Knjige

odgovora

Objavljeno

Izdavac je MeandarMedia iz Hrvatske,kod nas je u toku sajam knjiga i oni su izlagaci.

@leni , @snowhite na njihovim standu ima prelepih knjiga..

leni voli ovo

Objavljeno

Hvala Paper :)

Moja cera cita trenutno "Deca bestragije" od U. Petrovica, kaze da je super.

paper_moon voli ovo

Objavljeno

Hvala Paper :)

Moja cera cita trenutno "Deca bestragije" od U. Petrovica, kaze da je super.

Izgleda interesantno ali moji su jos uvek mali za nju.Koji je ona uzrast?

Objavljeno

Dada, tvoji su mali za njegove knjige, eventualno dolazi u obzir Misterije Ginkove ulice

paper_moon voli ovo

Objavljeno

Dada, tvoji su mali za njegove knjige, eventualno dolazi u obzir Misterije Ginkove ulice

Greškom sam citirala. No, nema veze. Treba mi i vaše mišljenje(ako ste još aktivne na forumu)

Treba mi preporuka za knjigu za osmogodišnjakinju. ;)

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.

Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.

Prijavite se

• Članovi/članice na temi   0 članova

No registered users viewing this page.

• Najraniji simptomi trudnoće
      Započeo/la MNejg · Objavljeno
      Moj savet je da samo ne čitaš previše na internetu, da se opustiš maksimalno i ne razmišljaš o simptomima, jer mi ih same stvorimo kada nešto želimo ili se nečega plašimo. Povišena temperatura jeste jedan od mogućih simptoma rane trudnoće, jer dolazi do raznih naglih hormonskih promena u organizmu zbog začeća. Ja konkretno nisam imala povišenu T, niti neki osećaj u stomaku (ali je to sve individualno, pa ne znači da nije normalno), ali da, mnogo osetljivije bradavice nego inače pred menstruaciju, mislim da mi je to čak bio prvi simptom rane trudnoće.  U svakom slučaju, moj savet je da ne razmišljaš previše o tome, već kad se desi, desilo se. Moramo se pomiriti sa tim da mi nemamo apsolutno nikakav uticaj na to da li će doći do oplodnje ili neće. Samo redovno raditi na bebi, bez obzira bila ovulacija ili ne, jednom će biti pozitivan test.  Držimo palčevee
    • Test za utvrđivanje trudnoće
      Započeo/la Sanjaaaa · Objavljeno
      Zdravo, nova sam ovde, ovog meseca postoji šansa da sam trudna, osećam malo grčenje u stomaku i ovako znam da je moguće jer smo pokušavali, još nisam treba da dobijem medjutim nadala sam test koji se radi 6 dana pre očekivane menstruacije, uradila 2 i ona su prvo bila negativna medjurim posle par sati i na jednom i na drugom su se pojavile 2 linije druga bas bleda, ali tek posle par sati, mada to je stvarno prerana trudnoća čak i ako postoji, šta vi mislite da li sam trudna ili se to pojavljuje tako iz nekog razloga koji je meni nepoznat? Hvala  
    • Gde ima da se kupi?
      Započeo/la Natashica · Objavljeno
      Gde mogu da nađem velike plišane igračke vrhunskog kvaliteta kao https://www.mediamarkt.de/de/product/_noxxiez-handwarmer-schildkrote-pluschfigur-2740045.html Bilo je nešto na https://www.plisani.rs/kategorija-proizvoda/velike-plisane-igracke/
    • Porodiliste "Narodni Front" - Beograd
      Započeo/la Maslina · Objavljeno
      Neko misljenje o doktoru Radomiru Anicicu?
    • Najraniji simptomi trudnoće
      Započeo/la Tea1994 · Objavljeno
      Postovane, ja pokusavam oko 4 meseca da ostanem trudna i ne uspeva. Naravno opterecena Sam time, verovatno zato i nece. Ovaj mesec mi je poslednja menstruacija Bila 29.10. I obicno su tacne na 28 29 Dana. Pocele su grudi ranije da me bole nego inace I bradavice su mi osetljivije. Medjutim vec 4 5 Dana u nazad osecam da sam vruca tj kao da imam temp. I stvarno pre neki Dan Sam imala 37.2, pa sam ponovo merila pa Sam imala 37. I tako se vrti oko 37. Ili 36.9. Da li mislite da je moguca trudnoca. Inace trebam za 3,4 dana da dobijem. I sad me Malo bolucka stomak tj kao neki pritisak vise nego bol. Mozda je to samo zato sto toliko zelim pa Sam umislila simptome.
  • Teme