Mladezi

odgovora

Objavljeno

moja Tara ima na plecki crveni mladez od rodjenja to se zove "ugriz rode" :) tu je drzala u kljunu kad mi je donela :) na istom tom mestu ima mm mladez samo njegov je braon onaj malo veci odignuti, njegov tata tetka i svi iz porodice mm sa tatine strane imaju taj maldez tako da predpostavljam da ce ostati i taj njen...

Da taj od "rode" imamo i mi samo je u korenu vrata , u kosici , i nije klasican mladez nego kao beleg , nema izbocinu nego mu je koza crvenija

_________________________

I have added cool emoticons to this message.

To see them go to http://x.exps.me?965cafdd2a5677a3e2731332034f51a2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E sada, milice...mislim da je NSANJA u pravu. "rodin ugriz" se zove upravo taj na korijenu vrata, što većina ima...

Mislim da je kod vas klasičan mladež, kog je obima(otprilike)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vrlo vjerovatno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da taj od "rode" imamo i mi samo je u korenu vrata , u kosici , i nije klasican mladez nego kao beleg , nema izbocinu nego mu je koza crvenija

_________________________

I have added cool emoticons to this message.

To see them go to http://x.exps.me?965cafdd2a5677a3e2731332034f51a2

A ja se cudila sto je mojoj Andjeli nesto crveno na vratu tj potiljku, neke crvene tackice . Ja sam mislila da ce to vremenom proci jer nisam imala pojma sta je. inace to joj je od rodjenja.

Mnogo mi je drago sto sam ovo saznala, bas je simpa.... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aleksa za sada (30 meseci) ima jedan mladež i to na glavi, u kosi...

Dobili smo još dva (3 godine), na desnoj strani lica (mala smeđa tačkica) i na desnoj strani malo niže pazuha...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj Luka ima na zanimljivim mestima-jedan na unutrasnjosti malica na ruci,jedan na guzi za koji sam uvek kad je bio u pelenama mislila da je mrlja od kake koju nikako da obrisem pa se setim :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moj Vanja se rodio sa velikim mladezom na guzi.Bas je slatko i zanimljivo na tako maloj bebi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja Sara se rodila sa mladezem na ledjima onako prilicno velikim za bebu recimo kao manje zrno graska i naravno da sam bila uplasena ali pedijatar kaze da je to normalno i da ne brinem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moja beba se rodila sa ogrooomnim mladežom na slepoočnici... mislila sam da je to slatko, ali sada je počeo da dlakavi :(

naći ću neku sliku gde se vidi pa ću postaviti...

jel ima neko iskustva sa uklanjanjem mladeža?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.