Da li ste zadovoljni izabranim pedijatrima?

odgovora

Objavljeno

A baš sam htela da preporučim našu pedijatricu, pošto sam prezadovoljna njom. Reč je o doktorki Stanković. Vrlo pažljiva, stručna, divna doktorka. Ne preteruje s lekovima i terapijama, ali se ne ustručava ni da ih prepiše kada za to ima potrebe. Moja oba deteta su sada njeni pacijenti i ne menjamo je. Sa decom razgovara, poštuje ih i ne tretira kao da su nevidljivi kao većina pedijatara.

Objavljeno

Zdravo..

Da li imate neku preporuku za privatnog pedijatra?

Objavljeno

Prezadovolana sam pedijatrom na svako moje pitanje ima 101 objasnjenje

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.

Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.

Prijavite se

• Članovi/članice na temi   0 članova

No registered users viewing this page.

• Treći trimestar
      Započeo/la Drina · Objavljeno
      Ima li koga? 
    • Haljinice
      Započeo/la curvybee · Objavljeno
      Ordered 5 times while we have been in lockdown through Peacocks Coupon Codes and never had any trouble with delivery. Yes, the items took a bit longer to arrive but no longer than the seven working days stated on the website. All came well packaged and in are perfect sizing. Easy process and would definitely order again.
    • Test za utvrđivanje trudnoće
      Započeo/la Marijanamaja · Objavljeno
      Pozdravv curkeee  Nova sam ovde , videla sam mnogo tema,mnogo zanimljivih pitanja ,odgovora i slicno pa se odlucih da  vam se obratim..Da cujem vasa misljenja.. Duzi vremenski period sam imama problema sa neredovnim ciklusima,  produzenim,itd.. Polucisticni jajnici... U zadnjih 7/8mj ciklusi su mi okej..  E  sada mi kasni 5 dana, imam cesto mokrenje, vrtoglavice , stolicu cescu, nadutost trbuha ,  bol u donjim ledjima, u sustini sve simptome  .. Danas sam uzela kucni  Pregna test  oko 15h popodne, i pokazao je jednu crtu...  Dali da ponavljam, dali postoji  sanse da  je netacno ? Vasa misljenja ? Iskreno se nadam da je greska jer zelimo bebu vec god dana,ali nam ne uspeva... Unapred zahvalnaaa..  
    • VTO - procesi
      Započeo/la svetlanaceca · Objavljeno
      Profertil sam koristila duze vreme po preporuci i nije mi pomogao.  Pritom su meni svi oni osnovni nalazi ok u gramicama, nemam problem sa stitnom, sad sam radila IR nemam, radila histeroskopiju, sve ok.  
    • Alergije i osipi u trudnoći
      Započeo/la Ivančica990 · Objavljeno
      Pozz ja moram sa vama da podelim moje iskustvo za biljkom Aloe Verom. Prijateljica mi je preporučila ovu biljku, bila sam malo skeptična, jer kako kaktus može da da nešto zdravo :)) Iskreno meni je ova biiljka promenila život i sada je svakodnevno koristim ( proizvode od aloje), kako za imunitet (moj i moje dece ) ali i za negu telu i lica   Ukoliko vas zanima ima dosta toga na ovom sajtu www.aloevera.rs Čovek koji se bavi ovim i od koga godinama kupujem proizvode sve mi detaljno objasni i mnogo je ljubazan.
  • Teme