Knjige

odgovora

Objavljeno

PM, djeluju super ove knjizice! Samo te molim da ubuduce napomenes da li se knjiga moze naci kod nas ili ne;-)

Koju god knjigu, ovdje preporucenu, da sam trazila u nasim knjizarama, niko je nema :-( Jos me ponekad gledaju kao da sam pala s Marsa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

PM, djeluju super ove knjizice! Samo te molim da ubuduce napomenes da li se knjiga moze naci kod nas ili ne;-)

Koju god knjigu, ovdje preporucenu, da sam trazila u nasim knjizarama, niko je nema :-( Jos me ponekad gledaju kao da sam pala s Marsa...

Uzela sam je na sajmu knjiga.I jednu i drugu.Bile su baš snižene.Jesi bila na sajmu? (obje su polovne pa su im snizili maksimalno cenu)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam bila na sajmu, nisam stigla. Jel u Delti, do kad traje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam bila na sajmu, nisam stigla. Jel u Delti, do kad traje?

Traje do 9.og imaš još fore.Ali pazi,što pre odeš to bolje jer ćeš imati veći izbor.Da,u Delti je.

snowhite voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

K. je odusevljena...Ja volim ilustracije i taj dah proslih vremena...

http://www.laguna.rs/n3470_knjiga_maja_pricice_za_laku_noc_laguna.html

Da li je novo izdanje? Ja sam uzimala neke Maja knjizice iz biblioteke, bas su mu se svidele....

Preporucujem Tvrdoglavi Lavic, pcelica izdavac.

Za male, nestasne tvrdoglavce, poput mog:rolleyes:... Ima i Sebicni Majmun, Stidljvi Noj... i jos neke slicne teme obradjuju. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Broc,jeste novo izdanje,u jednoj knjizi ima 6 pricica.

broccoli voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dosta mu uzimam iz biblioteke, njemu sve brzo dosadi, dala bih platu za knjige, al bas najnovije nema... 

Konkretno ovog Lavica sam kupila, tek je izasao. 

Vuciguraj voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imate li preporuke knjižica za uzrast 4-5 godina (može i stariji). Obnavljam biblioteku, pa istražujem. Hvala. :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marg,ja planiram da kupim neku malu enciklopediju za K.,kada nadjem nesto sto mi se svidja napisacu ovde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo danas uzeli Potera za zmajem, divna prica, avantura. Predivne ilustracije. 

Takodje nam je zanimljivo bilo: Kako se prave stvari, bas za male radoznalce, knjiga sa prozorcicima i "rasklapalica", mada je mozda tekst malo za veci uzrast, ja sam skracivala i modifikovala:)

Mozda je dobra "prva enciklopedija" Zasto?

takodje sa prozorcicima, velikog formata, to imamo od brata, monoimanjana izdavac. 

Preporuka za kucnu biblioteku Petar Pan zvucna, isto monoimanjana. 

Nama treba preporuka za citanje...

Jedva smo nasli nesto u prebogatoj biblioteci, a da nismo prerasli ili smo premali jos za to.... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja jedva cekam da jos malo poraste pa da joj citam moje omiljene knjige i da zajedno gledamo filmoveeeee :wub:Moja mala mila drugarica :baby:

broccoli voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo danas uzeli Potera za zmajem, divna prica, avantura. Predivne ilustracije. 

Takodje nam je zanimljivo bilo: Kako se prave stvari, bas za male radoznalce, knjiga sa prozorcicima i "rasklapalica", mada je mozda tekst malo za veci uzrast, ja sam skracivala i modifikovala:)

Mozda je dobra "prva enciklopedija" Zasto?

takodje sa prozorcicima, velikog formata, to imamo od brata, monoimanjana izdavac. 

Preporuka za kucnu biblioteku Petar Pan zvucna, isto monoimanjana. 

Nama treba preporuka za citanje...

Jedva smo nasli nesto u prebogatoj biblioteci, a da nismo prerasli ili smo premali jos za to.... 

Meni je konačno stigla knjiga Prognana bića!Fenomenalna je.Ilustracije je radio lik koji radi inače za Politikin zabavnik onaj deo sa pričama.Ilustracije su sjajne,priče takođe.

Preporuka.

PROGNANA-BICA-SRPSKA-MITOLOGIJA_slika_O_

broccoli, Vuciguraj i leni volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odlicna enciklopedija je Enciklopedija pocetnica. Ja kompletniju za taj uzrast od 3, 4 godine pa navise nisam nasla. Mi imamo prvu knjigu i sjajna je, ali duleta bas ne zanima previse taj tip knjiga. Meni je bas tesko da nadjem nesto novo sto vec nemamo i ne znamo a da valja.

broccoli i Vuciguraj volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja cuvam moje stare knizice,imam cak i neke iz vremena kada je moja mama bila dete,planiram da nabavim ormaric za knige pa da ih polako vadim iz kutija...Ima tu svega i svacega,divnih edicija,predivno ilustrovanih knjiga o zivotinjama,raznih izabranih bajki...Bas svega i svacega.

Juce sam joj kupila knjigu o Trolovima,mislim na crtac,pricica bzvz,jedino sto na kraju ima nekih zanimacija,resavanja problema,crtanja,sto ona voli pa joj se dopala.

broccoli voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam imala gomilu knjiga,ali sad uzimam knjige u pdfu,i konvretujem u format za kindle.Mnogo mi je praktičnije d čitam sa Kindla,mnogo vise knjiga na njega stane,a i ne moram d brisem police :lol:

Sve vise mi se cini da ce elektronski citaci koji imaju ink ekran (kao da citas knjigu) lagano da poguraju izdanja u istoriju.Ali za klince kupujem knjige barem dok su jos ovako mali.

broccoli i Vuciguraj volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislimo isto...

Mada ja od knjiga ne odustajem.Kada osetim papir pod prstima,a tek miris,pogotovo starih knjiga...Od one memlice bih mogla da zivim :DGurnem nos u knjigu i udisem :baby:

broccoli i paper_moon volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislimo isto...

Mada ja od knjiga ne odustajem.Kada osetim papir pod prstima,a tek miris,pogotovo starih knjiga...Od one memlice bih mogla da zivim :DGurnem nos u knjigu i udisem :baby:

I ja sm to radila kad dobijem novu knjigu :D

Al i ekosistem treba rasteretiti,ima i toga... 

Vuciguraj voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde si kupila mare? Ko je izdavac? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.