Sport i rekreacija

odgovora

Objavljeno

Ja mislim da je to jedan dobar oblik aktivnosti. Racunam da dete upisati.

Ko hoce, moze da se informise:

Savez izvidjaca Beograda

Mada ima i Savez na nivou Republike i raznih drugih gradova. ;)

Dajte misljenje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mislim da je to jedan dobar oblik aktivnosti. Racunam da dete upisati.

Ko hoce, moze da se informise:

Savez izvidjaca Beograda

Mada ima i Savez na nivou Republike i raznih drugih gradova. ;)

Dajte misljenje!

Ja planiram i sebe upisati jednog dana zajedno sa F... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja planiram i sebe upisati jednog dana zajedno sa F... :)

Koliko sam dobila info od drugarice cija deca jesu izvidjaci (17 i 15 godina) da se ovde pocinje od predskolskog uzrasta. Sustina je da se deca kroz ovu aktivnost osamostaljuju bez roditelja. E, sad, kad porastu, pa budu isli na neka ogorovanja, rado bih se pridruzila ako bude hteo da njegova mama :rolleyes: ide sa njim.

Mi cemo, dace bog, na jahanje zajedno... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mislim da je to jedan dobar oblik aktivnosti. Racunam da dete upisati.

Ko hoce, moze da se informise:

Savez izvidjaca Beograda

Mada ima i Savez na nivou Republike i raznih drugih gradova. ;)

Dajte misljenje!

Pa, ja nisam avanturista, po tom pitanju, ne poznajem nikog da je izviđač...ali ako bi moja deca to sama htela, podržala bih ih 100%.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bih opet da se pohvalim ovde, moje treće čedo je upravo osvojila zlatnu medalju na dzudo turniru u Turiji (Vojvodina).Jutros su svo troje otišli sa tatom,Anastasija preko dobijene 4 borbe došla do zlata jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :rolleyes: ...sada čekam izveštaj od ovo dvoje starijih :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bih opet da se pohvalim ovde, moje treće čedo je upravo osvojila zlatnu medalju na dzudo turniru u Turiji (Vojvodina).Jutros su svo troje otišli sa tatom,Anastasija preko dobijene 4 borbe došla do zlata jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :rolleyes: ...sada čekam izveštaj od ovo dvoje starijih :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Čestitam! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitam! :rolleyes:

Hvala moon!!!!!!!!!! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo Mna! Budi ponosna na svoju decu. I treba da se hvalis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bih opet da se pohvalim ovde, moje treće čedo je upravo osvojila zlatnu medalju na dzudo turniru u Turiji (Vojvodina).Jutros su svo troje otišli sa tatom,Anastasija preko dobijene 4 borbe došla do zlata jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :rolleyes: ...sada čekam izveštaj od ovo dvoje starijih :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Cestitam,i treba da se hvalis...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo Mna! Budi ponosna na svoju decu. I treba da se hvalis.

Hvala Yelena,baš sam ponosna,sada bih izašla na terasu i urlala :rolleyes:,svaka pozitivna ocena,svaka medalje,svaka pohvala mi dođe kao melem,ma sada bi volela da objavim celom gradu :wub: ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam,i treba da se hvalis...

Hvala :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ehej..čestitke na zlatu... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prelepo Mna! Čestitam! Divna su ti deca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prelepo Mna! Čestitam! Divna su ti deca.

Hvala Miro!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da nastavim...Nikolina je u svojoj kategoriji osvojila bronzu a Miloš je doživio fijasko :( ,ali kako...interesantno je to da ga ni ja ni tata nikada nismo 'kritikovali' ako je izgubio,naprotiv,uvek smo ga bodrili rečenicom 'nema veze ako si izgubio,dobro si se borio i baš si bio dobar'...ali on ipak je juče doživio strah pred tu prvu borbu,da mu je srce,kako kaže,kucalo u stomaku,nije imao snage u rukama i nogama i sav je prebledeo...inače je on za par meseci jako porastao i ovo mu je prvo takmičenje u toj znatno višoj kategoriji,ali mi je čudno jer mu je protivnik bio dečko koji je (na izgled) slabiji od njega i sa nižim pojasom....potpuno sam se iznenadila,ali mi je drago da je odmah o tome pričao sa tatom i što ga nije bilo 'sramota' da prizn ada se uplašio....ali valjda je to jedn aod faza odrastanja :unsure: ...p.s. mm hoće odmah ujutru da ga vodi da vadi krv da mu proveri krvnu sliku :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da nastavim...Nikolina je u svojoj kategoriji osvojila bronzu a Miloš je doživio fijasko :( ,ali kako...interesantno je to da ga ni ja ni tata nikada nismo 'kritikovali' ako je izgubio,naprotiv,uvek smo ga bodrili rečenicom 'nema veze ako si izgubio,dobro si se borio i baš si bio dobar'...ali on ipak je juče doživio strah pred tu prvu borbu,da mu je srce,kako kaže,kucalo u stomaku,nije imao snage u rukama i nogama i sav je prebledeo...inače je on za par meseci jako porastao i ovo mu je prvo takmičenje u toj znatno višoj kategoriji,ali mi je čudno jer mu je protivnik bio dečko koji je (na izgled) slabiji od njega i sa nižim pojasom....potpuno sam se iznenadila,ali mi je drago da je odmah o tome pričao sa tatom i što ga nije bilo 'sramota' da prizn ada se uplašio....ali valjda je to jedn aod faza odrastanja :unsure: ...p.s. mm hoće odmah ujutru da ga vodi da vadi krv da mu proveri krvnu sliku :unsure:

I to je deo sporta. Ko ne zna da gubi ne zna ni da pobeđuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da nastavim...Nikolina je u svojoj kategoriji osvojila bronzu a Miloš je doživio fijasko :( ,ali kako...interesantno je to da ga ni ja ni tata nikada nismo 'kritikovali' ako je izgubio,naprotiv,uvek smo ga bodrili rečenicom 'nema veze ako si izgubio,dobro si se borio i baš si bio dobar'...ali on ipak je juče doživio strah pred tu prvu borbu,da mu je srce,kako kaže,kucalo u stomaku,nije imao snage u rukama i nogama i sav je prebledeo...inače je on za par meseci jako porastao i ovo mu je prvo takmičenje u toj znatno višoj kategoriji,ali mi je čudno jer mu je protivnik bio dečko koji je (na izgled) slabiji od njega i sa nižim pojasom....potpuno sam se iznenadila,ali mi je drago da je odmah o tome pričao sa tatom i što ga nije bilo 'sramota' da prizn ada se uplašio....ali valjda je to jedn aod faza odrastanja :unsure: ...p.s. mm hoće odmah ujutru da ga vodi da vadi krv da mu proveri krvnu sliku :unsure:

Pubertet je cudo. Hormoni rade pa rade. A kluni ako hoce da mu radi test na hormone, dobice najsigurniji i najtacniji odgovor. Ja sam ponosna sto ti je dete priznalo svoj strah. To je veliki korak u odrsatanju, veci od bilo koje titule.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I to je deo sporta. Ko ne zna da gubi ne zna ni da pobeđuje.

Pubertet je cudo. Hormoni rade pa rade. A kluni ako hoce da mu radi test na hormone, dobice najsigurniji i najtacniji odgovor. Ja sam ponosna sto ti je dete priznalo svoj strah. To je veliki korak u odrsatanju, veci od bilo koje titule.

Tako je...ma mm je hteo da ga vodi 'onako' da mu proveri gvožđe...šećer...

Inače u subotu je na međunarodnom turniru u Zrenjaninu preko 4 borbe,gde su mu bili 'jaki' protivnici moj Miloš osvojio zlato :wub: ...

Inače i ja mislim da je jako velika stvar to što je' priznao' kao se osećao i uplašio...video je da ima potpunu našu podršku i razumevanje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam na zlatu!!!

Da ti kazem: deca sticu poverenje u nas vremenom. "Upijaju' nase ponasanje. Vi ste familija iz koje vrcaju osecanja na sve strane, temperament i nema skrivenih namera. logicno je da tvoje najstarije dete pokaze sustinu vaseg delovanja. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam na zlatu!!!

Da ti kazem: deca sticu poverenje u nas vremenom. "Upijaju' nase ponasanje. Vi ste familija iz koje vrcaju osecanja na sve strane, temperament i nema skrivenih namera. logicno je da tvoje najstarije dete pokaze sustinu vaseg delovanja. ;)

Hvala draga :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tako je...ma mm je hteo da ga vodi 'onako' da mu proveri gvožđe...šećer...

Inače u subotu je na međunarodnom turniru u Zrenjaninu preko 4 borbe,gde su mu bili 'jaki' protivnici moj Miloš osvojio zlato :wub: ...

Inače i ja mislim da je jako velika stvar to što je' priznao' kao se osećao i uplašio...video je da ima potpunu našu podršku i razumevanje ;)

Mna,cestitam,mnogo sam srecna zbog vas!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mna,cestitam,mnogo sam srecna zbog vas!

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub:

Ja tek sad videla zlato. Čestitam! Bravo za sina, a bravo i mami i tati. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja tek sad videla zlato. Čestitam! Bravo za sina, a bravo i mami i tati. :)

Hvala :rolleyes: ...ljubi majka svoje piliće :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Извините, нисам у току, који је спорт у питању?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.