Mladezi

odgovora

Objavljeno

Da li vase bebe imaju mladeze?

Vuk ima 8.5 meseci i ima 3 mladeza na telu, nije to malo rano?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj pa ja ne znam. Dado nema jos ni jedan... :unsure: Samo felkicu na ramenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li vase bebe imaju mladeze?

Vuk ima 8.5 meseci i ima 3 mladeza na telu, nije to malo rano?

Sa 12 meseci joj se pojavio prvi, ni meni se to nije dopalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije rano. Moja je prvi mladez dobila sa 3 godine i nesto, pitala sam doktoricu da li je to mladez i kad je normalno da ih dobivaju. Odgovor je bio da se neka djeca rode sa njima, dobivaju kroz godine sve vise i vise. Znaci nema prerano-prekasno u svakoj zivotnoj dobi su normalni! Bitno je samo pratitit da su normalne boje i oblika!

(i ja sam se uspanicarila kad sam vidjela prvi, sad ih ima isto vec negdje 3-4)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lei se pojavio kod kuka sa mesec dana,presekla sam se bila.Dr.je samo rekla "a jel imate vi mladeze?" :) Sa 15 mes.se pojavio jos jedan kao tackica ispod brade.Valjda je sve to ipak normalno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj bebac se rodio sa jednim mladezom na vratu sa strane. U mojoj porodici nas nekoliko imamo tu mladeze. Pa ipak mi nije bilo prijatno, ali mi je dr rekla da je sve u redu, da nema razloga za brigu, samo da se ne dira.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nasa beba je rodjena sa mladezom ispod oko.. Do sada, a ima 6 mes, taj mladez nije promenio izgled i velicinu... verovatno ce i ostati takav, bar nam kazu tako :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Филип је са мјесец дана добио младеж на ножном прстићу, надам се да је то ок, јер још никога нисам питала за савјет у вези тога, можда требам???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jana jos uvek nema ni jedan mladez i ja bih jako volela da tako i ostane jer je mm izrazito svetle puti - plavusan - i ima bilion mladeza. Neke je zimus i skidao jer su mu smetali. Nadam se da nece povuci na tatu,sto se tice mladeza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Steva se rodio sa flekom na nozi..mladeži su tek kasnije počeli da se javljaju , negde posle 1. rodjendana..nema ih puno, za sada tri uz onu flekicu na nozi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muz je pun mladeza, nadam se da Mina nece na njega da povuce :huh:

za sada ima dva, jedan iznad kolena i drugi iznad obrve :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moja beba je sa 8 meseci dobila prvi,pitali smo doktorku,kaze da je sve u redu i da je to normalno,ali bacila je naravno pogled kako on izgleda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Филип је са мјесец дана добио младеж на ножном прстићу, надам се да је то ок, јер још никога нисам питала за савјет у вези тога, можда требам???

Ako je mladež normalan, nema razloga za brigu, svi ih mi imamo.

Moja deca su negde posle 1. rođendana počela da ih dobijaju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja Anja se rodila sa mladezom na stomacicu tacnije kod pupka ,sacekali smo do sad i od nedelje idemo kod lekara ,jer kazu da urodjeni mladezi ako se ne povuku do 6 meseca,mora ih pogledati lekar,pa cu vam javiti....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja Anja se rodila sa mladezom na stomacicu tacnije kod pupka ,sacekali smo do sad i od nedelje idemo kod lekara ,jer kazu da urodjeni mladezi ako se ne povuku do 6 meseca,mora ih pogledati lekar,pa cu vam javiti....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A aaaa da zaboravi da kazem da Anja ima sad 6 meseci....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li vase bebe imaju mladeze?

Vuk ima 8.5 meseci i ima 3 mladeza na telu, nije to malo rano?

Nikoli se pojavio prije par dana na desnoj strani stomacica,negdje iznad kuka!Na prvi pogled sam se uplasila,ali ipak i mi ih imamo,tako da nema razloga za paniku!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Filip ima dva mladeža...prvi je dobio negdje u II mjesecu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama je prvi mladez isao pre neki dan, na vratu....bas mi je cudno...ne znam zasto, nesto nisam navikla da na njegovoj neznoj kozici vidim mladeze :)

ali ja ih imam dosta, nadam se da Luka nece biti na mene...a i da bude, sta da radimo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I Teo ima 2 mladeza-jedan na nozi tacno gde i ja imam,a drugu tackicu ima iznad obrve. I mi ih imamo dosta,nisam se iznenadila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nikoli se pojavio prije par dana na desnoj strani stomacica,negdje iznad kuka!Na prvi pogled sam se uplasila,ali ipak i mi ih imamo,tako da nema razloga za paniku!

I Mihailo ima na tom mjestu, ali od rodjenja.

Nista mi nisu rekli u porodilistu, pa sam smatrala da je to sasvim normalno. Ovaj mladez raste- vjerovatno zbog toga sto se koza rasteze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas sam trazila ovu temu i tek sam sada nasla :) :) :) Mojoj Sarici jos nije izasao ni jedan mladez pa me zanima kad mogu da ima se pojavljuju???Ja i mm ih imamo a kazu da su ljudi sa puno mladeza srecni ljudi :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aleksa za sada (30 meseci) ima jedan mladež i to na glavi, u kosi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mojoj Dunji se sa mesec-dva pojavio mladež na guzi. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj markic se rodio sa velikim mladežom velicine ribizle na desnom kuku , nasledjeno od bake a na ledjima je imao isto po rodjenju crveni mladež u obliku srca , dr mi je rekla da će taj nestati ali još uvek ga imamo ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.