je!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U fazi sam čitanja "Mala knjiga za velike roditelje" i prezadovoljna sam ... toplo preporučujem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, ta knjiga je u pitanju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je jutros stigla Pozitivna disciplina od A do Š. Našla sam je preko Limunda za samo 800 dinara! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je jutros stigla Pozitivna disciplina od A do Š. Našla sam je preko Limunda za samo 800 dinara! :)

Kad je procitas, javi utiske!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad je procitas, javi utiske!

Hoću, hoću! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hoću, hoću! :)

A mozes i kad je procitas da je opet postavis na Limundo, da je ja uzmem! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A mozes i kad je procitas da je opet postavis na Limundo, da je ja uzmem! :lol:

:lol:

Ako opet naletim, šaljem ti link!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

knjiga Dzepni roditelj je odlicna. u njoj se nalazi gomila svakodnevnih situacija sa malisanima i objasnjava najlakse i najbezbolnije nacine i za roditelje i za decu za prevazilazenje odredjenog problema (deca u supermarketu hoce gomilu igracaka, napadi besa-kako obuzdati na javnom mestu ili kod kuce...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je jutros stigla Pozitivna disciplina od A do Š. Našla sam je preko Limunda za samo 800 dinara! :)

Braaaaaavooooooooooooooo...ja imam 'svog prodavca' knjiga i kupila sam je drugarici pre par meseci za 500 din :rolleyes: ...inače Kamilice,evo ja ću da uletim sa utiscima koji su više nego pozitivni :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A mozes i kad je procitas da je opet postavis na Limundo, da je ja uzmem! :lol:

Veruj mi da se ova knjiga čita 'iznova'....nekqako je kao 'upustvo....i treba se povremeno vraćati na već pročitano...uostlom videćeš....Kamilice kod JDP-a ima čovek koji se zove dragan i koji ima tezgu sa knjigama,kod njega se ja snadbevam ,ima stvarno veliki izbor naslova svih mogućih žanrova :rolleyes: ..kod njega kupujem knjige po duplo nižoj ceni,nekada i za troduplo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja imam ove dve i stvarno su odlicne,ako nekoga interesuje mogu da slikam par tekstova cisto da vidi o cemu se pise

v66-IMG-11.jpg

Теуша i *Sole* volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.